poster

O 10 let mladší (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2018, 60 min

Režie:

Jana Rezková

Účinkují:

Monika Absolonová (mod.), Martina Randová (mod.), Osmany Laffita
 • Ondr4H
  odpad!

  Prosím vás novo nedělejte z lidí pitomce, u mise nový domov ukazujete stavební zázraky za pět dní.Zde zas scifi lidské, prej že se dá po plastice cvičit a prý za blbý měsíc se dá tolik udělat, zvlášť když je rozřežete hned třetí den.Absolutní hovadina, to by jim ty stehy akorát popraskali. Akvárko je nechutné a celé vyznění pořadu je poplatné konzumní době, které dává umělost nad přirozeností.(1.11.2018)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Opět ostuda! Tvůrci pořadu by se měli podívat, jak vypadá proměna v USA. Mimochodem, tým špičkových odborníků, by sám potřeboval proměnu. Jedna tlustá manda za druhou! Co se týče pořadu, spíše to byla seznamka se zoufalou dvojicí než proměna. A finále? Dědek zůstal dědkem s pomačkaným ksichtem a ženské hádali tolik, kolik ji bylo, tak jakápak proměna? 💩💩💩💩💩(28.10.2018)

 • kingik
  odpad!

  Milá Novo, zanedlouho oslavím 100 let své existence a připadám si značně nehezký a opotřebovaný, jinak řečeno šeredný. Tudíž bych tě chtěl poprosit, zda-li bys mě mohla do svého nově vzniklého pořadu vzít přednostně a příslušně mě zkrášlit, chci být zase dvacetiletý, nevadilo by mně státi se i vitálním třicátníkem, přípustný je i lamač srdcí čtyřicátník, nebráním se ani padesátiletému donjuanovi, šedesátiletý charismatik s šedivým vousem i vlasem je též můj sen, sedmdesátiletý atlet na sexuálním kolbišti je moje dávná idyla, osmdesátník se sbírkou ženských trofejí je moje dávná touha a devadesátník s erekcí je pro mě hotový Star Trek. Udělám cokoli, abych se zase mohl usmívat do zrcadla s plným chrupem, prohrábnout si hustou kštici se sebevědomým výrazem reklamního panáka, co spotřebuje šampon po litrech, a bez třiceticentimetrových vrásek kolem očí a úst, bez mimických vrásek, hlubších než je jezero Loch Ness, kam nyní patřím. Obětuji vše proto, aby na mě ze zrcadel a výkladních skříní zase mrkal neodolatelný playboy, který svede vše v ženském rodu. Už nechci déle marnit čas na seznamkách márnice.cz, cákanec.cz, šereďáci.cz, kdy mně stejně nikdo neodpoví. Termín přihlášek jsem nestihl, neboť jsem se utápěl v těžké depresi a klestil jsem si cestu hustým komplexem pavučin v pokoji, ze kterého jsem nevyšel již dvacet let. Novo, Novičko zlatá, jsi moje jediná spása, pokud mě nekontaktuješ a nepřivedeš mě před kamery a do záře reflektorů, můj život nemá cenu a jsem připraven sejít z tohoto světa. Novo, já čekám, tvůj Albert Kvasný, rok výroby 1918, zvláštní znamení - deka přes ksicht, režný pytel přes tělo, dopravím se do studia tajnou podzemní chodbou, kterou jsem za ta léta zbudoval po vzoru filmu Vykoupení z věznice Shawshank, v přenosné kleci pro domácí mazlíčky. 0/10(1.11.2018)

 • Gamekeeper77
  ***

  Tak sem na to včera mrknul a i když me tam dost sraly ty psychologický žvásty a brečení nad žalostnýma osudama účinkujících, musim uznat, že ta myšlenka vůbec není špatná. Neni to aspoň takovej hnus jako popliváníhodný pořady typu Malý lásky, kam se chodí předvádět jenom socky a cikáni kvůli prachům. Tohle přinejmenším aspoň těm dvěma pomůže a divák se kromě poučení co a jak dokáže v dnešní době plastika těší na finálový proměny zrůdiček v někdy míň a někdy víc menší zrůdičky. Zpracování pořadu stojí sice za hovno, ale jak říkám, za tu myšlenku a relativní poutavost procesu obnovení a zvědavost co se výsledku týče...60%(24.10.2019)

 • ghatos
  **

  Jede se podle USA vzoru v českých buranských intencích...já si to užívám :) . 1. díl - No ty vole, jak mi mohl utéci takový skvost 😄! To je furt samá Slavia a člověk ztratí úplně (ne)kulturní přehled. Ona teď jako běží druhá série, ale už hned první díl 2. série je pořádný brutál. Prý no mě to jako štve, manžel pravidelně nevěrný 😅 (manžel má psychickou poruchu - je to kurevník 😁)...je to fakt kruté, ale hlavní hrdinky jsou na tom s fyzickou krásou hodně špatně, ale jako že fakt moc. Moderátorka je taky ošklivá, což asi (ne)byl záměr 🙃. Samozřejmě já osobně preferuji duševní krásu, ale tak ono se říká, že každé zboží má svého kupce 😉. Jako bonus je tam i můj oblíbenec Osmany Laffita. 2. díl - No docela normální lidi, ale jak jinak jako každá žena od 15 do 105 let podstupuje fyzickou změnu primárně kvůli tomu, aby mohlo dojít ke styku pohlavnímu 😃, nějaké hlubší hodnoty tam nejsou 😅, ale ne tak chápu. Oba chtějí spustit opět chemickou reakci (tak tomu říkají), ale jejich biologický věk je vysoký a nastavit tělo do aktivního módu páření vyžaduje komplexní změnu. Cvičení, jídlo, myšlení, životní styl...je to hodně těžké. Jinak ti odborníci, to je taky něco. Někteří afektovaní, napíchané botoxové držky (jak já to nemám rád), raději nějakou vrásku, než přešitého Kačera Donalda 😏. PS: Alena/Michal jejich změna žádný zázrak, ale třeba je to nakopne k dlouhodobé progresivní údržbě. 3. díl - Jsou kolem mě někteří muži, kteří trpí, že nemají ženu. Jsou kolem mě někteří muži, kteří mají ženu a trpí a pak jsou kolem mě někteří muži, kteří netrpí, že nemají ženu. Ti, co netrpí vidí trochu za horizont a ví, že za pár let je může čekat soukromé peklo, pokud tedy opravdu nenarazí na skvělou ženskou, což se skoro neděje 😀. Strašně záleží na tom, jak je člověk silná osobnost a jestli má vedle sebe člověka, který ho pozitivně stimuluje. Nuže hleďte na antisexuální peklo. Na to, že máte doma něco, co fakt nechcete a stanete se něčím stejně hodně ošklivým 🤭. Samozřejmě, je to zase o tom, že není styk pohlavní a férově je třeba říct, že to fakt nejde. Ta zanedbanost ducha se pak odráží na těle. Jiskra v člověku se nedá prostě koupit. Jako skoro každý chlap, když přestane žrát a začne cvičit se dá nějak fyzicky dohromady, ale u ženských je to trochu složitější. Třeba tady Libuška...nevím no 😒...to je fakt špatné. Je to mentální archetyp ženy, který nikdy nebude přitažlivý. PS: Šéfka poradců by taky potřebovala možná poradit 😅. 40%.(10.11.2019)