LOVEní

LOVEnie

Komedie / Romantický

Česko, 2019, 106 min

• mchnk

Zlatí Rafťáci aneb Janák odhazuje svou tvůrčí soudnost někam do dáli. Naprosto zbytečný, nudný a prázdný film, kde nikdo nemá co hrát, proto asi to snaživé pitvoření druhořadých herců (Ondřeje Malého jsem fakt litoval a komediální vsuvka Jardy Plesla bylo to jediné, čemu se i spokojení diváci smáli) a nestoudně primitivní scénář. 106 minut se budeš ptát, proč toto vlastně vzniklo? Jednu za Esterku a chvílemi povedenou hudbu (posmutnělá kytarová melodie je obzvlášť povedená). Co je to ale platné, když zbytek nestojí za nic. [Kino Citadela - Litvínov](22.3.2019)

Tak za prvé....Každý, nebo skoro každý, kdo viděl tenhle film stoprocentně viděl i Ženy v běhu. To byla fakt komedie, u které jsem se řehtala od začátku do konce. A taky je to film, který bych doporučila i chlapovi. Naopak u LOVEní jsem se jen párkrát pousmála a rozhodně bych nedoporučila žádnýmu chlapovi, aby na to šel a to ani pod pohrůžkou rozchodu. Pak tady akorát tak kurví hodnocení. Každopádně, ikdyž jsem se v kině neřezala smíchy, tak několik dobrých hlášek proběhlo, film rozhodně nenudil, příběh samozřejmě otřepaný, ale na to se dá koukat pořád... :D Na Prachaře se taky dá celkem dobře koukat, takže z téhle stránky je to podle mě taky v pořádku. :) Takže za mě celkem slušné 4 hvězdy, protože někdy je prostě potřeba film, u kterého nepotřebujete přemýšlet a můžete se jen zasnít.(23.3.2019)

• Streeper

Podprůměrná romantická slaďárná, která nic originálního nenabídne. Ester Geislerová je v roli Elišky nesnesitelná a protivná. Kuba Prachařů byl na celém filmu nejelepší a to jsem se jeho obsazení troche bála. Nakonec mile překvapil. Příběh není ničím zajímavý, nic originálního. Zasmála jsem se tak 3x za celý film.(21.3.2019)

"On je retardovaný?" "Ne, je to ajťák." :D "Když má chlap na seznamce nahou fotku do půli těla, chce sex, když je tam bez fotky, chce sex a je škaredý." :D :D :D Jo jo, seznamky, tam si člověk užije spoustu srandy.(24.3.2019)

Slušné. Upřímně jsem to čekala horší. Vhodné spíše pro ženy. Vtipů pár bylo, nenudilo.(8.4.2019)

• JasonCZ

Další Ceska megasracka, nebýt moji zeny, tak takovou pytlovinu vypnu po 5minutach(16.7.2019)

• Johnny.ARN

Skrátiť o 10 minút. To jediné. Sympatický výkon hercov, svižná réžia, znesitelné klišé. Zvraty podané hravo a ja keď to už bolo trochu motkanie sa, nevadilo mi to. Jasné, vidieť to v kine, vykušem sedačku, ale na vyplnenie času v príjemný letný večer je to veľmi fajn. 1 z 5(18.7.2019)

na českou komedii,potažmo českou romantickou komedii je LOVEní až překvapivě snesitelné.Dějově to není nic co by divák nečekal a žádný dramatický zvrat se nekoná,ale není to vulgární a dokonce je to občas i decentně vtipné,což u českých komedií nebývá zrovna pravidlo...60%(18.7.2019)

Pro Pardubaky celkem dobra podivana. Jen je skoda trapne prehravane Evy - IT girl a trochu trapneho konce. Jinak bych hodnotil i lepe. Chapu, ze pro nekoho kdo videl Pardubice jen z vlaku to asi moc zajimave nebude a bude to spis podprumerna romanticka komedie, kde se zrovna za bricho popadat nebudete.(7.4.2019)

• Harapes

Žádný nový nápad nehledejme. Žádná originalita vtipů, co by jsme už někde neviděli. Bohužel problém mám i s hlavní představitelkou... byla prostě Ester nudná, nezajímavá osoba. Kdo tedy mě opravdu překvapil, byl Jakub Prachař. Takový divný človíček... a svou roli přesvědčivě zahrál. Pan režisér Janák je dobrý řemeslník, ale tady bohužel šlápl vedle.(22.3.2019)

LOVEní by mohla být příjemná romantická komedie, u které se člověk opravdu dobře pobaví, bohužel má ale jednu obrovskou chybu - polovinu filmu se totiž stydí za postavy, za herce a vlastně i za tvůrce. Námět je skvělý, Ester Geislerová byla naprosto famózní a po dlouhé době se mi dokonce líbil i Jakub Prachař. Ze začátku se vše skvěle rozjíždí, ale pak se začínají objevovat momenty, které jsou prostě vyloženě trapné. A když je mi trapně i za postavu, je jasné, že je něco špatně. Celkově jsem vlastně nepochopila, jaký měla význam postava Romany Goščíkové, tedy kromě toho, aby uměle a naprosto nelogicky protahovala děj. Malá Pardubická sice pobavila, ale tu rivalita ve finále vůbec nedává žádný smysl. No a ta svatba? To byl vyloženě trapas nad trapas, tak zaražená v sedačce jsem ještě v kině snad neseděla! Navíc všechno to příšerné zpívání, které pomalu nebralo konce ... Podobných "vad na kráse" by se dalo najít ještě hromada, ale tím největším kamenem úrazu byl právě ten přemrštěný počet trapncýh situací ... Nebýt toho, vyššího hodnocení bych se rozhodně nebála. Protože já jsem se opravdu skvěle bavila. Jarda Plesl zase zazářil, tomu se budu smát ještě hodně dlouho. Výborný herecký výkon, mu tady ti podivíni jdou prostě skvěle.(22.3.2019)

