Ochránci

(neoficiální název)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Rusko, 2017, 89 min

• Tomulka

Když si vzpomenu na poslední fantastyckou čtyřku (což je útrpná vzpomínka!) tak nutno přiznat, že tento film je bomba. Avšak protože jenom ve srovnání se zmińovaným brakem tak je to na horší tři. Začátek vypadal slibně, ale pak se to něják nepovedlo. A konec byl už nudný. Každopádně musím uznale přikývnout, že se v Rusku povedlo natočit něco takového.(26.4.2017)

• Sheemass

Pokus o kopii marvelovských filmů se Rusům opravdu nepovedl. Příběh je primitivní, dialogy poměrně hloupé, scény hrající na city spíše vtipné a celkově je to všechno spojeno dohromady několika nepřesvědčivými důvody, proč jít bojovat společně proti nepříteli. Během 89 minut nemáte šanci a vlastně ani důvod si některou z postav oblíbit či blíže poznat. Všechny celkem povedené akční scény jsou ukázány v traileru, takže film již nemá čím ohromit A celkově by se mělo více zapracovat na scénáři a trochu přidat na tricích, které jsou místy velmi slabé, ten medvěd se opravdu nepovedl. Západ je v tomto případě o dvě kategorie napřed.(27.4.2017)

• Rian_witcher

Začnu pozitivy. Slušně vymyšlené 2-3 postavy "superhrdinů" a docela líbivé efekty a grafické zpracování (na ruský film). A Negativa? Vše ostatní. Nepropracovaný příběh a vyloženě stupidní dialogy. Vše vypadá jak vykradení obyčejné videohry z počátků Atari. Čekal jsem podle traileru alespoň slušný film, ale zklamání narůstalo od prvních minut :-((28.4.2017)

• pretorij

No zas tak hrozne to neni. Proti hudbe nemam vubec nic. Hudba ala velkofilm. jen ten film k tomu k tomu nejak nesedi. Kazdopadne tvurci meli koule, kdyz nasadili i medveda v ramci tohohle rozpoctu. Nemyslim, ze je to slabsi, nez vetsina soucasnych becek. Herci tak trochu srot, hlavne slavna blondyna generalka ci co co tje, co si vystacila cely film s jednim ubrecenym xichtem. Pri srovnani s teenage stupid serialy co jsou to locker vyhoneny do sedivejch, ale stale nemuzu byt tak kriticky.(1.5.2017)

Khan je bojovník, Ler má charisma, Kseniya je zatraceně sexy a Arsus je prostě zvíře. Záporák celkem ušel. Chybí tam jen nějaký vtipálek a bylo by to lepší. Nemůžete to srovnávat s Avengers nebo tak...berte to jako ruský akční film se superhrdiny. Odpad mohl dát asi jen člověk, co má někde po těle vytetovanou americkou vlajku a věří na Santa Clause...Slušných 60%.(1.5.2017)

• Gabriel_cz

Dobrá komedie / parodie, soudruzi.(1.5.2017)

• robfi

parodie na xmeny, bohuzel myslena vazne pod sloganem dohnat a predehnat. kokotina nejvetsi.(28.5.2017)

• Vital

Něco takového se jen tak nevidí,ten film by si zasloužil 5 * už za ten kýč který z toho teče,za tu krásně průhlednou napodobeninu všech amerických filmů,už stačí jen dodat "Za matičku Rus bych položil život"(5.6.2017)

• Declen

Dokonce by mě ani nevadili místy cold-war era kulisy. Ale místama to bylo vážně debilní i v rámci žánru. Herečky až okatě vypadají jako prostitutky z reklamy na Showpark. Místy trapné dialogy. Hlavní hrdina vypadá jak z filmu od Kaufmana, jo a ještě červeně svítí. Naštěstí kratší stopáž. Ani by mě tolik nevadila lehčí ruská propaganda, glorifikace USA je v dost filmech.(10.6.2017)

• Jack_F.

Jak sladký pocit zprznit tuhle srajdu odpadem a ještě se ukájet slizkým nepřejícím komentářem. No jo, neberte to jako politický úkol, nebo snad, že vlhnu při pohledu na emerickou vlajku, ale tohle je typický příklad, že i polotupý hollywood může být prostě i tak o milion levlů výše a to je smutné. Při vzpomínce na tohle veledílo se ve mě probouzí ten správný dávicí efekt a kroutí se mi střeva, jako bych tam v sobě měl posledního vládce větru a jak toho zmrda nesnáším. Rozhodně neopomenu to poctivé, jak jsem se naučil v online hraní, zanadávání cyka blyat a prosím Rusáci, chcípněte...vaše filmy stojí kvalitativně asi tam kde babovřesky, avšak ty aspoň meměly rozpočet ani na efekt trapného medvěda.(16.7.2017)

