Playmobil ve filmu

• Nový Zéland

• Austrálie

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Francie / Německo, 2019, 100 min

Rozpočet $75miliónovTržby USA $1,083,213Tržby Celosvetovo $13,759,990▐ Technicky nie je animácia najhoršia ale dejovo to pláva dosť v rutine. Skutočná zábavnosť je minimálna. V priamej konkurencii / či konfrontácii s LEGO filmami to je o úroveň nižšie. Animáky posledných rokov okrem Pixaru a Disney sú dosť ošuntelé. Bez väčšej výpovednej hodnoty. /videl v kine: 50%/(4.9.2019)

• MrHlad

Brácha se ségrou se octnou ve světě podivných a ne moc hezkých panďuláků a když se bratr ztratí, musí ho sestra najít a zažije velké dobrodružství. Teoreticky. Playmobil ve filmu je hodně usedlý animák, který spoléhá hlavně na to, že ukáže co nejvíc stavebnicových věcí a člověk kvůli tomu přestane vnímat, jak je ve všech směrech přinejlepším průměrný. S dětmi se to zvládnout dá. Bez nich není důvod, abyste to viděli.(12.9.2019)

• silentname

"Playmobil: The Movie" ani náhodou nemôže konkurovať ostatným animovaným filmom, ktorým by sa chcel priblížiť? Ktorým? Úprimne si myslím, že na to si viete odpovedať aj sami. Takže nie, nebudem ich sem vypisovať. Pre mňa osobne slabý počin. Nečakal som od toho ale moc. Anya Taylor-Joy tu dokopy vôbec nevie zažiariť a moc filmu pridať nevie. Keby hral jej postavu ktokoľvek iný, tak by to podľa mňa nič nezmenilo. Dievča je šikovné, ale nerozumiem, prečo sa dostala do tohto filmu. Je to proste nudná rola protagonistky v divnom svete. Takej, aké sme už videli veľakrát predtým. Animácie sú okey, no myslím si, že film by potreboval nejakú krajšiu farebnú paletu, ktorý by priniesol niečo krajšie na pozeranie. Okrem toho dizajny niektorých postáv nie sú zrovna najlepšie zvládnuté. Pripomínajú mi iné postavy, ktoré boli figúrkami v inom animovanom filme, ktorému sa to snaží podobať. Najviac je to pre mňa vidno, keď sa pozriem na zloducha filmu. A potom sú tu ešte okrem toho aj hudobné čísla, ktoré sú podľa mňa tak zabudnuteľné a nudné, že film nemá reálne čo posunúť do nejakej zaujímavejšej roviny. Myslím si, že najlepšia časť celého filmu bol pre mňa úvod, kde sa stretneme s našimi postavami (v tom čase ešte hranými). Tomu som dokázal asi najviac uveriť. A aj čo sa z toho odvinulo. No všetko ostatné je staré známe v inom kabáte, ktorý nie je dostatočne pekný na to, aby som to pochválil. Hodnotenie: C-(11.12.2019)

Já jsem se skvěle bavil u dalšího lego dobrodružství sice to bylo trochu úplně jiné než jsem zvyklý ale potěšilo a hlavně pobavilo.(8.8.2020)

• M.i.k.e

je celkem evidentní,že Playmobil (který pro mě byl vždycky ošklivější Lego,popřípadě o malinko hezčí Igráček) se inspiroval právě u Lega a nechal si natočit svůj PR kousek.Bohužel pro ně jsem ale takhle zoufale nezábavný a nudný animák neviděl už roky.Animace se je sice ok,ale humor tu není vůbec a když už přijde pokus o něj,tak nefunguje.Příběh je navíc slepenec nezáživných klišé a už asi od půlky kdy mi došlo,že se nic nezmění mě přestalo zajímat co bude...20%(21.7.2020)

• honajz2

Když jsem se dozvěděl, že tenhle film bude, tak jsem se tomu nahlas zasmál a řekl jsem si, že až to půjde stáhnout, kouknu na to. Já špatné filmy rád. Výsledek dopadl líp, než jsem očekával, ale o dobrý animák nejde ani náhodou. Ono to ani nemá čím zaujmout - putování po různých světech je tady vykradeno z Lego příběhu, akorát se s ním až tolik nepracuje (a to propojení mezi těmi všemi světy prostě nefunguje), stejně jako s postavami a i vším ostatním. Nějaké zajímavé postavy tady taky nejsou, i když postav samotných se tu objeví hodně, vtipné to taky není a mě osobně to i připadalo utahané. A co mě teda hodně naštvalo, byly všechny ty hrozné písničky (no dobře, abych nekřivdil, ta u vikingů se poslouchat docela dala, ale ten zbytek... ne, já prostě nesnáším "muzikálové" animáky a málokterý se mi líbí (třeba Lego příběh 2)) a úmrtí rodičů hnedka krásně ze začátku, hlavně jak to ještě bylo hrané, jsem měl dojem, že se to celé přetransformuje do nějakého prazvláštního pokračování Vejdi do prázdna... Ta poznámka je sice trochu mimo, ale nemohl jsem si na ten film nevzpomenout. Zase ale na druhou stranu je ten film celkem koukatelný a dá se zvládnout bez větších následků a rozhodně ani není tak hrozný nebo trapný, jako některé jiné (někdy i slavnější) animáky. Proto mu ty 2* dám, ale upřímně na víc než jedno zhlédnutí to není.(6.2.2020)

