Joe Rogan: Strange Times (TV film)

Komedie

USA, 2018, 63 min

Joe Rogan

Dylan Sanford

Joe Rogan

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Podobně co po TRIGGERED... Joea mám rád primárně v jeho podcastu v cenných uvolněných konverzacích s tunou zajímavých lidí, než rvát na pódiu klasický stand up. Zkrátka, nepřijde mi to tak vtipný a nevidím ty správný vlohy. Ale pořád si rád poslechnu, z čeho to poskládá a baví mě některý jeho body a postupy myšlení. Tady byl přesný o významu slova gay, s dobou pohoršování se, sranda veganský kočky, ale třeba samo o sobě otravný téma ženy X muži bych radši klidně zkrátil až vypustil.(2.10.2018)

new times for jokes :D(5.11.2018)

Rogan má svůj jednoduchej styl, ale ten k němu tak nějak sedí. Je to trochu testosteronová jízda, ale Rogan si umí dělat srandu i ze sebe. V Americe jej dlouho považovali za svalnatého hlupáka z reality show (Rogan dělal bojové sporty a v reality show začínal). Myslím, že dnes už dávno dokázal, že hlupák rozhodně není. Témata: Sex, muži, ženy, veganství atd.(12.1.2019)

Extremne zajimavy a komedialni podcast ale stand-up nevim. Prdel to rozhodne byla ale uz si to nepustim podruhe tak jak to s jinyma stand-up komikama delam dost casto. Nevertheless, thumbs up.(30.9.2019)

Joa mám hodne rád ale asi tak ako pri poslednom vystúpení od Dylana Morana sa mi zdá, že aj Joe začína trošku strácať paru. Pár momentov smiechu, pár momentov typu "heh" a dosť. Škoda :( tešil som sa na tento špeciál ale jeho staršie špeciály sú lepšie(2.10.2018)