• Mejkby

Neuvěřitelná volovina. Dialogy asi někdo opsal z komiksovejch bublin, to už by ani herci zachránit nemohli. Efekty jednotlivejch postaviček celkem ok, obzvlášť Méďa. Příběh dost béčkovej, tak na úrovni slabších seriálů před 20-ti lety. Nevím proč, ale vzpomněl jsem si u toho na Power Rangers:-). Snaha žřejmě byla, ale spíš jsem se dost nasmál.(27.7.2017)

Není to katastrofální, pokud nic světoborného nečekáte. Krátká akční sci-fi, která se snaží v MNOHEM levnějším a skromnějším měřítku napodobit marvelovské Avengers. Postavy se příliš nezapotí (a sotva představí), jelikož stopáž je na takový film až příliš osekaná a osobně bych řekl, že na tento kousek mohli dát více peněz, aby z toho byl i nějaký ten zážitek, protože hlavně finále je silně nevyužité. Děj naprosto tuctový. Jsem zvědav, zda nás někdy v budoucnu čeká druhý díl, protože ten konec byl až nezdravě hodně otevřený. 55%(2.8.2017)

Slabé tři hvězdičky, superhrdinů je prostě už všude moc.(3.8.2017)

• thedien

Klobouk dolů, že se někdo pokusil nacpat do hodiny a půl to, na co Marvel potřebuje nejméně 5 filmů po třech hodinách. Nějak moc to ale nefunguje - všechno je v tak rychlém tempu, že není vlastně na nic čas. Ještě štěstí, že všechny postavy jsou vykradené z jiných filmů, takže člověk plus mínus ví, co od nich může čekat a není potřeba nějaké detailní představovaní. Docela jsem se těšil na něco netradičního ve stylu filmů, které mám rád, ale bohužel se dostavilo spíše zklamání. Když pomineme slabý příběh, kterým ale stejně trpí většina obdobných filmů, tak by to mělo potenciál na něco mnohem zábavnějšího a důstojnějšího.(3.9.2017)

• elimS

15% - komentář 20ti slovy: Cha! :D "Čtyři Fantastičtí soudruzi" Cha! :D Všechno špatně, dialogy hloupé, scénář k pláči, "záporák" k smíchu, "hrdinové" trapní a potitulková scéna wtf? :D Trpěl jsem.(18.9.2017)

• kyrysar

Myšlenka dobrá, děj ze začátku celkem šel. Rozuzlení o ničem. Padouch divnej. Další díl být nemusí. Vydržel jsem to!(25.9.2017)

Kopie fantastické čtyřky ale film má své kouzlo a nebylo to tak zlé, určitě se podívám i na dvojku.(27.9.2017)

No počkaj, Avanger. Najprv k samotnému filmu či k zúfalstvu komentára Rudu z Ostravy? Rudu necháme tak, prvá veta jeho komentára mi stačila nato, aby som pochopil, že pri počutí americkej hymny stvrdne. Takže k filmu. Sedlák z ruského sela si vystrelil z toho, čím holý (v)úd oblbuje tínedžerov (a nielen ich) už dlhé roky. Za pár kopejok sa dokázal neskutočne dobre vysmiať z príbehov o avangeroch,xmenoch,deadpooloch,hulkoch,wonderwomens a neviem ešte koľko týchto veľkolepých skvostov kinematografie som zabudol spomenúť. Pretože toto ste inak ako paródiu na nich brať nemohli. Molodec čo sa transformuje do medveďa sa nápadne podobá na toho z rozprávky máša a medveď, chlapík s mečmi prejde čínskym autom ako nôž maslom a veľa ďalších scén je skvelou paródiou na štúdio Marvel.A tu, na čsfd tá paródia tiež bije do očí. Ľudia to porovnávajú práve so spomínanými americkými filmami. Budíček, ľudia. Scary Movie nie je Vreskot, Ochránci nie sú Avengers. 5 hviezd to nemá iba preto, že ho proste nemôžem porovnávať so serióznymi filmami.Úžasný kanadský žart v podaní ruského režiséra, ktorý dokonale vystihol dvojhodinové epické americké ságy v 80 minútach.(29.9.2017)

• TThom

Toto nemalo ani hlavu ani pätu. Celé zle. Tá jedna hviezda je za sexi ženské predstaviteľky.(1.10.2017)

Hele, ono to neni úplně marný. Samozřejmě to nemá na kvality MARVEL filmů, ale tam se na tomhle stylu už pracuj pěknou řádku let, proto je to jako porovnávat neporovnatelný. Pokud se na to koukám jako na samostatnej film a vypnu srovnávání, je to celkem fajn film, co neurazí. Snaha o vlastní hrdiny v Rusku, je super nápad a už se těším na pokračování(co nám nabídli na konci). Až ve chíli hodnocení, musím holt srovnávat a proto nemůžu dát tolik, jako třeba u Avengerů. Takže za mě slušný 3* a DOPORUČUJU(11.10.2017)