Ochránci

(neoficiální název)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Rusko, 2017, 89 min

• clot

I když při vyslovení Rusko je mi zle tak tohle docela šlo.(10.8.2017)

vzhledově levnější verze amerických komiksovek. triky jsou na poměrně slušné urovni, bohužel děj už dost pokulhává. měl jsem pocit že i terminátor byl ukecanější. tady řekne jen sem tam někdo slovo, a ještě s takovým patosem až to hezké není.naštěstí se šetřilo i na stopáži, takže film brzy končí.celkově to spíš připomíná pilot k seriálu.(12.8.2017)

• DeMarcco

V podstate úplná hlúposť... Dej nemal prakticky ani hlavu ani pätu a všetko sa odohrávalo strašne rýchlo. Ako keby si scenáristi povedali: "Natočme akčný film amerického formátu, ale bez okolkov a romantických scén, len čistá akcia, dáme tam pár nepremožiteľných bojovníkov, jednu, dve krásne hrdinky, aby si aj chlapi prišli na svoje a geniálneho zákerného zloducha, ktorého dokážu poraziť len naši hrdinovia, ktorí sa spoja do jedného... A tak to aj vyzeralo. Efekty síce neboli zlé, ale niekedy som mal pocit, že to nie je film, ale celkom slušná hra. Možno keby taký rozsiahli dej nenapchali len do 90min., ale obetovali tomu aj dve hodiny, by si to zaslúžilo aj dve hviezdičky. Záverečná scéna v titulkách síce možno prezrádza dvojku, ale dúfajme, že sa im to podarí aspoň trochu učesať...(20.8.2017)

• renegad

Soudruzi! Nečekal jsem zázraky ale ... Ale toto je riadne zmrvený film. Nefunguje tu skoro nič. Scenár pripomína rýchlu bokovku zrodenú na zaprdenom WC niekde v 4. cenovej a samozrejme logika zamávala na rozlúčku hneď po úvodných titulkoch. Nie celkom jasné príbehové pozadie hrdinov (Ako chápem že po experimentovaní na nich sa ukrývali ale čo kurňa robili od rozpadu ZSSR a prečo ich nikto nedokázal nájsť až doteraz?) a mizerný soundtrack dosť zrážajú celý film. V traileroch to vyzeralo ako celkom slušná šupa z Ruskej produkcie no napokon sa z toho vykľul strašne nezaujímavý guláš/boršč plný klišé dementných monológov/dialógov. Na počudovanie mi maska hlavného zloducha nepripadala smiešna (samozrejme jeho origin je rovnako dementný ako objavovanie stratených ochráncov) a pri pohľade naňho som si spomenul na úbohého Efialtésa z akčnej rubanice 300. Len ten záporákov babyface bol trošku rušivý. Aj viac/menej nová veliteľka bola asi tak príťažlivá ako neohobľovaná doska a zrejme tiež niečo obšľahla zo zvereného projektu keď sa dokázala vždy zjaviť na miestach kde by logicky nemala čo robiť. Demencia na n-tú bez štipky atmosféry a ešte sa to aj celý čas berie neskutočne vážne. Ešte aj sledovanie počinov štúdia Asylum má nejakú tú svojskú atmosféru ale tu som nepostrehol ani len vznášajúci sa prd akejkoľvek atmosféry. Jediné čo by som možno pochválil boli celkom podarené triky (až na pár malých problémov v scénach s medveďom) a niektorý herci ktorý neliezli až tak na nervy keď sa zjavili na plátne. Nanešťastie film sa odvážil nechať vykopnuté dvere pre možné pokračovanie ale na druhú stranu horšie to už asi ani nemôže byť takže v prípade nejakého pokračovania by som vymenil takmer všetkých čo stvorili toto "veľdielo" a potom už len dúfal že sa na jedničku potichu zabudne. Nabudúce to súdruhovia neberte tak vážne veď ako sa hovorí: Lidí je jak sraček - takže na nejakých pár zničených veľkomestách aj tak nikomu veľmi záležať nebude.(30.8.2017)

• 005

X-meni na ruský způsob. Po počátečním nadšení (titulní píseň a titulky) začnete rychle střízlivět. Po půl hodině zjistíte, že film je dobrý jen když se v něm nemluví. A začnete si přát aby nikdo nic neříkal. Po hodině si už jen přejete, aby to skončilo.(2.9.2017)

