Zmlsané dějiny (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Komedie / Historický

Česko, 2018

Pavel Soukup

Roman Vaněk (mod.), Martin Franc

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

Stylizace nekonečný "cringe overload". Táhnou to prostě jen informace.(10.10.2018)

Humor dobrý, vzdělávací hodnota vysoká, sliny se zbíhají, veverek mi je líto, ale to asi jako každého jiného zvířete, rozhodně bych ji ale někdy ochutnal. Forma mi na rozdíl od ostatních komentujících nevadí. Není to nic převratného, ale uvidíme, kam se to vyvrbí. Stejně to pravděpodobně po pár dílech zatrhnou sponzoři Mall.tv (respekt Beku, že se toho nebojí a vpálí do takového pořadu obrovské logo... jen aby jim to vydrželo, až jim začnou ochránci házet kameny do výloh).(6.11.2018)

Super! Konečne koncept, ktorý prináša do kulinárskeho show niečo nové.(20.10.2018)

• navorski

A co tak zkusit nadlábnout se starým dobrým štěkanátkem? Nejlépe z Austrálie dovezené kolie, to by byla šmakuláda. Ble.(17.10.2018)

• donaldinka

Jako obrazově hezký, ale Vaněk ať proboha nehraje, ať to zkrátěj s nevydržitelných 17 minut na deset a bude to možná fajn. Taky ta stylizace pana profesora - na hranici trapnosti... vlastně spíš špatný než dobrý(8.10.2018)