Série(2) / Epizody(21)

V napínavém dramatu s prvky nadpřirozena se představí parta teenagerů. Na táboře na odlehlém ostrově na ně čeká romantika, soupeření a nevysvětlitelná záhada. (Netflix)

ARI50

Hodně špatný seriál, jako herci se vybraly v celku v pohodě ale herečky na bodu mrazu, kdo to vybíral? Příběh hloupý dětský a nudný, i když jsem čekal ostrov skvělé zábavy a že se to snad třeba v půlce rozjede tak nic, hodně slabý a jednoduchý ale nejvíc prostě pokazili herečky. ()

haluska11

netflixi náš, jenž jsi na nebesích, poskytuj dále nesmírné množství úděsných teen seriálů. buď špatní herci jak v první, tak v druhé sérii, a nesmyslné zvraty vezdejší dej nám dnes. odpusť nám náš smích, jako i my odpouštíme nesrozumitelný britský přízvuk. a neuveď nás do pokušení bingewatchingu, a prosím, nikdy nás nezbav zlého young adult bizáru. amen ()

Noimosyniii

Už od začátku to bylo debilní. Amber spadne do úplně klidnýho potůčku z 20 centimetrů a všichni (včetně ní) dělaj, jako by měla umřít. Herecký výkony všech mi jsou k smíchu. Nejvíc jsem soucítila asi s postavou Alex, která vypadala podobně nadšeně, jako já. Druhá dobrá postava je Luka... mega frajer. Naopak Amber mě neskutečně srala, což byl vlastně i účel, takže tohle se seriálu povedlo. Několik těch postav mělo tolik příležitostí Amber sejmout, ale prostě to z nějakýho důvodu neudělaly. Mimochodem by mě zajímalo, co dělala ta její herečka. Do posledních 10 minut posledního dílu měla pořád ten stejnej ksicht... Občas jsem nepochopila určitý efekty, který se tam objevovaly (viz 11. díl - ty světýlka... nebo co to mělo kurva bejt). Nebo zoom, u kterýho jsem málem chcípla. Další vtipná scéna byla, když Luka vydíral Miu tím, že jestli mu nepomůže, tak jí neukáže jediný místo na ostrově, kde je signál (brilantní). Nakonec mu Mia pomohla, ale nepřišla včas na sraz s ním, a tak se na ní Luka vyjebal XD - savage 100. Naštěstí The A List nezabere moc času... za nic moc nestojí. I tak mě začalo po pár epizodách bavit, jak se příběh vyvíjel. Byla tam i nějaká myšlenka, ale na 3 to není. A to protože... > [Následující text bude obsahovat spoilery z finále] *** Z FINÁLE JSEM ÚPLNĚ CHCÍPLA. TO BYLO TAK ŠPATNÝ. Nejhorší herecký výkony, který jsem kdy v životě viděla, vlastně jsem ani nepochopila, proč se stalo, co se stalo. MŮŽE MI NĚKDO KURVA VYSVĚTLIT, CO MĚL TEN KONEC ZNAMENAT? Tenhle seriál je 2 roky starej a jsem si dost jistá, že se žádný pokračování konat nebude (díky), ale v tom případě to bylo to nejhorší finále, co mohlo bejt. Skončilo to tak strašně otevřeně. A za těch 5,5 hodin čumění na lEtNí SEzNAM bych čekala něco zajímavějšího. Finále - největší zklamání seriálu. *** ()

maraek

4,5/10 Nevkládal jsem do tohohle seriálu žádný naděje, takže mě mohl jen překvapit a to se kupodivu stalo. Námět rozhodně kritizovat nemůžu, jen to bylo občas trošku překombinovaný. Žádná herecká poezie se zde nekonala, ale žádná hrůza to taky nebyla. Zprvu jsem se trochu bál, že to skončí jako The I-Land, ale naštěstí ne. Abych ale jen neříkal, že to není tak špatný, byly tu i momenty, kdy mě fyzicky bolelo se na to dívat, obzvlášť v druhé sérii. V seriálu je taky spoustu zajímavých twistů, který můžu jen pochválit. Celkově je to dost vtahující seriál, což mě hodně překvapilo, zkoukl jsem to celý za 2 dny. Doporučuju všem, kteří si rádi během seriálu vymýšlejí různé scénáře o tom, co za vším stojí. ()

anicca

Náhodou námet je úplne v pohode. Mysteriózny, tajomný, ja som tento seriál zhltla za dva dni. Náhodou ma to celkom vcuclo do atmosféry paranoje a snových predstáv, kde už neviete čo je realita a čo halucinácia. Problémom sú strašné herecké výkony. Ten najstrašnejší leží na konte hlavnej zápornej hrdinky okolo ktorej sa všetko točí a ktorá mala byť akousi stavbou celého seriálu. Smola. Príšernejšiu herečku už vybrať nemohli. ()

gachik

Tady vidím velký špatný! Ze začátku se to tvářilo jako YA verze Lost a docela mě to zaujalo (protože Lost, ne protože YA :-)). Stopáž dílů je sympaticky krátká, zkraje je děj i napínavý, takže jsem se pokusil překousnout i to, že "výkony" "herců" připomínají besídku žáků zvláštní školy. Prostě jen toporně dojdou na značky, postaví se proti sobě a odříkají dialogy. Pokud je scéna delší, nervózně se kymácí, nevědí co s rukama, a pokus o ztvárnění jakýchkoliv emocí působí směšně. Scénář pak postavy náhodně teleportuje po ostrově, jak se to zrovna hodí. Do nějakého osmého, devátého dílu jsem uvažoval o třech hvězdičkách, ale pak se děj stočil z obyčejného blábolu a slátaniny do nebetyčného blábolu a šílené slátaniny. Poslední tři díly jsem už jen přetrpěl jako kulisu k jiné činnosti, to už se nedalo.  A jen pro zajímavost (doufám, že to někdo nebude brát jako spoiler) - nejvíce mě dostala scéna, kdy se z nešiky, který se zmrzačí při každé činnosti, vyklube MacGyver. Vezme do ruky zdroj od počítače, moudře pokývá hlavou a identifikuje ho jako chladič procesoru z devadesátých let, které se naučil opravovat, protože si s ním v dětství nikdo nechtěl hrát. Následně rozebere walkie talkie a hackne s ní dron. ()