The Twilight Zone

USA, (2019–2020), 14 h 22 min (Minutáž: 31–55 min)

Předloha:

Richard Matheson (povídka)

Jordan Peele (vypravěč), Jocelyn Panton, Kumail Nanjiani, Jonathan Whitesell, Tracy Morgan, DeWanda Wise, Jessica Williams, Lucinda Dryzek, Jefferson White (více)

Série(2) / Epizody(20)

Recenze uživatele majo0007 k tomuto seriálu (7)

Replay (2019) (S01E03)

A zase tých černochov niekto buzeruje. Záverečný múr čiernych tvárí s mobilmi v rukách bol skôr do smiechu. Keby sa vynechala tá negerská struna, tak by bolo "pretáčanie" oveľa zaujímavejšie. Ináč epizóda ako z Peelovej hlavy, Gerard McMurray je možno jeho pseudonym. ()

A Traveler (2019) (S01E04)

Alien invasion a vianočný koláčik na záver. Aj tá najnudnejšia časť Aktov-X je oproti tomuto blockbuster. ()

The Wunderkind (2019) (S01E05)

Zatiaľ najhoršia časť série dotiahnutá do absurdnosti. Toho fagana by som obesil za gule a vykuchal jak prasa. ()

Not All Men (2019) (S01E07)

Variácia na Invasion of the Body Snatchers, kde sa z chlapov vďaka meteoritu stávajú beštie. Nebyť sprostého konca, zrejme highlight sezóny. ()

Point of Origin (2019) (S01E08)

Cestovanie naprieč dimenziami bez cestovania naprieč dimenziami. A k tomu s imigrantským podtónom, pendejo. Dal by som aj ODPAD, "bohužiaľ", herecké party sú v každej časti ťip-ťop - o tom sa baviť nemusíme, ale tuná absolútne zlyháva scenár, akoby to robili žiaci na základnej škole. ()

The Blue Scorpion (2019) (S01E09)

Glum mal svojho Miláška, Jeff má zase Modrého škorpióna, čo sa bojí tmy... ()

Blurryman (2019) (S01E10)

Epizóda vzdáva hold tvorcovi Rodovi Serlingovi a pôvodnému seriálu, z ktorého som nevidel jedinú časť. Úchvatné. Dej o ničom, tak som aspoň počítal slovko FUCK (padlo 5x).Táto záverečná časť reálne vystihuje kvalitu celej sezóny. ()