Tajemství: Odvaha snít

• USA The Secret: Dare to Dream (více)

Vdova, která má problémů až nad hlavu, potkává okouzlujícího profesora. Ten pro ni má zprávu, která jí může změnit život, ale zatím si ji nechává pro sebe. (Netflix)

Arsenal83

Katie Holmes chvalabohu oslobodená od scientologických bludov, avšak po dlhom čase ju vidím na obrazovke a nejak herecky nevyspela. Ak v tomto filme má vystupovať ako mladá vdova, tak skôr vyzerá ako spuchnutá alkoholička, lenže v deji nič také v jej postave nemá vystupovať. S príchodom Joha Lucasa som očakával novú možno aj thrillerovú, minimálne však silne dramatickú zložku. Najdramatickejšia bola ale len búrka. Celé sa to vykľula ako ľahká rodinná historka s jedným malým odhalením, o ktorom tušíte od samého začiatku. ()

T2

Rozpočet $21miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $3,184,114▐ Josh Lucas ešte v pohode, dá tomu nejaký rozmer, Katie Holmes vypadá riadne ošuntelo, z jej strany skôr trápenie. Andy Tennant je už nehorázne vyprchaný režisér, rovnako ako príbeh čo ponúkol. /40%/ ()

BOURQUE

„Ako chceš niečo, keď ani nevieš, že ako si to máš pýtať?“ Jeden zvláštny romantický príbeh – ale možno nie je to tá správna kombinácia slov. Postupné budovanie príbehu vyvrcholí v scéne, ktorá je však na obecnej úrovni. Filozofické myšlienky fungujú len občas. Záver trochu unáhlený. Chémia medzi postavami je krehká a nie vždy funkčná. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Rathalos

Uplne nenapadna zalezitost,no velmi prijemne sa na to pozeralo,drama je to len z malej casti,viac sa to priklana k romantike,vela urobil dobry vyber hercov,Katie Holmes je stale kocka a Josh Lucas je sympatak,ide z tohto filmu nieco fajn,pozitivne,co sa mi pacilo,preto aj take vysoke hodnotenie...:-) ()

Marze

Miranda je tvrde pracujici mlada vdova, kteta vychova tri deti. Objevi se zahadny muz a za nekolik dni jehi pritomnosti se zmeni duch cele rodiny. Ale muz ma tajemstvi, ktere muze vse zmenit. Vrahem jedy zahradnik. Film je typ romanci, kde se posledni zbytky belochu v Americe zapasicich s neplodnosti prochazeji po plazich a delaji barbecue vecirky. Ale nechteny smich vam prozari den a mate svobodnou volbu, kdy film vypnout. Pribeh je zalozen na svepomocne knizce Rhondy Byrnove z roku 2006, ktera vysla v nakladu desitek milionu, kdyz i americke influencerka a moderatorka Oprah Winfrey ji doporucila. Je o sile pozitivniho mysleni. Pri sledovani filmu budete mit pocit, ze uz jste ho videli. Pod idylickym obalem trpi Miranda stresem a dluhem.Manazuje morskou restauraci v New Orleans. Je tak zavalena problemy,ze si nedopreje ani tak jednoduche poteseni, jako je pizza. Ve tretim dejstvi film upadne do melodramatu. Mezi protagonisty je nulova chemie. Je to typ filmu, kde se vse rozhodne rychle. ()

• Keď začne hurikán, uteká Bray (Josh Lucas) z garáže dovnútra v daždi. Jeho oblečenie je však suché, keď vojde dnu. (megajalec)
  • Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte Louisiana, predovšetkým v meste New Orleans. (MikaelSVK)