Velké šéfky

• USA Like a Boss (více)

Nejlepší kamarádky Mia a Mel (Tiffany Haddishová a Rose Byrneová) provozují kosmetickou společnost, kterou společně založily, a zažívají nejlepší období svého života. Finance jim však záhy začnou přerůstat přes hlavu a lukrativní nabídka od nechvalně proslulé královny kosmetického průmyslu Claire Lunové (Salma Hayeková) je příliš lákavá na to, aby se dala odmítnout. Celoživotní přátelství Mel a Miy je rázem ohroženo a jejich obchod s krásou se povážlivě zvrtne. (HBO Europe)

Fiftis odpad!

Zrejme aj vy ste sa pozreli, alebo sa chcete pozrieť na tento film len kvôli skutočne pôvabnej a neobvykle vyzerajúcej Salme Hayek. A to ste rovnako ako ja vedeli, že to bude neskutočná sprostosť. Áno, Salma vyzerá skutočne skvele, od typu a farby účesu, po nezvyčajné svetlé šošovky, až po skvelé kostýmy. Navyše akoby mala aj nový predkus, rozprávala dosť cez zuby. K tomu jej krásny a sexi španielsky prízvuk. Ale ani ona toto celé nemohla vyzdvihnúť ani na úctyhodný priemer. Prvých 10 minút neskutočne trápnych kecov medzi dvomi liberálkami, jednou nechutnou mature a jedným geyom. Navyše čiernym geyom aby rasovej rovnosti bolo učinené zadosť. Jedna trápnosť za druhou, či sa bavíme o dialógoch, alebo uši píliacom speve, až po nechutný hrubý otravný hlas jednej z našich hlavných hrdiniek. Prajem veľa trpezlivosti a úspešné dopozeranie až do vytúženého konca. ()

silentname

Napadne mi dokopy iba jediná scénka, ktorá ma trochu pobavila. Nebudem spoilovať, no súvisí s pokémonmi. Takže podľa toho ju identifikujete. Inak som buď bol ticho, alebo premýšľal čo mi malo byť vtipné. Pretože mnohé fóry pôsobia trápne. Herecké výkony sú tu veľmi chabé. Dokopy toho moc nedávajú a nemajú moc toho čo priniesť. Salma Hayek je otravná, Jennifer Coolidge je opäť Jennifer Coolidge, Rose Byrne má svoje lepšie momenty ale tiež mi liezla počas filmu na nervy. Prekvapivo jediná, s kým som nemal nejaké vážnejšie problémy bola Tiffany Haddish. Je pravda, že nemusím keď rozpráva ako stereotyp čiernej ženskej, no na druhej strane nie je sprostá, dokáže racionálne uvažovať a prekukne celú tú situáciu oveľa skôr, než jej najlepšia kamoška. A pôsobí najviac uveriteľne v tomto príbehu. Ten je ale mimochodom super predvídateľný a vysoko prvoplánový. Kreativita je tu skoro nulová a dokopy by som mohol povedať, že záver má celkom dobrú myšlienku, ktorú si z toho človek môže odniesť. No na druhú stranu bola povedaná v iných filmoch lepšie a nevidím žiadny iný dôvod prečo s týmto filmom strácať čas. Je to proste ďalší americký výbuch trápnosti, ktorý nám z nejakého dôvodu má byť vtipný. A úprimne ešte poviem, že pri niektorých scénkach som rozmýšľal nad víziou, ktorú mal pán režisér. A ešte úplne na záver - myslím si že už rozumiem prečo po tomto filme odcestovali Jimmy O. Yang s Ryanom Hansenom na "Fantasy Island". Čo bol ďalší mizerný film. A ani jeden z nich neodporúčam. Hodnotenie: D+ ()

Aljak

Kozmetický priemysel je proste neúprosný a drsný :D Komédia vhodná asi skôr pre ženy, ale potenciálne môže baviť aj mužov (dokonca aj tých heterosexuálnych). Ja som to chcel vidieť najmä kvôli Rose Byrne, ktorá už len svojou prítomnosťou dokáže pozdvihnúť samotný pôžitok z filmu. Vzhľadom na to podpriemerné hodnotenie som čakal niečo fakt slabučké, ale podľa mňa to zas až také zlé nebolo. Ten humor síce nebol úplne z kategórie aký mám ja najradšej, ale musím uznať, že aj na tomto sa dalo celkom zasmiať. Samozrejme, zbytočný afekt v mnohých situáciach tomu vôbec neprospel, ale aj tak si myslím, že to hodnotenie je fakt až prehnane nízke. V pohode oddychovka. Ja dávam 3*. ()

M.i.k.e

neškodná blbina s pár dobrými vtipy a kupou zbytečné trapnosti,která na jedno podívání nenadchne,ale vzhledem ke stopáži vlastně ani nestihne urazit.tak nějak sem doufal,že by to trochu nahoru mohlo vytáhnout poměrně sympatické obsazení,ale bohužel.Rose Byrne,kterou jsem měl za dobrou herečku už asi rezignovala na to hrát v něčem normálním a je to celkem škoda.U takové Salmy Hayek mě to pak už asi nepřekvapuje..40% ()

Lacike

Sprostá komédia o dvoch neustále pičujúcich kamarátkach, ktoré podnikajú v kozmetickej firme a popritom robia samé kokotiny. Ale sú to dve otravné kundy. Jedna škaredšia ako druhá. Ani raz som sa behom filmu nezasmial. Všetky vtipy sú založené na to, že neustále píčujú pičújú a pičujú jak nejaké vychlastané staré kurvy. Neviem komu sa to môže páčiť a jaká normálna žena by sa chcela s nimi stotožniť. Jednu hviezdičku dávam za stále sexy záporáčku Salmu Hayek a jej nafúknuté dudy. V jej scénach bolo aspoň na čo pozerať. P.S: pokiaľ sa vám nepáčil tento neslušný komentár, tak film si radšej vôbec nepúšťajte. To by vás rovno jeblo. 1/10. ()

• Salma Hayek zvažovala, že si nechá napichať tvár botoxom, aby sa dostala do svojej role. Nakoniec to neurobila, pretože by botox z tváre nezmizol do termínu natáčania jej ďalšieho filmu. (dwdb)