• Arsenal83

Horšie kreatúry nemali ani v Babylone 5. Ksichty pokrivené, deformované, ale inak to mali byť vraj zábavné rozprávkové postavičky. Najkrajší bol kôň. A tá víla? To mal byť pupuš?(6.8.2019)

Taková typická kvalitní jednohubka pro děcka a rodiče. Mohlo to být o deset, patnáct minut kratší, ale jinak některé vtipy povedené. Čtyři hvězdy také za to, že to není jen LEGO. Opakovat ale určitě nebudu.(22.9.2019)

• Ledkodlaq

Vykradli, co mohli a ještě to podělali. Ani pro děti to není dobré.(27.6.2020)

Když jsem tehdy na to viděl trailer byl jsem hodně skeptický říkám si copyright Lega , ale není to vůbec špatné. Pokud budu porovnávat je to na podobné úrovni jak Lego Příběh 2 a určitě lepší Lego Batman a Lego Ninjago. Kdyby byl další díl (nevím kolik to vydělalo nebo prodělalo) klidně bych do toho i šel.(17.1.2020)

• Likan7

Moc by to chtělo být dalším Lego příběhem, jenže tomu chybí úplně všechno. Je to jen animák, u kterého se nebudou nudit tak maximálně malý caparti. Humor je ten nejzákladnější, všechno je to šíleně hlasitý a barevný. Skáčeme z jednoho světa do druhého ale mě to bylo vyloženě jedno. Jediná dobrá část byla ta špiónská, tehdy jsem si ještě říkal, že by mohl jít film ve druhý půli nahoru, jenže za 5 minut jsem zase začal upadat do všudypřítomné letargie.(3.2.2020)

• E lan

No, dětem se to docela líbilo tak jsme to viděli hned dvakrát. Je to ale animovaný brak bez nápadu prodávající série Playmobilu. Herecké výkony, které se na konci a začátku bohužel objeví jsou katastrofální. Animace pak lehce podprůměrná.(23.2.2020)

Parádní film pro děti. Bavil jsem se královsky a animace OK. Navíc jak to skákalo od jednoho prostředí k druhému tak to prostě musí zaujmout i hyperaktivní děcka :) plus jsou skvělé postavy. Neviděl jsem začátek o to víc jsem byl překvapen Taylor-Joy na konci ^^(31.7.2020)

• rategod

10%(18.6.2020)

• GameboyNES

uff, proč se tomuhle vůbec Anča upsala? Ať radši točí horory. 5,7%(31.10.2020)

• Ms.Iris

Sklamaná som, očakávala som od toho oveľa viacej. Nezaujalo to ani mňa ani moje dieťa, a to je nenáročný divák. Čiže problem bude niekde inde... každopádne pre mňa nuda, nuda a ešte raz nuda.. plus spievanie hroznééé, postavičky divné, ..a keby menej mleli ústami a viac vtipných scén dali... nuž, darmo.(8.9.2019)

Technicky ani dějově nic extra nového, ale za ty vtipy to prostě fakt stálo. Prostě ukůůk xd.(20.11.2019)

• soukyd33

Tohle nemůže bavit ani děti. Tak jo, jdeme hodnotit. Zpěv: blbost 👎 Animace: Na úrovni Lego příběh, ale spíše nižší. Humor? Ani ne. 👎 Hudba a zvuky: Průměrné. Příběh je o záchraně bratra z cely jednoho šílence. Nezasmál jsem se ale ani jednou. Kolik světů se zde objeví, tak to asi nikdo neví. Je v tom celkem guláš. Poznámka: Závěr filmu změnil můj názor na hodnocení. Hvězdiček 2(18.1.2020)

Ako ísť na to. Ak mám hodnotiť za syna tak by to bolo minimálne 60% a asi aj viac. Za dva dni sme to stihli dva krát vidieť. A myslím si, že to ešte neskončilo...takže dieťa sa pri tom baví..je to fajn.. Za seba: dej celkom ujde aj animácia aj tie humorné dialógy ujdu..takých 55% určite.. celkom fajn "akčná komédia"....a viem, že ak bude pokračovanie tak to bude stáť aspoň za pozretie..(20.1.2020)

Velmi povedená animovaná komedie. Zde se mi dokonce i líbili některé písničky. Rozhodně to může směle konkurovat LEGO příběhům a určitě je tohle lepší, než poslední LEGO film. Vyzdvihuji nápad, scénky i písničky. Pro malé děti je tohle moc pěkná podívaná.(21.7.2020)