Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• Mamlas

Asi všechny díly jsou vlastně podobné. Taková temnější, pomalejší detektivka, s přetáčením se na to dá i dívat. Toto asi platí obecně pro celý tenhle seriál. Co ale nechápu je, proč ten detektiv s sebou furt tahá tu vyhublou krávu. Je k ničemu, mele hovadiny, vypadá jako fetka, jen tam překáží a hulí jedno cigáro za druhým. (18%)(26.4.2020)

Jak já jsem se na Purpurové řeky těšila... Zatím ale zavání promrhaným potenciálem a jedním klišé za druhým. A hlavně nudou. Oliver Marchal není charismatický neotesaný kriminalista, je jen na svůj věk velmi fyzicky opotřebovaný, nezajímavý a nevrlý chlap. Pokud se Jean Reno tvůrcům zdál pro roli již starý, pak obsazení Marchala opravdu nechápu. Erika Sainte je nemastná, neslaná a navrch velmi nesympatická. Jednotlivé příběhy připomínají pohádku, jak pejsek s kočičkou pekli dort. Jsou tam moc zajímavé přísady, jako brutální vraždy, náboženství, nacismus, atd., ale výsledek stejně není poživatelný a na konci jednotlivých dílů si nezdravě často říkám, kdo a proč to sakra udělal?(5.4.2020)

• kolemjdouc

velké zklamání pokračuje.Ten včerejší díl byl naprostá katastrofa.Nejzajímavější byl začátek s drony.Jo a záběr na "prdelku " Škody.....Kterou do záběru přijela namachrovaná policajtka či co...(3.5.2020)

• pupidup

Stejny názor jako soviczka... úplně.. přečetla jsem, jak schopny člověk je Olivier ...ale v tomto seriálu rozhodně hrát neměl, nekouká se na něj dobře. Scenar se vleče . Kolegyně nevýrazná.. prostě je mi líto... Jeane... přijď to roztočit! 😆(25.4.2020)