Podle mě je to velice nedoceněný film podle tohoto hodnocení. Chybý tam určitě spousta děje při vyhledávání jak hlavních hrdinů tak záporáka. Příběhy postav jsou tam vypravovány velice stísněným prostorem proto aby divák měl alespon malou představu co postavy prožily a co se vnich odehrává. Bohužel to ve filmu vytváří jinou atmosféru než byl zřejmě účel. Domnívám se že je to spůsobeno nízkým rozpočtem a spíše se rozhodovali zda investují do akčních scén nebo do příběhu který postavy prožívají. Vzhledem k tomu že akční filmi jsou v poptávce tak se domnívám že udělali správné rozhodnutí. Z druhé strany ale takto vznikl jednoduchý film kde jsou převážně bojové scény a příběch jsou jen záchytné body aby divák věděl protikomu kdo bojuje. Pokud tedy nejste fandové akčních filmů a suprhrdinů nedoporučuji.(6.12.2017)

• Welington

Ochránci jsou jako ruští a patriotičtější Avengers. Mohlo by to fungovat? Mohlo, kdyby si sami tvůrci zvolili, jakým směrem se má film ubírat a nebrali mu nesmyslnými, přeskakujícími scénami vítr z plachet. Očividně si tu někdo ofrknul a řekl si, že když můžou Amíci, může on taky a ještě víc. Nikdo mu v tom nebránil a to je dobře, protože Ruský fanoušek se tu snaží o jakousi originalitu, ale je to i špatně, protože tu je strašný, neskutečný bordel. V tom digitálním boršči se těžko najde něco chuťově výrazného. Je to bohužel laciné, stupidní a líné. Postavy jsou umělejší nežli plastové městečko a nedávají mi žádný pocit, že by spolu měli vůbec kdy něco společného a hlavní padouch je komičtější než video se zpívajícím Putinem. Herci v těchto postavách vůbec nejsou a na hraní tak můžeme rovnou zapomenout. Akce tu bylo přece jen dost, i když končívala a začínala bez postřehu a jakéhokoli rozmyslu a napětí je něco, co by si člověk mohl jen přát, a dostal by to leda v papírovém sáčku s kuřetem a omluvou, ale na pátou stranu je to solidní blbost, která za tu jednu, víckrátužsnadne, podívanou, aby se vyplnila časová mezírka, stála.(15.12.2017)

Ako trailer na tento film bol perfektný ale samotný film bol nič moc,efekty parádne,akcia tam bola ale strašne lacino to vyzeralo.Hlavné,čo tam bolo naj,boli tie nadherné ruské ženy. :D Len kvôli nim ta tretia hviezda.(31.12.2017)

• BigJohn02

Slaboučký ruský pokus o superhrdinský film. Primitivní, dětinské, schematické, bezkrevné (doslova). Každá postava se uvede dvěma větami a jede se dál... Hodně ušetřili na komparsu, protože tam prakticky žádný není, Moskva zřejmě včas otevřela všechny své bunkry z dob studené války a obyvatelstvo včas zmizelo, jinak si to nedovedu vysvětlit. Digitální Míša je na úrovni Hollywoodu před 15 lety a zdaleka nejzábavnější na něm je, že má zřejmě v batohu nevyčerpatelnou zásobu kalhot, protože kdykoli je při své proměně rozerve, tak je pak po proměně v mužika zase má, takže se na ptáka ruského bohatýra, dámy, netěšte!(24.2.2018)

• blexster

Takový odpad z ruské domoviny který nemá cenu ani hodnotit, tomu říkáte super hrdinové aneb jak říkáte ochránci takovým bych nesvěřil ani hračku do tří let. REKT(6.3.2018)

• johnsnow

Nuž čo na to povedať. Rusko nie je štát, ale životný štýl. Efekty sú však viac než skvelé ak nerátam arsufa no a potitulkovú scénu nechápem ale inak fajn a 2* tomu dám.(28.5.2018)

