Příběh dvou naprosto obyčejných mužů z maloměsta, kteří zažijí neobyčejné dobrodružství. Ted a George pracují v malém muzeu. Přes noc se z nich stanou hrdinové, když zabrání zločinu. Muž, kterého se snažili chytit, není ale místní občan, ale pár set let starý duch. Jejich životy se tímto okamžikem naprosto mění. (Televize Seznam)

Real Tom Hardy

"IT'S GONNA BE OKAY. I MEAN, OTHER THAN THE FACT RACH IS GONNA KILL ME." ---------------- Herecký ansámbl zo Sons of Anarchy sa zišiel pod režisérskou hlavičkou W. Fichtnera v nejakom zvláštnom čude so skrytým posolstvom, inými slovami kôpka kecov zabalená vo filme. Ako veľký Coatesov fanúšik som sa potešil, že dostane konečne hl. rolu v nejakom lepšom filme a taktiež ako veľký fanúšik Fichtnera som sa tomuto duu značne potešil. A to ani nehovorím, že som na Cold Brook čakal takmer dva roky. Nakoniec som naplnený len trpkým sklamaním. Je tu dobrá atmosféra malomestskej Ameriky, taký pokojne plynúci záber života v nej, a keby to bolo len o tom, zrejme by som chrochtal blahom, nuž ale čo narobím. Najviac sa mi ale ľúbi, ako opäť raz zahviezdili poniektorí zámorskí recenzenti s výplodmi z ich prázdnej lebky – napríklad. Odporúčam pozrieť obrázok, pozrieť film a potom znovu obrázok. Človek by si myslel, že sa mu sníva. ----------- (17.12.2019) Na margo komentára od baklažána, nemyslel som na dvojku Fichtner x Coates. Perrineau a Weigert hrali s Coatesom v SoA. Ale cením i tak. ()

sochoking

Príbeh o dvoch úplne obyčajných údržbárov z múzea zasadený do malého mestečka, kde sa každý pozná s každým. Chlapíci zažijú neobyčajnú skúsenosť, ktorá z nich na chvíľu 'urobí deťmi' popričom zabudnú, že majú rodiny. A práve to sa mi na tom lúbilo najviac- tá reakcia ich manželiek, ako na ten ich zápal pre vec a to, ako boli na čas mimo, reagovali. Taký typ jemného humoru mám rád. Avšak samotný film ma zase tak moc nenadchol, hoci jeho myšlienka je svojim spôsobom unikátna. ()

Lacike

Pokus o taký nadprirodzený feel good film z vidlákova vzdialene pripomínajúci napríklad Field of Dreams. Ale celá tá záhada, ktorej sa snažia prísť na kĺb dvaja údržbári je príliš obyčajná a bolo mi celkom jedno o čo tam ide. Postavy sú celkom sympatické, ale hlavne vďaka hereckému obsadeniu drsniakov, ktorí hrajú bežne len vedľajšie úlohy. Tentokrát dostali možnosť sa ukázať v hlavných úlohách obyčajných chlapíkov. Kvôli nim mi je ľúto, že je príbeh taký tuctový. Fakt nechápem, čo na tom Fichtnera tak očarilo, že to režíroval, ale takú príjemnú atmosféru z vidlákova sa mu príliš nepodarilo navodiť. Skôr to bola nuda. 4/10. ()

EastWicka

Povedená celovečerní duchařská epizoda Věřte-nevěřte s báječným obsazením. Můj oblíbenec Will Fichtner konečně dostal hlavní roli! ()

baclajean

Scenár zaujímavý, spracovanie mohlo dosiahnuť aj oveľa vyššiu úroveň, napriek tomu sa mi to však ako celok pozdávalo. / RTH - vďaka za upresnenie. ()