The Sand

Blood Sand

Horor / Sci-Fi

USA, 2015, 84 min

• cskomando

Za tu ruku, ze které stříkala krev a která byla tak trošku ukousnutá (ohlodaná) 1 hvězda. Za ten stupidní nápad, kecy v kleci, CGI efekty a celkově co to byl za shit... fíha, to je silné kafe.. nehledně na to, že jsou zatím jen ang. titulky ale jelikož je scénář napsaný ve stylu ,, Ahoj, jak se máš ? Dobře a ty ? Musíme se odtud dostat nehýbej se bude to dobrý ááá co to jé ?? Takže je poměrně lehký překlad během filmu.(22.10.2016)

• S.Quentin QUALE

Příjemné beach monster béčko, které se sice nikam nežene, ale po většinu stopáže dokáže fajn zabavit. Šel bych i na průměr, ale jen do finále, kde se na diváka vyvalí dost příšerné CGI, které definitivně hatí myšlenky na třetí hvězdičku. Možná to chtělo zůstat ve finále víc při zemi, asi by to dopadlo lépe. 40%(21.10.2015)

• choze

Hodně chudý, ale docela sympatický příbuzný CHVĚNÍ. To znamená výrazně méně hravý, nápaditý a napínavý, s plochými postavami, nevýraznými neznámými herci, nudnou kamerou a s ultralaciným CGI místo kvalitních oldschool masek. Plusy: postavy vyloženě neiritují a celé se to až na výjimky (hláškující strážce pláže) bere vážně a neutíká se to k Troma stylu.(21.10.2016)

„The Sand“ je béčkový film. Je to béčkový film, který nemá dobré herecké výkony, nemá dobré triky a celkově rozhodně není nějakým velkým filmovým uměním. Má ale dobré scény, a kdyby se trochu zrychlilo tempo nebo zkrátila stopáž, má to i správnou dynamiku. Ten nápad není vyloženě originální, ale je podaný celkem svěže. Navíc se mi to, co se skrývá v písku, docela líbilo.(24.2.2017)

• Samthron

Tak tohle teda bylo něco! Písek, co žere párky a uvízlej negr v barelu... Docela jsme se zasmál. Amatérské CGI jenom výborně dokreslovalo atmosféru celkem zábavné komedie.Hodnotit více jak dvěma hvězdičkami by bylo rouhání, ale musím uznat, že jsem se celkem královsky bavil. Děj žádný, herci jak z vesnického ochotnického divadla, ale stejně to celkově tak nějak fungovalo a člověk se nenudil. I na kozičky došlo!(17.7.2016)

• - Natáčanie trvalo 12 dní. (beso74)