Zatímco Judd se obává o svou pověst, Iris uspořádá setkání s několika cestujícími v jeho luxusním apartmá. Ryan a Billie, kteří jsou frustrovaní z toho, že pro ně členové posádky nemají žádné odpovědi, se spojí s techniky v podpalubí. Matt povzbuzuje Franka, aby se stal mužem, kterým vždycky chtěl být. (HBO Europe)

lemonova

Nehádžte flintu do žita! Nie je to také zlé, ako sa to tvárilo :)) S hodnotením si ešte počkám, ale vyvíja sa to nádejne. ()

alien99

Začalo se to konečně rozjíždět .Chudákům na lodi včetně herců z posádky a britského kapitána se to vtipně rozpadá pod rukama...Sračkomet pobavil. ()

Splasher

Iannucci a spol (Roche, Martin, Blackwell,..) jsou nejsilnější v dialozích (Thick of It, Veep, ...) a proto jsem byl zvědavý, jakým stylem pojmou vesmírnou Avenue 5. Fokus zůstal na dialozích, ve kterých po prvních čtyřech dílech jednoznačně kraluje Zach Woods. Snad se scénáristům časem více zadaří u Laurieho, který těch povedených vtípků zatím příliš neměl. __ Doufám, že po schválení 2. řady bude pozván i Jesse Armstrong a na oplátku by mohl Iannucci opepřit nějaký díl Succession. ()