Proč tři hvězdy ? protože i když to má opravdu v celku stupidní děj a je to samozřejmě krávovina, tak je to film určený pro děti a dospělé co od toho nic nečekají, tím se tvůrci nikdy netajili a dali tomu i takový nádech, plus poznámku, že je snímek od deseti let přístupný. Čímž nechci vůbec říct, že co je pro děti, může být blbé, ale po sérii sraček ze západu jako je SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL, KAPITÁN AMERIKA : OBČAN. VÁLKA, SPIDERMAN : HOMECOMING, LIGA SPRAVEDLNOSTI. By asi každý měl zauvažovat nad tím co byla větší stupidita, jestli snímek pro děti z východu, nebo multimilionové západní hovadiny, co už nebaví ani ty děti. Samozřejmě, že ruská verze je mnohem levnější a taky to tak vypadá, na druhou stranu dokázali pobavit úplně stejně špatně, jako jejich americké analogy za stovky milionů dolarů, což hodně o NEkvalitě amerických snímků vypovídá. Děj tohoto ruského veledíla, nebyl sice nic moc, ale alespoň použili proti padouchovi armádu a superhrdinové sní koordinovali útok, což mi přišlo naprosto logické a dost reálné, kdežto AVENGERS by nic jako taktiku nepoužilo a šlo by něco a někoho vybouchat, hlavně že je akce, děj už není důležitý.(24.7.2018)

• Filip7410

Ochránci z traileru vypadali dost slibně, ale opak je pravdou. Scénář postav nebyl zajímavý, byl nudný a jako by ho sepsal někdo za pět minut. Samotný film měl neskutečně nudného záporáka, který za celou dobu neudělal žádný krok, co by divákům vyrazil dech. Taky je tu medvěd, který je jeden z dvou mích oblíbených postav v tomto filmu. Co se mi však na něm nelíbilo, že kdykoli se proměnil v medvěda, tak je vidět, jak si roztrhal oblečení na kusy, ale když se vrátil do své lidské podoby měl svoje kalhoty na sobě, jako by mu zase srostli a měli svojí vlastní regeneraci. Ale i přes to všechno měl film i své dobré chvíle. Podařilo se jim udělat pořádné efekty a i některé akce nejsou k zahození. Taky jsem byl překvapen z jakž takž dobrým příběhem a originálními postavami. Ale to je tak vše.(29.7.2018)

Nenáročná, čistě vizualní oddechovka. Evidentně ruská vykrádačka řady amerických filmů (X-men, marvel, ...¨¨) Nicméně jsem to sledoval v dobrém rozmaru až do nepřekvapivého konce a jsem ochoten tolerovat i zjevné logické nesmysly v ději. Nevím proč, ale prostě se mi na to dobře koukalo celou tu hodinu a půl.(25.8.2018)

• Drozdo57

Jeden večer sme s otcom vzali basu piva a pustili sme si tento "skvost". Je to niekde na hrane medzi "iba zlé" a "tak zlé až je to dobré". Bohužiaľ sme sa zasa až tak veľmi nesmiali. Vôbec som netušil, čo sa to vlastne na obrazovke deje. Z traileru som si hovoril, že by to mohol byť pekný úlet. Úlet to bol, ale nie pekný. Nepozerajte to. Nikto. Fotky ruských herečiek si pozrite na internete.(31.8.2018)

To mě poser... bych nečekal že zrovna já budu psát kladnej komentář k ruskýmu bůhvíčemu...NO, tzn.. šlohni melodii z mišn imposibl, zabal trochu bonda, přidej pár decek akčních steroidů, zatřepej, hodně moc zatřepej... přidej ruský titule a tlamy-- no a kupodivu vyleze vcelku koukatelná akčňárna ve stylu vyvraždi vše co se hýbe. Pár klaďasů, dík vyčerpávajcí seznamovačce si získalo můj heard, a ten jeden pičus záporák..dostal nakonec docela fajnově natrženou prdel. Prima.(2.9.2018)

A já jsem spokojenej. Je v tom jasně vidět potenciál ruskejch filmařů, zdaleka to není takovej odpad, jak se tu někteří pokouší vštípit, rozhoděn je to lepší než remake Fantastické čtyřky . Postavy by si asi zasloužily širší záběr a příběh o pokusech větší rozvětvení, zde by však hrozila nepříjemně dlouhá stopáž. Já myslím, že jako začátek je to bomba a za pár filmů už mužou s přehledem konkurovat západní kinematografii :)(4.10.2018)

1 4 7 9 10 11 12 následující >>