Ochránci

(neoficiální název)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Rusko, 2017, 89 min

• 005

X-meni na ruský způsob. Po počátečním nadšení (titulní píseň a titulky) začnete rychle střízlivět. Po půl hodině zjistíte, že film je dobrý jen když se v něm nemluví. A začnete si přát aby nikdo nic neříkal. Po hodině si už jen přejete, aby to skončilo.(2.9.2017)

• Lenka.Vilka

Rusáky jsem si představovala jako tvrdé hlavy. Ale né, stačí říct, že jde o pomstu, do 30 vteřin jsou v týmu (ale jak jinak vzhledem ke stopáži filmu). Zaujal mě méďa a ten černej rychlej jak vítr, ale tím to končí. Karty jsou rozdány dobře, vizuálně to taky není peklo, téma pomsty je taky dobré, ale ve výsledku je to hrozný. Nejsem žádnej filmovej anti rusák, to jenom v ostatních věcech, proto jsem filmu dala šanci. Navíc mě vyděsila informace na konci filmu. Že jsou i další Ochránci. Jestli bude pokračování, u mě doma tedy ne.(2.11.2017)

Podle mě je to velice nedoceněný film podle tohoto hodnocení. Chybý tam určitě spousta děje při vyhledávání jak hlavních hrdinů tak záporáka. Příběhy postav jsou tam vypravovány velice stísněným prostorem proto aby divák měl alespon malou představu co postavy prožily a co se vnich odehrává. Bohužel to ve filmu vytváří jinou atmosféru než byl zřejmě účel. Domnívám se že je to spůsobeno nízkým rozpočtem a spíše se rozhodovali zda investují do akčních scén nebo do příběhu který postavy prožívají. Vzhledem k tomu že akční filmi jsou v poptávce tak se domnívám že udělali správné rozhodnutí. Z druhé strany ale takto vznikl jednoduchý film kde jsou převážně bojové scény a příběch jsou jen záchytné body aby divák věděl protikomu kdo bojuje. Pokud tedy nejste fandové akčních filmů a suprhrdinů nedoporučuji.(6.12.2017)

• Welington

Ochránci jsou jako ruští a patriotičtější Avengers. Mohlo by to fungovat? Mohlo, kdyby si sami tvůrci zvolili, jakým směrem se má film ubírat a nebrali mu nesmyslnými, přeskakujícími scénami vítr z plachet. Očividně si tu někdo ofrknul a řekl si, že když můžou Amíci, může on taky a ještě víc. Nikdo mu v tom nebránil a to je dobře, protože Ruský fanoušek se tu snaží o jakousi originalitu, ale je to i špatně, protože tu je strašný, neskutečný bordel. V tom digitálním boršči se těžko najde něco chuťově výrazného. Je to bohužel laciné, stupidní a líné. Postavy jsou umělejší nežli plastové městečko a nedávají mi žádný pocit, že by spolu měli vůbec kdy něco společného a hlavní padouch je komičtější než video se zpívajícím Putinem. Herci v těchto postavách vůbec nejsou a na hraní tak můžeme rovnou zapomenout. Akce tu bylo přece jen dost, i když končívala a začínala bez postřehu a jakéhokoli rozmyslu a napětí je něco, co by si člověk mohl jen přát, a dostal by to leda v papírovém sáčku s kuřetem a omluvou, ale na pátou stranu je to solidní blbost, která za tu jednu, víckrátužsnadne, podívanou, aby se vyplnila časová mezírka, stála.(15.12.2017)

Ako trailer na tento film bol perfektný ale samotný film bol nič moc,efekty parádne,akcia tam bola ale strašne lacino to vyzeralo.Hlavné,čo tam bolo naj,boli tie nadherné ruské ženy. :D Len kvôli nim ta tretia hviezda.(31.12.2017)

• BigJohn02

Slaboučký ruský pokus o superhrdinský film. Primitivní, dětinské, schematické, bezkrevné (doslova). Každá postava se uvede dvěma větami a jede se dál... Hodně ušetřili na komparsu, protože tam prakticky žádný není, Moskva zřejmě včas otevřela všechny své bunkry z dob studené války a obyvatelstvo včas zmizelo, jinak si to nedovedu vysvětlit. Digitální Míša je na úrovni Hollywoodu před 15 lety a zdaleka nejzábavnější na něm je, že má zřejmě v batohu nevyčerpatelnou zásobu kalhot, protože kdykoli je při své proměně rozerve, tak je pak po proměně v mužika zase má, takže se na ptáka ruského bohatýra, dámy, netěšte!(24.2.2018)

• Nathaniell

No: Kvalitou tento ruský snímek s přehledem dohání Marvelácké Avengers a dokonce i Kapitána Ameriku (Toho vlastně i předehnal). A teď k těm slabým stránkám: Tak záporákovi jsem dal přezdívku "Jeníček". Ne že by se tak jmenoval. On tak vypadal a já ani nevím proč. Při stopáži 89 minut se muselo hodně uspěchat. SPOILER: Takže terapie pro hrdiny působila jako běžící pás na psychiatrii. Zápletka a nezdary hrdinů? Myslím, že jsem si ve 14 dařil líp. Ale jo, herci byli celkem sympatičtí. Hlavně ta blond Oněžda Naděžda Nataša Toto. Dávám 2*. A mám prosbu: Pokud někdo znáze kvalitní ruský film, poraďte, ať si zpravím chuť. Mě prostě napadlo jen - Jen počkej, zajíci. :-D(25.2.2018)

• blexster

Takový odpad z ruské domoviny který nemá cenu ani hodnotit, tomu říkáte super hrdinové aneb jak říkáte ochránci takovým bych nesvěřil ani hračku do tří let. REKT(6.3.2018)

• johnsnow

Nuž čo na to povedať. Rusko nie je štát, ale životný štýl. Efekty sú však viac než skvelé ak nerátam arsufa no a potitulkovú scénu nechápem ale inak fajn a 2* tomu dám.(28.5.2018)

Proč tři hvězdy ? protože i když to má opravdu v celku stupidní děj a je to samozřejmě krávovina, tak je to film určený pro děti a dospělé co od toho nic nečekají, tím se tvůrci nikdy netajili a dali tomu i takový nádech, plus poznámku, že je snímek od deseti let přístupný. Čímž nechci vůbec říct, že co je pro děti, může být blbé, ale po sérii sraček ze západu jako je SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL, KAPITÁN AMERIKA : OBČAN. VÁLKA, SPIDERMAN : HOMECOMING, LIGA SPRAVEDLNOSTI. By asi každý měl zauvažovat nad tím co byla větší stupidita, jestli snímek pro děti z východu, nebo multimilionové západní hovadiny, co už nebaví ani ty děti. Samozřejmě, že ruská verze je mnohem levnější a taky to tak vypadá, na druhou stranu dokázali pobavit úplně stejně špatně, jako jejich americké analogy za stovky milionů dolarů, což hodně o NEkvalitě amerických snímků vypovídá. Děj tohoto ruského veledíla, nebyl sice nic moc, ale alespoň použili proti padouchovi armádu a superhrdinové sní koordinovali útok, což mi přišlo naprosto logické a dost reálné, kdežto AVENGERS by nic jako taktiku nepoužilo a šlo by něco a někoho vybouchat, hlavně že je akce, děj už není důležitý.(24.7.2018)

• Filip7410

Ochránci z traileru vypadali dost slibně, ale opak je pravdou. Scénář postav nebyl zajímavý, byl nudný a jako by ho sepsal někdo za pět minut. Samotný film měl neskutečně nudného záporáka, který za celou dobu neudělal žádný krok, co by divákům vyrazil dech. Taky je tu medvěd, který je jeden z dvou mích oblíbených postav v tomto filmu. Co se mi však na něm nelíbilo, že kdykoli se proměnil v medvěda, tak je vidět, jak si roztrhal oblečení na kusy, ale když se vrátil do své lidské podoby měl svoje kalhoty na sobě, jako by mu zase srostli a měli svojí vlastní regeneraci. Ale i přes to všechno měl film i své dobré chvíle. Podařilo se jim udělat pořádné efekty a i některé akce nejsou k zahození. Taky jsem byl překvapen z jakž takž dobrým příběhem a originálními postavami. Ale to je tak vše.(29.7.2018)

Nenáročná, čistě vizualní oddechovka. Evidentně ruská vykrádačka řady amerických filmů (X-men, marvel, ...¨¨) Nicméně jsem to sledoval v dobrém rozmaru až do nepřekvapivého konce a jsem ochoten tolerovat i zjevné logické nesmysly v ději. Nevím proč, ale prostě se mi na to dobře koukalo celou tu hodinu a půl.(25.8.2018)

• Drozdo57

Jeden večer sme s otcom vzali basu piva a pustili sme si tento "skvost". Je to niekde na hrane medzi "iba zlé" a "tak zlé až je to dobré". Bohužiaľ sme sa zasa až tak veľmi nesmiali. Vôbec som netušil, čo sa to vlastne na obrazovke deje. Z traileru som si hovoril, že by to mohol byť pekný úlet. Úlet to bol, ale nie pekný. Nepozerajte to. Nikto. Fotky ruských herečiek si pozrite na internete.(31.8.2018)

To mě poser... bych nečekal že zrovna já budu psát kladnej komentář k ruskýmu bůhvíčemu...NO, tzn.. šlohni melodii z mišn imposibl, zabal trochu bonda, přidej pár decek akčních steroidů, zatřepej, hodně moc zatřepej... přidej ruský titule a tlamy-- no a kupodivu vyleze vcelku koukatelná akčňárna ve stylu vyvraždi vše co se hýbe. Pár klaďasů, dík vyčerpávajcí seznamovačce si získalo můj heard, a ten jeden pičus záporák..dostal nakonec docela fajnově natrženou prdel. Prima.(2.9.2018)

A já jsem spokojenej. Je v tom jasně vidět potenciál ruskejch filmařů, zdaleka to není takovej odpad, jak se tu někteří pokouší vštípit, rozhoděn je to lepší než remake Fantastické čtyřky . Postavy by si asi zasloužily širší záběr a příběh o pokusech větší rozvětvení, zde by však hrozila nepříjemně dlouhá stopáž. Já myslím, že jako začátek je to bomba a za pár filmů už mužou s přehledem konkurovat západní kinematografii :)(4.10.2018)

1 4 7 9 10 11 12 následující >>