Události Luďka Staňka (TV pořad)

Publicistický / Komedie

Česko, 2018

Luděk Staněk

Luděk Staněk

Účinkují:

Luděk Staněk (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

"Minulý týden nebyl poslanec Volný jediná bílá, agresivní a otravná věc v České republice." Cynický humor Luďka Staňka je mi hodně blízký, ale jeho Události bohužel ani nepředstírají nějakou vyváženost. Prostě si vybral politické strany a jednotlivce, které nemá rád a zvesela do nich kope. Já netvrdím, že si to nezaslouží, ale jsem přesvědčený o tom, že vhodní idioti k nakopání by se našli na všech stranách politického spektra. Pokud si toho moderátor někdy všimne, tak hvězdu přihodím.(28.2.2019)

• xxmartinxx

Vůbec tomu nerozumím - Luděk Staněk tu nonstop působí jako unavený starý pán, který je okolnostmi donucený tohle dělat, i když hodně nechce, což přitom podle všeho vůbec není pravda. Každopádně se tu dlouhé minuty vlečou, každý vtip je natažený na dvojnásobnou délku, přičemž většinou jde o variace na notoricky známé memy, které o událostech obíhaly na Facebooku. Doplněné perličkami jako šedesátivteřinové neironické vysvětlování dadaismu. Tempo nula, originalita mínus pět. "Nedokážu vyslovit islandská jména hahahahahahaha. Ten jste ještě neslyšeli!" Ze sledování těhle Událostí člověka buď přepadne deprese, nebo usne, každopádně to je nesmírně smutná a unavená podívaná.(2.6.2019)

Tak tímto fórem mě Luděk Staněk naprosto odrovnal https://www.mall.tv/udalosti-ludka-stanka/babis-osobne-mluvil-se-vcelami-repku-zboznuji?t=160.6 :-D Pořad je postavený na výborném sarkastickém humoru moderátora, který mi přesně sedí a který je mi hodně vlastní. A navíc je fajn, že se poslední dobou (nejen tímto pořadem) ukazuje, že i po skončení legendární České sody je u nás dobrý politický humor stále ještě doma.(31.5.2019)

• Lucas87

Jednou za týden se dalo na vepříka podívat, ale vidět to každý den? Sorry jako!...ale ten Mall TV měl naději být něco lepšího jako Stream.cz, takže akorát ten Gebrian to tam drží nad vodou a to je důvod proč tam zajít.(15.6.2019)

Chcete vidět pravý opak kýblu nudy a trapnosti Zpráv Jaromíra Soukupa? Luděk Staněk ho stvořil! Paráda!(3.6.2019)

Porad byl o dost lepsi, ale bohuzel na ceskem internetu se dnes asi nic lepsiho nevyskytuje, tak davam 5*.(20.6.2019)

Bezkonkurenční borec Luděk Staněk navazuje v novém působišti na svůj Pořad. A pořád je to velká hlína.(17.11.2018)

Tady je to celkem jednoduché. Pan Staněk patří mezi komiky/komentátory, které člověk buď miluje, nebo nesnáší. Nic moc mezi není. Jeho humor mi naprosto sedí, jeho názory většinou také, takže za mě 5/5(31.5.2019)

jeden z mala duvodu, proc ma mall.tv smysl.(13.6.2019)

My chceme znovu motýle!(31.5.2019)