Reklama

Reklama

Tensei šitara slime datta ken

(seriál)
  • Japonsko 転生したらスライムだった件 (více)
Trailer 2
Animovaný / Fantasy / Komedie
Japonsko, (2018–2021), 18 h 47 min (Minutáž: 23 min)

Předloha:

Fuse (kniha)

Scénář:

Kazujuki Fudejasu

Kamera:

Hiroši Sató

Hrají:

Megumi Tojoguči, Tomoaki Maeno, Makoto Furukawa, Sajaka Senbongi, M.A.O, Takuja Eguči, Hóčú Ócuka, Džun'iči Janagita, Kanehira Jamamoto, Haruki Išija (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(49)

Obsahy(1)

Člověk by si měl dávat pozor na to, co si přeje před svou smrtí, na své poslední myšlenky a výčitky. Může se totiž stát, že vás nějaká vyšší síla vyslyší a vy se po své reinkarnaci objevíte v novém světě jako něco, co jste rozhodně nečekali. Své o tom ví Satou Mikami, kdysi 37letý muž, který byl během své cesty z práce smrtelně pobodán neznámým útočníkem a díky svým posledním přáním a výčitkám před smrtí byl reinkarnovaný v cizím fantasy světě jako sliz. Sliz je amorfní stvoření, se kterým se setkalo již mnoho dobrodruhů v různých fantasy příbězích a hrách a je považován za jednoho z nejběžnějších a spíše slabších oponentů, ovšem toto není Satoův případ. Ten má totiž velmi silnou speciální schopnost, díky které dokáže absorbovat vlastnosti a schopnosti veškerých předmětů a stvoření, které pohltí. Tak se rodí Rumuru Tempest, nový druh uvědomělého slizu a jeho legenda vedoucí mezi ta nejmocnější monstra jaká svět fantasy poznal... (Jeoffrey)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (14)

paveltommy 

všechny recenze uživatele

Ale jo, je to hezké a těch 85% si to zaslouží. Zajímavé sledovat jak hlavní hrdina postupně buduje celé město, nevím proč zrovna sliz ale dá se to překousnout. Hezky propracovaný svět, líbí se mi přístup hrdiny k ostatním osobám a k řešení různých problémů. Máte li rádi Isekai, určitě na to mkrněte. Dejte tomu šanci a vydržte prvních pár dílů, tempo se rozjíždí pomalu a až časem se to trochu rozjede. Vadí mi občas infantilní přístup okolních postav, nebo naprosto průhledné souboje typu "je to jenom sliz, zabijte ho" kdy za pár minut všechny vyřídí a říkají mu hned Pane. Ale OK, i tak, hezké a zábavné. Palec nahoru za zvukové efetky, u některých kouzel skutečně povedené. Druhou sérii shlédnu až bude komplet, koho baví čekat týden co týden na nový díl ... ()

mimozakon 

všechny recenze uživatele

Takové milé anime o slizu, který si získává přátele a.k.a. podřízené svým zásahem do věci ve světě “D&D”. Zcela ovládne monstra a vytvoří jim hezký velký neporazitelný národ plný goblinů, otců, trolů, a jiných oblud s ním jako neporazitelným vládcem. Úvodní melodie je skvělá. Uvidím, co nabídne druhá série. ()

Reklama

ing.man 

všechny recenze uživatele

K tomuto anime mám prostě zásadní výhradu. Prostě jde okatě divákovi na ruku. Dál budu spoilovat...... Nevýraznýmu týpkovi, jenž v lidském světě si ani nevrznul, padaj všichni k nohám.. Proč? Jen proto, že z rozmaru bohů či evoluční náhody reinkarnoval do méněcenného slizu, ale získává obrovský náskok před ostatními, poněvadž se může snadno vyvíjet. Stačí pohltit, či sežrat soupeře a jakýsi computer v něm všechno zanalyzuje a vybaví slizouna novým skilem. Všichni tě chválí, klaní se ti, elfky=štětky se o tebe rvou, i když si bezpohlavní a to je něco, co připoutává představivost diváka k seriálu. Všichni tak nějak touží po této slávě bez námahy. Všechno je to nakonec strašně snadný. Ale i přesto je to velmi dobrá pohádka o moudrém slizu, co spojuje, vytváří spojence, odpouští křivdy, místo čepice má na hlavě kyprá ňadra sličných příšerek, vlévá situační humor a k tomu přimíchává slzy smutku i dojetí. Báječně namíchaný koktejl. ()

Lukas222 

všechny recenze uživatele

Byť hlavný hrdina človek, tak je to "zase ďalšie isekai anime". Ale keďže je to sliz, nedá sa to nemilovať. Hlavný hrdina je síce mocné "badass" monštrum, ale zároveň nedokáže všetko automaticky vyriešiť, proste len improvizuje a vychádza mu to. Videné všetky epizódy čo doteraz vyšli (momentálne 13) a nikde nie je hluché miesto. Zaujal tsundere drak na začiatku. Čistých 5/5 ()

RoyBatty444 

všechny recenze uživatele

Milá postava sa obklopuje milými postavami a snaží sa im umožniť dobrý život v krajine démonov a zlých ľudí. Sympatické postavy a väčšinou logický príbeh. Keby nebolo OP hrdinu a všetci sa mu nevrhali na krk tak to bude aj 5*. -ANN- -Poradie pozerania- ()

Galerie (826)

Zajímavosti (2)

  • 5. srpna 2021 bylo oznámeno dosažení milníku jedné miliardy zhlédnutí přes oficiální streamovací platformy. (spacemaster)

Reklama

Reklama