poster

Příští stanice Greenwich Village

 • USA

  Next Stop, Greenwich Village

Komedie

USA, 1976, 111 min

 • charge
  *

  Čekal jsem že půjde o Mazurskyho další kvalitní snímek jakým byl Harry a Tonto. Ovšem nekonalo se tak. Nuda, nicovatí herci, špatně zrealizovaný scénář a ještě k tomu všemu nepřiměřená délka stopáže. Navíc jak si v tý stanici povídá sám pro sebe, jelikož imituje herce, ale zároveň ze sebe dělá šaška ...ztráta času.(9.3.2009)

 • Skip
  ****

  Něco mezi 3 a 4. Nakonec jsem se přiklonil k vyššímu hodnocení, protože film měl od začátku pěkně našlápnuto a tempo až do konce neztratil, přičemž se nekonají nějaké extra veletoče, nesprintuje se a nezpomaluje, ale udržuje se konstantní rychlost, která drží film nad hranicí průměrnosti. Dobré dialogy a herecké výkony, které místy skoro sklouznou k přehrávání, ale naštěstí se podařilo herce ukočírovat.(22.6.2009)

 • hans500
  *****

  Velmi kvalitní film. Výtečný scénář, nadprůměrné herecké výkony, zajímavá režie, přesně vykreslená atmosféra, dobrá hudba.(9.3.2009)

 • thunnus
  **

  Nemůžu si pomoct, ale u tohohle filmu jsem se strašně nudil. Celkem se tam nic neděje, herci jsou mdlí a tak nějak mi to připadá jako naprosto marný film. Podruhé už bych ho nesledoval.(9.3.2009)

 • danecek24

  34. Zlatý Glóbus za rok 1976 - nominace (2) - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Shelley Winters, Objev roku (herec) - Lenny Baker(31.12.2008)

 • - Když se synáček loučí s rodiči, po tom co jim sdělil, že se stěhuje, dává provázkem omotaný kufr na zem za sebe a líbá matku. Když je však v dalším záběru, že už odchází, tak je kufr opět na židly. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace