Somrák z Beverly Hills

• slovenský

Somrák z Beverly Hills

Komedie

USA, 1986, 99 min

Somrák z Beverly Hills, aneb kterak humusák (pardon - houmlesák) ke štěstí přišel. Humanistická pohádka pro celou rodinu i pro psa, že na lidi bez domova máme být vlídní, podělit se s nimi o hmotné statky a tím si zajistíme spokojený život a místenku do ráje. Ale co s tím, když na zahradě nemáme bazén, kde by se nějaký ten deprimovaný bezďák mohl chtít utopit? Protože do žumpy pro něj rozhodně skákat nebudu! Tak to asi přijdu do pekla... Snesitelná rodinná komedie se silným obsazením (Nolte byl až příliš silný na tu roli;-)), zkrátka mírný nadprůměr na jedno podívání. 58%(11.3.2011)

Solidní komedie o tom, jak jeden somrák může převrátit život nejen celé rodině.(1.7.2017)

Žádný velký zázrak to tedy nebyl, ale Bette Midler byla opět nadstandardní. Tahle ženská mě dostane skoro vždycky. Bavil jsem se a nadprůměr je povyšován právě její přítomností.(1.4.2010)

• boni

Podprůměrná, místy zdlouhavá, ale jinak docela milá komedie starých dobrých osmdesátek.(3.10.2013)

Já a moje máma tenhle film prostě milujeme!(30.5.2006)

Ucházející komedie, která rozhodně zaujme povedenou zápletkou. Celkově mi film ovšem přišel docela nudný a na můj vkus obsahoval málo srandovních situací a hlášek. Závěr filmu potom smrdí trochu až naivitou, což však u tahle odlehčeného děje není na škodu.(21.11.2012)

• progress

Žebrák, který mu obšoustl ženu, služku(milenku) a dceru. Zní to jako zajímavý film, ale není..(1.7.2017)

1 2 následující >>