Největší problém romantických komedii je v tom, že musí přijít s něčím novým neokoukaným a originálním. Tady je něco nového jen v to, že jedna z postav je včelař a chová myš jinak zbytek je kopírka dříve viděného. Paní Kramperová je kopírka Rebel Wilson (vzhled a chování) a její rady zase kopírují rady matky dcery z filmu Ženy v pokušení jen jsou více sexistické. Máme zde i zpěv na playback před okny domu což bylo i v Deníku Bridget Jonesové a úvodní nepodařenou svatbu jsem též někde viděl jen si už nevzpomenu kde. Nicméně v rámci možností české tvorby se jedná o nadprůměr(23.3.2019)

• Strike

Jedna hvězdička jen za Pardubice... Jinak to je nekoukatelný.(17.7.2019)

• marhoul

Jelikož jsem nečekala nic, byl prostor pro překvapení. To se neudálo. Ester je milá dáma, mám ji ráda, a ani zde mi nevadila. Ze sympatií k ní a kvůli zábavné zúčastněné slovenské komičce, je ta jedna hvězdička. Všechno ostatní byla troškovská ubohost, ale bez špetky rádoby vtipu. Nenašla jsem nic, co by se dalo vyzdvihnout, snad jen, že Žilková krákala trochu méně než jindy. Není to ani pro ženy, ani pro mladé holky, není to ani vtipné, ani dojemné, není to koukatelné. A vizážistům bych dala lopatou po hlavě. Neumět nalíčit hlavní postavu tak, abychom nemuseli, v každém záběru, počítat v její tváři naběhlé, zarudlé vyrážky (ne, nemyslím znaménka, myslím skutečně beďary) je amatérismus nejhrubšího zrna. A to nemluvím o kostýmech. Janáka jsem vzala na milost kvůli dvěma pěkným pohádkám (Nejlepší přítel a Korunní princ), ale teď už nad ním lámu hůl definitivně. Zlaté Ženy v běhu! Zlaté Na střeše! A zlatá, tolik kritizovaná, Cena za štěstí. Viděno ze zvědavosti na celoroční V.I.P. kartu, jinak bych do vstupenky prostředky neinvestovala.(21.3.2019)

• radaza

Hmm, tak jsem se tady v komentářích dozvěděl, že jako chlap budu kurvit hodnocení. Tak budu. Jde o neuvěřitelně nudný film, které pluje na vlně "komedií" o ženách, které těžko hledají partnera, protože je většina mužů ještě při smyslech. Co mě na filmu nejvíc vadí, je, že jde o film Janákův. Film Snowboarďáci vzbudil u mě určité naděje, byl svižný, docela vtipný a profesionálně odvedený. Ovšem to jsem nevěděl, že už bude jen hůř. LOVEní je hodně nenápadité, zbytečně dlouhé a neuvěřitelně zbytečné. Ach jo. Smutné je, že podobný sešup je patrný i u dalších kdysi lepších režisérů.(26.3.2019)

• Arsenal83

Keď na hnusnú prasnicu ako je Kramerová, ktorá by bola mimochodom hnusná aj v chudom stave, napíšu scenár, že "střídá kluky jako ponožky", to sa vo mne objavuje taký prirodzený reflux, že mi v pažeráku ostala diera. Nedokážem pochopiť, kto z tejto nechutnej osoby vyrába herečku, ktorou nikdy nebola ani nebude. Ona totiž nemá na to, aby hrala čo i len v slovenskom filme, a to tam máme laťku prekliate nízko. Film inak myšlienkovo mimoriadne prázdny a najhoršie je, že sa plejáde hereckých prepadákov (Prachař, Písařík) snažila prispôsobiť aj Ester, ktorá je inak dobrá herečka.(18.7.2019)

• pirulka

Presne sa stotožňujem s komentármi, že tento film mi prišiel úplne zbytočný..pýtala som sa stále načo sa takéto niečo ešte točí..v podstate to nemalo žiadnu zápletku a tie herecké "výkony" to bolo čo?? ...(31.3.2019)

Moc hezky natočené. Moc povedený film.(21.3.2019)

• mira007

Jedna z mnoha českých komedií poslední doby na téma vztahy z partičky podobných jako Dvě nevěsty, Věčně tvá nevěrná, Po čem muži touží a spol. s Ester Geislerovou, které uteče ženich ze svatby a ona pak zkouší různé borce přes internetovou seznamku, aby nakonec skončila s ( POZOR SPOILER !) se spolubydlícím s kterým bydlí od páté minuty a je to vlastně jasné. Pár momentů bylo i vtipných, Kramerová celkem nabila energií některé scény, ale výsledek je velmi podprůměrný zbytečný film. ( není to tak hrozné jako Věčně tvá... ale nedosahuje kvalit ostatních )(19.7.2019)

• rigby

Zase další film pro ženy, kterému muži nemohou porozumět. Alespoň já jsem se tedy vůbec nebavil. Snad jen několik málo okamžiků bylo světlejších. Chápu, že se jedná o velmi lehkou odpočinkovou komedii, ale v tomto případě se není čemu smát a celé to nějak nedrží pohromadě. Vztahy-nevztahy tu vůbec nefungují, každý je jen nicneříkající papírovou postavičkou, chybí jakékoli vzájemné jiskření. Je to škoda, protože jinak natočené je to docela svěže a i herecký potenciál by se tu našel.(17.7.2019)

<< předchozí 1 2