Epizody(13)

Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku Moniku a nastěhuje se ke svému kamarádovi Honzovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil po moři a teď řídí přívoz, divadelní Režisér, který tu tráví důchod, „živá socha" Stanislav nebo vášnivý vymetač popelnic Bohumil. Dobrou duší hospody je její majitelka Boženka, která právě řeší překvapivě vysokou fakturu za elektřinu. Protože je na Boženčin rozvod napojena půlka zátoky, je třeba viníka zvýšené spotřeby vypátrat, čehož se hospodští štamgasti s radostí ujmou. Hugo utápí svůj žal po Monice v pivě a doufá, že jeho nové útočiště bude opravdu jen dočasné. (TV Nova)

hony23

Nova si za poslední desetiletí vychovala generaci nenáročných diváků, kterým může naservírovat sebeblbější slátaninu a stejně dosáhne požadované sledovanosti. Stačí obsadit pár zrovna populárních tváří, debilní dialogy ozvláštnit několika rádoby vtipnými a 100x použitými hláškami a je vymalováno. Měl jsem možnost vidět i první díl konkurenčního Přístavu a seriál Na vodě mi přece jen přijde o chloupek lepší. Přesto si další díly s radostí nechám ujít. ()

Dawe2

Zase tak strašný to tedy není, je to slušná pohodová komedie k odpočinku, proč ne. Občas trochu trapné, občas zábavné a k pousmání či malému zasmání. 2* je ale málo. ()

Prokii

Byl by z toho průměrný český seriál, jelikož má občas dobré pasáže, bohužel jen občas. Většinou je to ale - nenapadá mě lepší slovo - trapárna pro IQ tykve. Navíc, Lukáš Langmajer je naprosto příšerný ...za něj odpad rovnou, a Tomáš by se raději měl držet původního řemesla. Lukáš je tu až na můj vkus moc za totálního blba...a tak bych mohl pokračovat. Škoda? Určitě. Ale většině českého národa to zřejmě stačí... ()

kyrysar

Tak nevím, zda na csfd chodí normální lidi a nebo jen ti, kteří se snaží být velmi intelektuální. Hodnotit komediální seriál, aby měl hlavu a patu a všechno to bylo reálné je holý nesmysl. Jo můžu si nechat zasírat mozek Ordinací a kravinama podobného rázu. Ale Na vodě je pravý opak, kdy si oddechnu a zasměju. A jestli někdo řekne, že tak lidi v hospodě nemluví, tak asi chodí do jiných hospod. A i když jsou některé situace přitažené za vlasy, tak nevidím důvod, že by se nemohly někdy odehrát. Já se teda bavím každou neděli velmi dobře...... ()

gorerated odpad!

Český herci se už několik posledních let snižují ( nebo nesnižují, těžko říct ) k tomu, že ve všech filmech, seriálech, pornu... hrají bezduché blbečky k politování. Celý seriál navíc totálně postrádá logiku, jelikož přístav okupují existence, které v podstatě v reálném životě by neměli ani na holobyt obývaný Věrou Bílou. Ale v pohodě utáhnou hausbot v Pražském přístavu. Co to bude příště? Rodina Syrských uprchlíků na hraně chudoby obývá pětihvězdičkový hotel Savoy v hlavní roli Sagvan Tofi? No jestli to za pár měsíců uvidim v televizi, tak mi ukradli nápad. ()

Blejzr

Ten serial je tak blbej, az je dobrej :D Ja nevim, ale nemuzu si pomoct, me to bavi :D Je to jediny na co koukame se zenou v TV, jinak vse stahujem a koukame na zahranicni kvalitni serialy (Homeland, AHS...) Banda zoufalcu co zije v houseboatech a karavanech nekde u vody, chodi kazdej den do zaplivaneho pajzlu u vody, hlavni postava je kluk, co asi jako maly padal velmi casto na hlavicku, pac takovej dement by proste nemohl byt vubec, ale vubec nikdo :D A je to vsechno tak neskutecne trapne a ubohe, az je to proste vtipne :D Nutno rict, ze Lukas Langmajer je teda hnup vsech hnupu a je az k nevire, ze je to bratr Jirky Langmajera.. :D ()

Fuksinka

Zase tak hrozný to není. Viděla jsem 2 díly a stačilo mi to, ale odpad rozhodně ne. Vadí mi Langmajerova komediální poloha ale i tak jsem se asi 2x za jeden díl docela zasmála a párkrát usmála. Ale děj je prostě 0. Mám fakt ráda Kluse, ale ani on ve společnosti těch starších dobrých herců není dostatečný důvod koukat dál. ()

Pavelkedar odpad!

Katasróóófe ! Myslel jsem, že nejblbější dílo poslední doby jsou Babovřesky, ale ač "Na vodě" je seriál, Cieslar tentokrát předčil" Trošku. Tak primitivní humor a výkony některých protagonistů....... Připadalo mi, že se i pan Sobota(jinak výborný v Okresním přeboru)se cítí rozpačitě, nejistě a trapně, tak jako já při sledování prvních 2/3 1. dílu. No ale "nevem to, za ty prachy" a to platí i pro ostatní a to ze mne nemluví závist,páč tu já neznám. Podle mne prozatím český seriál zemřel po úspěšném Okresní přeboru, ke kterému jsem přistupoval v 1. díle s velkou nedůvěrou,ale byl jsem velmi pozitivně překvapen. Ale "todle je šit", stejně jako "V přístavu", kde jsem vydržel jen do 1. poloviny 1.dílu. Určitě si to v téhle podivné republice najde příznivce, ti ovšem tady na našem webu přítomni zcela jistě nebudou, nemají šanci.......... ()

Ondr4H odpad!

Kdyz mate tu poctu sledovat novacke veledilo u ktereho premyslete o co se tam jedna a stale po nekolikatem zhlednuti nevite a tak to dostoji svemu nazvu .Aneb byt s myslenim "Na vode" . ()

julie_mie

Já si nemůžu pomoci, ale mně to přijde docela vtipné. Herecké výkony nic náročného, ale po sauně na "vyplesknutí" to není špatné. ()

Johny Mist

Hele, představ si, je neděle večer, víkend skončil, děti už spí, dojedl si tlačenku a otevřel si pivko. Natáhneš se na kanape a vypneš mozek. jako kulisu si dáš tenhle seriál a přemýšlíš si o tom, co bylo, občas se zasměješ nějakýmu tomu levnýmu vtipu a vlastně ti ani nic neschází. Neříkám každou neděli, ale jednou za čas... proč ne. Rozhodně to není odpad a ty 3 hvězdy dávám jen proto, abych tu vyvážil tu "nespravedlnost" kdy někdo dává odpad jen proto, že je to nova, nebo že je tam Klus ()

DK197

Mně se to líbí. Hlášky jsou super a herci taky. Dávám o hvězdičku navíc, protože tohle hodnocení si toto dílko nezaslouží. ()

Luciyen odpad!

Tenhle seriál, je vážně naprostý odpad. Nechápu, vážně nechápu hlavního hrdinu, vždyť je to ultimátní retard bez budoucnosti, co posere, na co šáhne, protože je to naprostý debil. Už mě ty jeho poseroviny vůbec nebaví a ten jeho cowboy kamarád co provozuje sex na vodě je taky pěkně dobré číslo. To jako vážně? Dívat se na to je teda pěkný opruz a ztráta času. O příběhu by se dalo říct, že stojí za pěkné hovno - seriál o debilovi a sexuální mašině... Kdyby to alespoň bylo vtipné, ale je to spíš až k pláči, jak je to debilní. Celou dobu jen kroutím hlavou nad Hugem, možná že kdyby nebyl takový imbecil, tak by byl seriál na jednu hvězdu. Režisér už by neměl točit nejlépe... ()

zekon

Jediný kdo mezi neherci svítí je asi Oldřich Kaiser. Ten si hraje své a dost překvapuje. Dokonce částečně jeho skutečného života s Naďou Konvalinkovou. Jenže jinak, banda neherců, Kluse a Pavláska jsem vůbec nepochopil proč..... no TV klasika v CZ prostředí no. ()

Fracek

Výborný seriál, skvělý Langmajer a kupodivu i Klus dobře zařezává. Odpůrci typu těchto seriálů by neměli hodnotit a soustředit se spíše na seriály jejich krevních skupin. ()