Reklama

Reklama

Drobeček a boj o zlatý důl

  • Nizozemsko Kruimeltje (více)
Trailer

Obsahy(1)

Šibalský Drobeček je zpět! Když se jeho rodiče, nyní vlastníci zlatého dolu, usadili na půvabném venkovském statku, dobrodružný chlapec utekl a zamířil do města, aby znovu získal svobodu a rychle se stal... příčinou mnoha nehod. Ale skutečné problémy začnou, když je Drobeček unesen skupinou kriminálníků, kteří ho chtějí vyměnit za důl. Najde malý darebák způsob, jak jim proklouznout a zachránit svou rodinu? Připravte se na pořádný poprask! (Filmbox)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Rodinný film, ktorý v sebe má viac, čo ukazuje divákovi. Moje myšlienky sa v podstate stotožňujú s názorom užívateľa „Marze“. Citujem jeho slová: „Je to napěchováno dějem, ale chybí tomu poezie, kouzlo a úžas“. Nemám k tomu čo dodať. Osobné hodnotenie: 57% (*) ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Bezpigmentový rozprávkový film, polovica osadenstva je ryšavá alebo pehavá. Miestami je hranie dosť afektované a nielen u detských hercov. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Dost zvláštní rodinný film, kde je něco strašně oldschool a western a na druhé straně tam jsou moderní pamlsky pro psa. Jinak je ale příběh celkem hezký. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama