poster

Ochránce

 • Belgie

  Keeper

 • Francie

  Keeper

Drama

Belgie / Švýcarsko / Francie, 2015, 95 min

Režie:

Guillaume Senez

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • hygienik
  ***

  Som tehotná. Byť či nebyť matkou (v 15- tich)? To je otázka. Najprv áno, potom nie. Postupne každý na každého kričí, zúfa si alebo plače. No panečku, takúto dilemu nezávidím ani dospelákom, nieto puberťáčke. Koľko možností má to chúďa? Jde mi z toho hlava kolem, ale režisér je borec a nimrá sa v tom čoraz viac, asi ho to baví. 90 minútová špirála emócií. Málokto niečo podrobnejšie vysvetlí, ale každý niečo chce. Proste len tak. Čo tým chcel vlastne režisér povedať? Je pro choice alebo pro life? A vie to aspoň on sám?(4.6.2016)

 • Malarkey
  ***

  Celou dobu jsem si říkal, že ti haranti si vlastně za ty všechny patálie můžou sami. Je jim patnáct a snaží se vytvořit vztah. Vztah nucený, protože Mélanie je těhotná a je rozhodnutá do toho jít s plnou polní. Co teda čekali? Nefandil jsem jim a vůbec jsem film nevnímal jako nějaké životní poselství. Ona je to totiž prostá nerozvážnost a zničení veškerých životů pár lidí, kteří mohli mít naději, ale radši se jí vzdali, protože byli unudění mládím a měli pocit, že být dospělým bude mít úroveň. Nemá, věřte mi. Ani se nenadáte a budete rádi, že jste se dožili důchodu.(20.6.2017)

 • slunicko2
  ***

  Jaké to je mít dítě v patnácti letech? 1) 37letý režisér Guillaume Senez pěkně vystihl situaci. 2) Zaujal mě 18letý Kacey Mottet Klein (Maxime).(17.4.2017)

 • Gertruda.W
  ****

  Film o křehkosti lásky, vztahů a křehkosti člověka v každém věku. O osamocenosti na cestě. Tíze rozhodnutí, která ovlivňují náš život i život lidí kolem nás. Velmi smutný film. Minimalisticky a přitom mistrně natočený jeden příběh dvou lidí na začátku. Kacey Mottet Klein je velký herec. Navíc tak mladý, že se těším na spoustu těch dalších filmů, kde ho opět uvidím.(19.2.2017)

 • kolemjdouc
  ***

  docela si umím představit tenhle příběh v reálu.příchodem malého človíčka končí sranda a začíná náboženství.Pokud ale Melanie měla před očima stejnou zkušenost své matky tak opravdu nevím(29.1.2018)