Dancing Queen

(pořad)

Sbírá ceny. Pečlivě se šlechtí. A umí to rozjet. Alyssa Edwards přes den vládne tanečnímu studiu – a večer světu travesti show. (Netflix)

versus

Pamatate si 5. sezonu RuPaul's Drag Race? Vedla slecien Alaska, Detox, alebo Ivyyyyyy Winters, sa tam objavila jedna velmi velmi narocna pani - Alyssa Edwards. Poznate to, ked pracujete v sluzbach zakaznikom, tak nemozete o niekom povedat, ze jeho poziadavky su ... pretoze ho nazyvate slusne "velmi narocnym zakaznikom", alebo "zakaznikom so specialnymi potrebami". Tak inak. Pani Edwards vlastni uz roky rokuce tanecne studio, kde uci deti a dorast a na hodinach sa zucastnuju aj samotne matky deti. Poznanie prve: Serial je o kricucich a hysterickych matkach, ktorych ambicie su vyssie, nez Mt. Everest a zaroven by kazda jedna vedela viest studio snad najlepsie. Poznanie druhe: Alyssa mi je stale najmenej sympaticka zo vsetkych Mama Ru dievcat, aj ked je drag scen pomenej. Poznanie tretie: Ak vas neodradi ani jedno, ani druhe, stale tam bude ista porcia dobreho tanca, pretoze decka su fakt sikovne. Zhrnutie: moc dramy, vela dielov, vela hranych scen, malo humoru, nedal som to. ()