Mám komedii Lonely Island hodně rád a vyloženě mě štvalo, že film vůbec v Čechách nešel do kin. Klukům jsem věřil, že zvládnou i celovečerák, protože jsou zcela nepochybně talentovaný a ač se o jejich humoru v žádnym případě nedá říct, že by byl na úrovni, má naopak velmi pečlivě vychytanou úroveň absurdnosti a stupidity, která výborně doplňuje téma excesivnosti života popovejch celebrit. Navíc mít ty koule a připlácnout je i s ptákem na sklo limuzíny zaslouží poklonu samo o sobě. Samozřejmě film není komedií, co by člověka totálně odzbrojila, ale určitě patří k těm zábavnějším a nekompromisnějším, které jsem viděl.(10.11.2016)

The Lonely Island mám ve velké oblibě již pár let. Kdo by neznal jejich otevřenou zpověď "Jizz In My Pants", kterou následovala příjemná Vánoční píseň "Dick In The Box". Rovněž musím vzpomenout dnes již legendární příručku pro teenagery "I Just Had Sex" či revoltu vůči systému, která byla vyjádřena písní "Threw It On The Ground". Takže, jak se těmto třem šílencům povedl jejich první film? V rámci svých vytyčených mantinelů je finální výsledek více než dobrý. Trio po celou stopáž předvádí svůj typický humor, který rámuje několik skutečně chytlavých písní, které se, stejně jako ty předchozí, stanou za nějaký čas legendárními. Také musím ocenit styl, s jakým k dané látce přistupují - jako k dokumentárnímu filmu, který je obohacen o rozhovory s osobnostmi světového showbyznysu. Film Popstar: Never Stop Never Stopping je pro fanoušky The Lonely Island takovým celovečerním "klipem" k jejich dalšímu albu. Ti, kteří jejich tvorbu znají, budou nadšení a film si užijí, avšak lidé, kteří je neznají, film pravděpodobně odsoudí jako moc vulgární. Těmto jedincům můžu vzkázat jen jedno: "I'm on a boat motherfucker take a look at me!" „Ever since I was born, I was dope.“(12.9.2016)

Strašně rád bych tomuhle snímku chtěl dát víc než těch 60 %, ale ten příběh je tak neskutečně ohraný a hlavní dějová linie bez nějakého neočekávaného zvratu, že prostě nemůžu jinak. Musí se ale filmu nechat, že i tak je zábavný a postavy a jejich vystoupení, nemluvě o skutečných muzikantech, prostě zabaví.(26.8.2016)

Ztřeštěná komedie je velmi zábavnou a trefnou satirou na hudební průmysl a zásobuje nás skvělým humorem nejen v tradičních scénách mluveným slovem, ale také výbornou muzikou. Písničky jsou neskutečně chytlavé a vtipné a ukazují hudební seskupení Lonely Island ve vrcholné formě a soundtrack si občas pouštím i několik měsíců po shlédnutí filmu. Velká ujetost humoru má za následek, že se často balancuje na hraně vtipnosti a občas se tvůrci netrefí, ale po většinu času jde o výbornou komedii, která se v rámci žánru řadí k tomu nejlepšímu, co jsem měl v posledních letech možnost vidět.(19.3.2018)

Tohle mě sedlo. Andyho Samberga jsem si oblíbil v B99 a proto jsem byl zvědavý, jak moc se urve ze řetězu a bude si dělat srandu z hudebního průmyslu. A to se tady povedlo velmi dobře. Nejvíce odpovídající srovnání je s filmem Dostaň ho tam, který si taky dělal srandu z hudební branže. Hodně moc se mi líbilo že se trio z The Lonely Island ničeho nebojí a mají fajn nápady a gagy(svatba s Sealem, podepisování autogramů, želva Maximus), trefně se trefují do daného průmyslu a není jim cizí ze sebe dělat totální blbce. Ve filmu je tolik pop-kulturních gagů, že je nestačíme ani vnímat, navíc se to celé tváří jako dokument, takže to jsou další plusové body. Jasně, film by se dal odstřelit, že jde o vulgární blbost, protože se tak tváří. Ale ten přesah tam je dost vidět a stačí mít malinko otevřené oči a uvidíte ho, a pak pokud budete naladěny na stejnou vlnu s tvůrci, tak si film užijete hodně. Krom trojice The Lonely Island je ve filmu spoustu dobrých herců ve vedlejších rolí, herců v cameo roličkách, hudebníku a další spousta lidí, kteří si ze sebe dělají srandu. Další velký plus jsou písničky, které jsou fakt vtipné a chytlavé. Popstar: Never Stop Never Stopping je fajn komedie, která dokáže pobavit a čím více znáte z hudební pop-kultury tím více se budete bavit. PS: Cameo Justina Timberlakea je boží.(12.9.2016)

• - Malé cameo si zde střihla i Emma Stone jako Claudia Catrell v kratkém klipu Turn Up the Beef. (Sancoo)

• - Písnička "Equal Rights" je parodií na "Same Love" od Macklemora. (Sancoo)