poster

Santet

Horor

Indonésie, 2018, 87 min

Kamera:

Budi Utomo
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Morholt
  *

  Clapík se se svojí americkou manželkou a dvěma dcerami vrací do Indonésie navštívit svojí matku, kterou ovšem nalézá v podivném stavu. Celkem záhy začne mít celá rodina halucinace a zbývá jen zjistit, co za nimi stojí. Tady se Indonézané zrovna nevyznamenali. Co se týče make-upu, tak to ještě jakž takž šlo a některé z vidin měly potenciál, ale ten se bohužel nedařilo využít. O nějaké atmosféře či napětí nemůže být řeč a všechno orámovaly příšerné výkony herců, které se prostě nedají přejít. Bída. 15%(11.2.2019)

 • grizly007
  odpad!

  Nechutná stará pizda tam dělá píčoviny a nedá se na to vůbec dívat.(12.2.2019)

 • TommyZR
  *

  jediný na co se dalo dívat byla Kelly Brook...(17.2.2019)

 • JardoLe
  odpad!

  Tak toto Indonezia nezvladla,velmi slabucky horor podla skutocnej udalosti bez akejkolvek atmosfery a napatia,uz dlhu dobu sa mi nestalo,zeby mi filmove postavy liezli tak na nervy,hlavne zenske obsadenie a tie herecke vykony boli pod uroven,Kelly Brook by sa mala nad sebou zamysliet a ist radsej s jej mega-prsiami hrat do porna,lebo ako herecka je uboha,odpad,nic ine neprichadza do uvahy...:-)(17.2.2019)

 • Valenta28
  *

  Tak tento film mě hluboce zklamal. Nejenže už samotný nápad a děj tohoto filmu nepředstavuje nic nového a originálního, navíc provedení filmu, herecké emoce a atmosféra, to vše stálo za starou belu. Jedna jediná hvězdička patří konci filmu, který trošku gradoval. Jinak je to naprostá ztráta peněz, času a možnosti natočit kvalitní film.(16.2.2019)

 • Ja.Malachi
  *

  * hviezda za Kelly Brook...nie za herecký talen ale za telo..:)(13.2.2019)

 • Nataraja
  odpad!

  opravdu ztrata casu... ne, ze by triky byly nejak extra spatny, ale scenar je mizernej a herecke vykony jeste horsi... nedivat...(13.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace