Reklama

Reklama

Jak se točil Most

(TV film)
  • Švédsko Behind Bron / Broen
Dokumentární
Švédsko, 2014, 56 min

Obsahy(1)

Dokument ukazuje v rozhovorech s členy štábu, jak vznikal slavný dánsko-švédský seriál Most... Dokument nahlíží do zákulisí dánsko-švédského seriálu Most. Z rozhovorů s tvůrci se tak dozvídáme třeba to, jak vypadají přípravy i samotné natáčení nebo jak herci přistupují ke svým rolím. Most představoval zlom v evropské seriálové produkci; z dokumentu je pak patrné, že jeho celosvětový úspěch nebyla jen otázka štěstí a strefení se do tehdejšího vkusu, ale že za ním stály také detailní přípravy odhodlaného týmu. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

sator 

všechny recenze uživatele

Tahle módní vlna studenosti temnoty odcizenosti severských filmů mě míjí...Nihilismus z nich jen teče... ()

ibeh 

všechny recenze uživatele

Dokument o talentu, preciznosti, souhře, štěstí i financích. Komplex toho všeho znamenal velký úspěch, který jsme si mohli užít :) ()

Reklama

nascendi

všechny recenze uživatele

Pretože som sledovanie Mostu vnímal ako udalosť, nemohol som si nechať ujsť ani dokument o tom, čo všetko bolo potrebné vykonať a zariadiť, aby na výsledok boli zvedaví diváci v 135 krajinách. Z dokumentu som sa nič svetaborné nedozvedel, ale pohľad do koordinovaného úsilia desiatok ľudí pri príprave každého záberu, hľadanie optimálneho stvárnenia scenára ešte aj počas nakrúcania bol pre mňa veľmi zaujímavý. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama