Ansacu kjóšicu: socugjó-hen

映画 暗殺教室 卒業編

• japonský

Ansatsu Kyōshitsu ~Sotsugyō-hen~

Assassination Classroom: The Graduation

Assassination Classroom ~Graduation Edition~

(neoficiální název)

Komedie / Akční / Drama

Japonsko, 2016, 118 min

Lepší než jednička, celkem topka :)(28.10.2017)

Utahané celkem, nesourodé. Ale zábavné, lepší než první díl. Bitch lady je strašně sexy a miluju jí! Akce mi přijde víc a je lepší. Hlavně veškeré ruční souboje maj solidní choreografii, co mě mile překvapilo. Vizuál a veškeré ty barvy jsou pastvou pro oči. Odkrytí minulosti tvora je zajímavé, ale celkově se to prostě zbytečně táhne. Ukončení filmu mi přijde dobrý. Chybí mi ten hlasitej smích toho smajlíka. O chapadlo lepší než jednička.(13.10.2017)

Průměr. Co filmu nejvíce ubírá, je jeho roztěkanost. Honem honem tohle, honem tamto, divák ani nemá šanci si pořádně uvědomit, co je za období a najednou se mu zase změní. Procházka časem je tedy dost nepřehledná. Herecké výkony i efekty jsou úplně stejné jako v prvním díle. V podstatě se počítá s tím, že si dobře pamatujete, kdo je kdo a co v předchozím díle udělal, protože bez toho je film cítit velkou neúplností. Část, kdy se povídá o minulosti Korosenseie, je asi to nejlepší z celého filmu. Z celého uspěchaného filmu. I druhá série anime se mi líbila míň než ta první (ačkoliv to spousta lidí měla naopak), u filmu je to totéž. Jestli máte v živé paměti první díl, pusťte si i tenhle, ať je ta náplast rychle dole. ;-) Titulky.(15.5.2017)