Vabr

Po prvních 5 dílech přichází první sra*ka. Z traileru se mi toto jevilo jako nejzajímavější a vypadalo to i nejlíp. Zvlášť ta díra se mi zdála hodně mysteriózní a tajemná. Ale ne. Ta díra je úplně mimo a není to vůbec o ní, což mě hodně zklamalo. Bylo by to mnohem zajímavější. Jediné, co ten díl vyzdvyhává nahoru jsou nejspíš smrti, protože jinak by to byla velká nuda. Ale i ty smrti nejsou až tak skvělý. Opět mě štve stereotyp, že je Čína zlá. Vůbec mě to nezajímalo a konec je špatný. Přišlo mi, že vám vůbec na postavách nezáleží a jen je prostě zabili a pár jich nechali, jak se jim hodilo. Bylo to dlouhé. Na to, že tu jsou podle mě nejznámější herci z této série nic moc. Nelíbí se mi, když má díl v názvu číslo nebo písmeno, ale tady to má chytré odůvodnění, takže se mi to docela líbí. EDIT: Zvedám na 3 hvězdy. Zhlédl jsem znova a myšlenky a děsivé zneužití informací, které mají moc ovlivnit svět, jaký známe, mě zamrazily. Už se mi to líbilo víc. ()

MikeZ

Chobotničák Hank z Hledá se Dory vrací úder v rozkošně pitomém scénáři klasika Akt X Glena Morgana v AAA režijním podání dua Benson/Moorhead. Love it. 7/10 ()