The Comedian (S01E01) (epizoda)

Drama / Fantasy / Horor

USA, 2019, 55 min

 • Cedr
  **

  Slaboučký pilot s podprůměrným nápadem a mizernou exekucí. Jediné co to drží, je znělka, vysoké produkční hodnoty a příslib, že po takto vlažném pilotu to musí být jen lepší... jenže... uhhh(12.6.2019)

 • choze
  ***

  Pilot má fajn nápad, ale až do konce ho rozvíjí naprosto předvídatelně a vypravěč to pak ještě dorazí polopatickým vysvětlením.(8.4.2019)

 • Slasher
  **

  Tak bohužel musím říct, že spolu s tím, jak právě pozvolna procházím původní "serlingovskou" sérií z let 1959/60 a ta vesměs zaujme nápady i kouzelností, tak tady první díl nejnovějšího rebootu moc nefunguje a spíše mě úspěšně odradil těšit se na všechny další. Vlažný průměr, který neosloví žádnou vlastní silou, originalitou, kde ten dojem připosere hned intro sekvence a vypravěčský Jordan Peele působí napůl strojeně a komicky. Přitom sakra, pilot má vnadit a tasit jednu z nejlepších karet, ne? Snad se z toho pro dnešního diváka nevyklube jen bezpohlavní americký pokus o BLACK MIRROR... (pozadí)(3.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace