The Twilight Zone (TV seriál)

Drama / Fantasy / Horor

USA, 2019, 8 h (Minutáž: 37–55 min)

Jordan Peele (vyp.), Jocelyn Panton, Kumail Nanjiani, Jonathan Whitesell, Tracy Morgan, DeWanda Wise, Jessica Williams, Lucinda Dryzek, Jefferson White, Danny Dworkis, Adam Scott, Shanae Tomasevich, Chris Diamantopoulos, Nicholas Lea, Keith MacKechnie, Glenn Fleshler, Damson Idris, Sanaa Lathan, Samantha Spatari, Michael Patrick Denis, Steve Harris, Candus Churchill, Henry Mah, Steven Yeun, Greg Kinnear, Patrick Gallagher, Jill Teed, Eric Keenleyside, June B. Wilde, Violet Nelson, Kwesi Ameyaw, Rob Carpenter, John Cho, Aaron Douglas, Lane Edwards, Cameron Forbes, John Larroquette, Alison Matthews, Elizabeth McCarthy Meek, David Quinlan, Seth Rogen, Alvin Sanders, Kimberly Sustad, Allison Tolman, Erica Tremblay, Jacob Tremblay, Ben Wilkinson, Zabryna Guevara, Caitlin Stryker, Taissa Farmiga, Ike Barinholtz, Luke Kirby, Rhea Seehorn, Percy Hynes White, Jeff Gladstone, Peter Kelamis, Jill Morrison, Steph Song, Michael Eklund, James Frain, Ginnifer Goodwin, Chris O'Dowd, Amy Landecker, Zibby Allen, Zazie Beetz, Graeme Duffy, Betty Gabriel, Sam Robert Muik

Komentáře uživatele majo0007 k tomuto TV seriálu

• Replay (S01E03) (epizoda) (2019)

A zase tých černochov niekto buzeruje. Záverečný múr čiernych tvárí s mobilmi v rukách bol skôr do smiechu. Keby sa vynechala tá negerská struna, tak by bolo "pretáčanie" oveľa zaujímavejšie. Ináč epizóda ako z Peelovej hlavy, Gerard McMurray je možno jeho pseudonym.(14.4.2019)

• A Traveler (S01E04) (epizoda) (2019)

Alien invasion a vianočný koláčik na záver. Aj tá najnudnejšia časť Aktov-X je oproti tomuto blockbuster.(20.4.2019)

• The Wunderkind (S01E05) (epizoda) (2019)

Zatiaľ najhoršia časť série dotiahnutá do absurdnosti. Toho fagana by som obesil za gule a vykuchal jak prasa.(28.4.2019)

Variácia na Invasion of the Body Snatchers, kde sa z chlapov vďaka meteoritu stávajú beštie. Nebyť sprostého konca, zrejme highlight sezóny.(12.5.2019)

• Point of Origin (S01E08) (epizoda) (2019)

Cestovanie naprieč dimenziami bez cestovania naprieč dimenziami. A k tomu s imigrantským podtónom, pendejo. Dal by som aj ODPAD, "bohužiaľ", herecké party sú v každej časti ťip-ťop - o tom sa baviť nemusíme, ale tuná absolútne zlyháva scenár, akoby to robili žiaci na základnej škole.(20.5.2019)

Glum mal svojho Miláška, Jeff má zase Modrého škorpióna, čo sa bojí tmy...(26.5.2019)

• Blurryman (S01E10) (epizoda) (2019)

Epizóda vzdáva hold tvorcovi Rodovi Serlingovi a pôvodnému seriálu, z ktorého som nevidel jedinú časť. Úchvatné. Dej o ničom, tak som aspoň počítal slovko FUCK (padlo 5x).Táto záverečná časť reálne vystihuje kvalitu celej sezóny.(2.6.2019)