Reklama

Reklama

Epizody(6)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Sam Mendes nesáhne vedle ani coby producent. Šestidílné britské drama je poutavou podívanou, která se na problematiku boje proti terorismu dívá jak z pohledu mladého informátora pákistánského původu, tak ostříleného policisty. Ten sám bojuje s vlastními problémy, které mu práce v utajení způsobila. Seriál má dost zajímavé rozuzlení a především díky Paddymu Considineovi vás vtáhne a nepustí. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vyborne herecky obsadena britska drama. Thriller je to len obcas. Otvarak vtiahne do deja a priblizi "skutocny" vyznam tohoto slova. Aj z pohladu "handlera" i samotnych "nestastnikov". Neodsypa prilis rychlo, az na zaverecne dva diely. A praca tajnych sluzieb, ci samotnej jednotky sa spomina okrajovo. Vnimame skor rodinny zivot detektiva "handlera" z protiteroristickej jednotky, jeho demona z minulosti, ked bol v utajeni a o vplyve na jeho blizkych a novu kolegynu...a o rodine jeho najnovsieho "prirastku" do skupinky "informatorov". Kazda epizoda zacina par minutami v buducnosti, pocas ktorych sledujeme okolnosti nasilneho cinu, ku ktoremu to cele speje. Priznam, ze ma zaver zasiahol uplne nepripraveneho, kedze som absolutne dopredu neodhadol ani dovod, ani primarny target a ani ......;). Po skonceni ostala melancholia. Vyborna atmosfera. Vdaka vynikajucemu siestemu a velmi slusnemu stvrtemu dielu pridavam este hviezdu navrch. Objektivne ale tych 80%. ()

Reklama

Bolex 

všechny recenze uživatele

Přeceňovaná minisérie odtržená od reality. Jen získávání informátorů (a informací) pomocí cynického vydírání odpovídá skutečnosti. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama