Křižovatka smrti

USA, 2016, 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

Jon Foo, Maurice Compte, Aimee Garcia, Kirk Fox, Brandon Molale, Betsy Baker, Roman Mitichyan, Kandis Mak, Henry Ian Cusick, Leon Lee, Alfred Hsing (více)

Epizody(13)

Seriálový reštart populárnej filmovej trilógie, v ktorej si pôvodne zahrali Jackie Chan a Chris Tucker. Hongkonský inšpektor Lee (Jon Foo) je pridelený k prípadu v Los Angeles. Ako parťák mu je dosadený arogantný afroamerický policajt, ​​detektív James Carter (Justin Hires) ktorý nemá ani najmenší záujem spolupracovať s ním. (TV Markíza)

Lacike

Videl som 4 diely. Prvy do velkej miery vykrada zapletku filmovej jednotky vdaka comu je to trochu zaujimave, pretoze aspon môzete porovnavat o kolko to je horsie. Od druheho dielu sa riesia totalne nezaujimave pripady. Ustredna dvojka postrada akukolvek chemiu a hlavne nie su vôbec vtipni. Ten cernoch je proste cierny a Foo je poloaziat a vdaka tomu si producenti asi mysleli, ze to na zabavu staci. Omyl. Chris Tucker a Jackie Chan nefungovali tak skvele lebo dali dokopy aziata s cernochom ale preto lebo sa stretli dvaja skveli komici. To v tomto serialy nehrozi. Jon Foo je skvely bitkar, takze aspon v tomto ohlade som od neho ocakaval, ze nieco predvedie. A sem tam sa mu podari nejaky ten slusny kaskadersky kusok, ale nic extra to nie je. Cely cas je proste limitovany rychlym TV natacanim, takze na poriadnu choreografiu nie je cas. Klasicka akcia ako prestrelky su zase limitovane nizkym rozpoctom a PG-13 ratingom. Takze vysledkom je nudny serial s jednoduchymi bitkami a tuctovou akciou. 2/10. Radsej si znova pustite filmy. ()

JohnCZ

Nakonec ne tak špatné, jak to zprvu vypadalo. Pilot je takovou nedomrlou vykrádačkou prvního filmu - prakticky takový reboot, co vykrádá některé scény a něco si upravuje pro sebe. Dalších pár dílů je veskrze průměrných, ale zhruba v polovině začnou tvůrci sázet dobře napsané epizody, divák si zvykne na jiné herce a buddy chemie začne fungovat. Vedlejší postavy jsou rovněž fajn. Nicméně jako celek je to spíš průměrný levný seriál. Dobrá oddychovka na večer před spaním, ale pro náročnějšího diváka to moc není. ()

SG-1

"Nemáš žádný věci? Seš v Americe, milujeme věci." -Gerald- | "Já vím, má země je vyrábí." -Lee- ()

Likan7

Pokud se Foo a Hires snaží být jako Chan a Tucker a odkazovat na ně, seriál nefunguje. Kvůli tomu je první třetina, polovina, skoro nekoukatelná nuda. Jenže někde uprostřed jsem si na tohle duo zvykl, tvůrci začali jít svou cestou a i chemie mezi těmahle dvěma občas zafungovala. Proto jsou závěrečný díly celkem snesitelný detektivní béčko. Stále ale platí, že nejlepší postavou seriálu je natvrdlý a dobrosrdečný bratranec Cartera... Žádná škoda ukončení po první sérii. ()

Armageddon

Nie je to úplne top seriál, avšak je to trochu osviežujúce od tradičných kriminálok, ktoré sa v súčasnosti vysielajú. ()

Rhod

Celkom dobre to začalo, uvidíme, ako si to bude držať kvalitu aj naďalej. Nie je to síce nič nové, čo by tu doteraz nebolo, avšak tých 40 minút na jednu časť pritom zbehne celkom rýchlo. Dokonca je to veľakrát aj vtipné, a niekedy sa aj bezdôvodne smejem na Justin Hires (ktorý inak neviem prečo nie je napísaný medzi hercami, keďže ide o jednu z dvoch hlavných postáv). Jon Foo je jedným z tých, ktorý tiež majú za sebou bojové umenia, čiže aj v Rush Hour je vidieť veľakrát rôzne parkourové vecičky. Každá časť je o niečom inom, čiže to na seba až tak nenadväzuje, vždy sa rieši iný prípad. Zatiaľ priemerná 3. ()