Daddy's Girl

Zvuk:

Josh Eckberg

Scénografie:

Sarah Cole

Čo je zábavnejšie, ako šukať svoju nevlastnú dcérenku a popri tom chodiť do baru, baliť kurvičky, prilákať ich potom k sebe domov a ďalej sa s nimi pekne brutálne pozabávať? Keďže však dcérenka musí mnohokrát upratovať oteckov bordel a postupne začína mať výčitky svedomia (hoci na zabávanie fotríka veľmi rada nenápadne pozerá), je len otázkou času, kedy situácia eskaluje. Aj tak som čakal viac, je to za mňa priemerný horor. Pretože čo sa týka samotného mučenia, okrem elektrošokov tam vlastne nie je nič. Zamrzelo, pretože najmä pri pilovaní mŕtvol či podrezávačkách mi tvorcovia dokázali, že s gore scénami pracovať vedia.(24.6.2020)

• oveckaoa

Chlápek s dcerou jdou vždy do hospody kde si vyberou jednu dívku a tu unesou. Otec ji pak mučí a dcera přemýšlí nad tím, že od něj uteče to je celý film zhruba. Bohužel mučení se nedočkáme jen jich zešokuje elektrickým proudem a většinou vždy dojde ta dcera a řekne jim zabij se nebo budeš trpět a oni to udělají (přitom ta první mohla utéct třeba) gore zde máme pouze řezání mrtvé nohy tak že taky slabota a film taky originalitou nesrší. Na konci máme dobrý zvrat, který by mohl být teoreticky v druhém díle a za to 2 hvězdy.(13.9.2020)

Jemma Dallender tentokrát není znásilněná a ani nejde po pomstě ( I Spit on Your Grave 2 ), za to šoustá s nevlastním otcem, který je sériovým vrahem a oba vyhledávají oběti po barech. Potěší fajn casting, občas slušné napětí, je to pěkně natočeno, ale to je asi tak všechno. Scénář je milionkrát omleté téma, mučení si zde vůbec neužijeme, dojde pouze na elektrošoky, což je největším mínusem a zklamáním, Gore tu není skoro žádné. Každopádně, film celkem uteče, vyloženě nenudí a na jedno zhlédnutí je to ok. (105. hodnocení)(26.9.2020)

Základná myšlienka filmu dobrá, len mi nedošlo, prečo toľko mladých dievčat ide po starom redneckovi vo flanelovej košeli. Trochu slabšie herecké výkony tých dievčat, ten strach zahrali slabúčko, za to psychopat bol veľmi dobrý. Príbehová linka ma ale výrazne zaujala, škoda len predvídateľného záveru, mohlo ísť hodnotenie aj vyššie. Film nie je vôbec dlhý a to mu tiež pridáva body. Možno sa dočkáme aj pokračovania.(3.9.2020)

Taťka s nevlastní dcerou si mezi občasnou píchačkou unesou nějakou tu holku, aby měl živitel rodiny po večerech co mučit. Jenže dcerka toho začíná mít pomalu dost a místní policajt možná něco tuší. Úplně na pohodu. Díky krátké stopáži to rychle utíká, herci i herečky hrajou víc než slušně a dojde i na nějaké blbnutí s motorovkou, nožem a elektrickým proudem. A sem asi míří jediná výtka. Samotné mučení se vesměs odehrává mimo záběr, což je škoda, protože když dojde na detaily, Richards evidentně umí. Ale jinak spokojenost. Není to sice kdovíco, ale dá se to s klidným srdcem doporučit. 65%(2.9.2020)