The Scorpion King: Book of Souls

Shane Bunce

Kostýmy:

Neil McClean
  • Likan7

Hovadina, která Vás připraví o hodinu a půl života. Nebaví to, není to ani ucházející. Hraje tam Peter Mensah ze Spartaka. Víc zapamatovatelnou věc tenhle film nemá.(15.1.2020)

• oveckaoa

Pokud vynechám první díl, který jediný za něco stojí tak tohle je v pořadí 4 pokračování, které mě přijde nejhorší. Triky a vizuál vypadají hůře než tenhle seriál s Herkulem https://www.csfd.cz/film/69530-herkules/komentare/ a to je z roku 1995 a více zatímco tohle 2018 se scénářem a logikou či příběhem si zde práci radši nikdo ani nedal. Matyas většinu filmu vypadá jak looser, který je zde omylem žádný pořádný boj zde nepředvede a nějaká bojová scéna je až na konci. Navíc film je ke konci šovinistický (chlapi se zde smějí ženské co proti nim má bojovat) feministický (ta samá ženské později uráží chlapy) zobrazuje týrání zvířat (jakýsi golem zde mlátí koně později chce i zmlátit velblouda) a přiteplený (skupina písečných lidí říká Králi Škorpionovi, že je samec a vypadá jako by ho nejradši přefikla). Závěrečná bitva je parodie sama o sobě. 20 procent za tu knihu duší, která působí nejsympatičtějším dojmem.(16.11.2019)

• Martin741

To ale dopadla seria Mumie 1999 - a zacalo to priam Nadherne, Staroveky Egypt, Imhotep ..... tu uz ani Imhotepa nebolo, teda pardon, Arnolda Voslo ...... 0 %(16.6.2020)

• Wacoslav1

Jo pokračování a vejvary všeho možnýho to Paul umí, nebo teda vlastně neumí viz tento trapnej nedodělek.15%(23.1.2020)

• SeBig

Co tam dělal ten z Thora Ragnarok? Grug nebo jak se jmenoval.. Poznal ste ho někdo? já jo..(8.4.2020)