Reklama

Reklama

Annabelle 3

  • Česko Annabelle se vrací 3 (více)
Trailer 1

Annabelle 3 je třetím pokračováním velmi úspěšné hororové série scénáristy a producenta Jamese Wana, ve kterém se opět potkáváme s neblaze proslulou panenkou poprvé představenou ve filmu V zajetí démonů. Ed a Lorraine Warrenovi kdysi bezpečně uložili démony posedlou panenku za posvěcené sklo v místnosti s dalšími artefakty zla a přizvali kněze, aby úkryt zpečetil požehnáním. Kdo mohl ovšem tušit, že Annabelle probudí zlé duchy v blízkosti a svět zažije další děsivý útok temných sil. (Vertical Ent.)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (313)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Noc, havárie, objížďka. Auto se zastaví u bran hřbitova a zhasne. Koberce mlhy se strašidelně plazí kolem a z ní začnou vyrůstat duchové zemřelých. Annabell odpočívající na zadním sedadle je totiž jako magnet na duchy. A tím končí veškeré naděje na děsivý film. Celá série Annabell stojí za prd, ovšem tenhle kousek je nejhorší, tedy nejslabší. Než začne vůbec nějaký pokus o strašání, hrozí, že člověk usne nudou. Jediným světlým momentem je finále v podzemní místnosti, jenže vše se odehraje až moc snadno a rychle. A konec? Já bych si představil výživný narozeninový masakr, tvůrci bohužel ne. Tohle už nevyděsí ani děti. Jediné plus je, že konečně rejdy duchů nedoprovázejí výstřely z kanónu a padající hrnce, což jest ovšem žalostně málo. Doufám, že tímto jde ohyzdná panna do důchodu. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Rovnako ako predošlé diely Annabelle, alebo The Nun, aj toto je iba slabý odvar oproti dvom dielom Conjuring. Je fajn, že Wan to produkuje, pretože to aspoň pekne nadväzuje (potešil krátky návrat manželov Warrenových), ale na jeho filmy sa to nechytá. Príbeh slabý, lakačky slabé a celý tento Conjuring universe už začína byť na jedno kopyto. 50% - 2* ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $27miliónovTržby USA $74,152,591Tržby Celosvetovo $228,552,591Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,233,453Tržby za predaj DVD v USA $1,837,193║ The Conjuring sérii dochádza dych a aj potenciál, je to samozrejme lepšie než suchý druhý diel ale viac než na konzumný priemer to nedosiahne. Má to dobré tempo, hlavný protagonosti tam až tam moc neprehrávajú ale týchto tipov hororov je už príliš moc na to aby to mal nejakú hlbšiu odozvu. /60%/ ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Po dvou řemeslně dobrých, ale celkově ne až tak záživných hororech z Conjuring universa, je třetí Annabelle docela nečekaně dost hustá. Osobně mě tyhle táhlé pomalé horory postavené na atmosféře a úzkostlivém sledování, co se kde na obrazovce pohne, baví mnohem víc, než uřvané naháňečky. Režisér tu s napětím pracuje hodně zručně a to jak obrazem, tak ozvučením a film rozhodně nepůsobí postprodukcí tak béčkově, jako poslední dva příspěvky. Warrenovic barák je sám o sobě solidní creep fest, všechny ty posedlé hračky, co se jim v válí tajné komůrce jsou cool a zajímavě vymyšlené a člověk z nich má respekt. Celé to umocňuje i fakt, že hlavními postavami jsou mladé slečny a o ně se divák chtě nechtě prostě i víc bojí, že jo. I samotní Warrenovi mě hodně baví. Vera Farmiga jako Lorraine Warren je skvělá a škoda, že ani tentokrát nedostala moc prostoru. ()

matestlust 

všechny recenze uživatele

Je to dobré, má to své silné momenty a místy příjemně nepříjemnou atmosféru. Jen je škoda, že při každém nájezdu na skvělou, hororovou, masáž, to celé hodně povolí, uvolní napětí a už se nepodaří vrátit se zpět do rozjetých kolejí. Ještě trochu víc přitlačit na pilu u všech těch ,,lekacích" scén ( jako tomu, kupříkladu, bylo v hodně povedeném, druhém, dílu ) by tomu vážně slušelo. Jinak to je ale příjemně koukazelné. 3,5* ()

Galerie (40)

Zajímavosti (18)

  • Film se odehrává v roce 1972. (ČSFD)
  • Ve filmu slyšíme skladbu „Baby Blue“ od skupiny Badfinger, známou hlavně ze seriálu Perníkový táta (od r. 2008). Tato skupina je známá i pro svůj tragický a trochu záhadný konec, kdy se její dva členové za dodnes nevyjasněných okolností oběsili. (dandy11)
  • Pri sledovaní tohto filmu v kine zomrel na infarkt 77-ročný pán. (emdvojka)

Související novinky

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (více)

Pokračování Annabelle má název

Pokračování Annabelle má název

18.03.2019

Třetí díl hororového spin-offu k sérii V zajetí démonů o panence Annabelle má již oficiální název. Film vstoupí do kin pod titulem Annabelle Comes Home. Název pak odkazuje na fakt, že se třetí díl… (více)

Reklama

Reklama