Tajemství: Odvaha snít

• USA The Secret: Dare to Dream (více)

Vdova, která má problémů až nad hlavu, potkává okouzlujícího profesora. Ten pro ni má zprávu, která jí může změnit život, ale zatím si ji nechává pro sebe. (Netflix)

T2

Rozpočet $21miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $3,184,114▐ Josh Lucas ešte v pohode, dá tomu nejaký rozmer, Katie Holmes vypadá riadne ošuntelo, z jej strany skôr trápenie. Andy Tennant je už nehorázne vyprchaný režisér, rovnako ako príbeh čo ponúkol. /40%/ ()

Silencia90

Hlavní myšlenku knihy zosobňuje John Lucas, a to vskutku celkem okrajově a především ve skvělé první půlhodině filmu. Zbytek se spíše zaměřuje na tuctový americký scénář. A myšlenka vyznívá tedy do ztracena. Plus je, že děti nebyli typické filmové - průšvihové, nevychované, způspbující problémy. 3,5* ()

Arsenal83

Katie Holmes chvalabohu oslobodená od scientologických bludov, avšak po dlhom čase ju vidím na obrazovke a nejak herecky nevyspela. Ak v tomto filme má vystupovať ako mladá vdova, tak skôr vyzerá ako spuchnutá alkoholička, lenže v deji nič také v jej postave nemá vystupovať. S príchodom Joha Lucasa som očakával novú možno aj thrillerovú, minimálne však silne dramatickú zložku. Najdramatickejšia bola ale len búrka. Celé sa to vykľula ako ľahká rodinná historka s jedným malým odhalením, o ktorom tušíte od samého začiatku. ()

Rathalos

Uplne nenapadna zalezitost,no velmi prijemne sa na to pozeralo,drama je to len z malej casti,viac sa to priklana k romantike,vela urobil dobry vyber hercov,Katie Holmes je stale kocka a Josh Lucas je sympatak,ide z tohto filmu nieco fajn,pozitivne,co sa mi pacilo,preto aj take vysoke hodnotenie...:-) ()

filipvrbik

Sice nic nového, hraní na city, jak jsou na tom američané špatně atd. atd. Ale jinak je to celekm pohodový a fajn film.. Zase tak trošku pohádka o Popelce, ale proč ne. Herci fajn, prostředí taky, stopáž naštěstí není přemrštěná, takže, když si chcete na dvě hoďky odpočinout, účel to splní. A možná uroníte i nějakou tu slzu...70% ()

• Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte Louisiana, predovšetkým v meste New Orleans. (MikaelSVK)
  • Keď začne hurikán, uteká Bray (Josh Lucas) z garáže dovnútra v daždi. Jeho oblečenie je však suché, keď vojde dnu. (megajalec)