Zmlsané dějiny (TV pořad)

Chutné dejiny

Dokumentární / Publicistický / Komedie / Historický

Česko, 2018

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

Stylizace nekonečný "cringe overload". Táhnou to prostě jen informace.(10.10.2018)

Humor dobrý, vzdělávací hodnota vysoká, sliny se zbíhají, veverek mi je líto, ale to asi jako každého jiného zvířete, rozhodně bych ji ale někdy ochutnal. Forma mi na rozdíl od ostatních komentujících nevadí. Není to nic převratného, ale uvidíme, kam se to vyvrbí. Stejně to pravděpodobně po pár dílech zatrhnou sponzoři Mall.tv (respekt Beku, že se toho nebojí a vpálí do takového pořadu obrovské logo... jen aby jim to vydrželo, až jim začnou ochránci házet kameny do výloh).(6.11.2018)

• navorski

A co tak zkusit nadlábnout se starým dobrým štěkanátkem? Nejlépe z Austrálie dovezené kolie, to by byla šmakuláda. Ble.(17.10.2018)

• Kleki-Petra

Absolutně nechápu hodnocení. Těžce nezábavnéé.(11.3.2019)

Super! Konečne koncept, ktorý prináša do kulinárskeho show niečo nové.(20.10.2018)

Forma mi fakt nevadí, přijde mi zábavná i když humor někdy lehce přes čáru. Na druhou stranu, je to přece jen komerční pořad, který má přitáhnout co nejvíce pozornosti a to se mu určitě daří na výbornou. Snad by jen zasloužil větší propagaci (viz počet hodnocení).(9.12.2019)

• budha.j

Dal jsem 1 dil a byla to velka bolest. Pan Vanek, at se venuje vareni, ale hlavne at nikde nevystupuje(17.10.2019)

Vaněk je prostě špice. Líbí se mi obecně zpracování pořadu. Je to vtipné, stručné, plné zajímavých informací. Víc takových pořadů.(2.1.2019)

• donaldinka

Jako obrazově hezký, ale Vaněk ať proboha nehraje, ať to zkrátěj s nevydržitelných 17 minut na deset a bude to možná fajn. Taky ta stylizace pana profesora - na hranici trapnosti... vlastně spíš špatný než dobrý(8.10.2018)

Mohlo být za plnou palbu, kdyby to nesrážel ten absolutně otravný a nesympatický "knihomol". Samozřejmě na humor Luxusu na talíři to ani zdaleka nemá, ale to v kuchařských show jen máloco.;)(4.1.2019)