Popstar: Vše pro slávu

• USA Popstar: Never Stop Never Stopping (více)

Conner4Real (Andy Samberg), někdejší člen chlapecké kapely Style Boyz a nyní úspěšný sólový umělec, si chce upevnit své místo na vrcholu hudebního průmyslu. Když se však z jeho posledního alba stane propadák, je rapper nucen vyrazit na výstřední turné plné pobuřujících triků a propagačních kousků v zoufalé snaze obnovit svou upadající image. Vzhledem k tomu, že prodeje stále klesají, turné se neuvěřitelným způsobem zvrtne a jen urychlí Connerův rychlý pád do hudebního zapomnění. Poté, co je turné nakonec zrušeno, původní členové Style Boyz Owen (Jorma Taccone) a Lawrence (Akiva Schaffer) navrhnou, že se znovu dají dohromady, aby zachránili zbytky kariéry svého přítele. (HBO Europe)

verbal

Velkohubý židák s koňskými zuby si už pár let hraje na Divného Ela Jankoviče a vcelku trefně háže skvostná hudební hovna po všech těch příčinách prvních fleků na kalhotkách nevkusných školaček, beznadějně uvízlých ve slaboduchých osidlech komerční debility chlapeckých homokvartet, vyrachtaných popových kurviček a celé plejády neumětelských oslizlých buzerantů s narozeninovými dorty na hlavách, kteří místo zvukovodů dráždí především nevyvinuté klitorisy a velmi pozvolně sestupující varlata. Tento pseukument není zdaleka až tak třeskutý jako 7 dní v pekle, ale pořád je to skvěle zahraná, výborně natočená, vtipná a fekálně inteligentní satira, jež si ovšem tak trochu pokrytecky sere do huby a vyhání čerta ďáblem. Používat totiž k dehonestaci kdákajících buznoidů třeba Džiz-ina Tymbrgeje, který není nic jiného než jen pětatřicetiletý Bíbr, vymatlané negerské recitátory, jež jsou snad ještě větším a tupějším zlem, nebo nedejsatane Marušku Keryjovou, to je něco, jako dělat si prdel z Lunešitů, a pozvat si na to Hanychovou, Krajča, Tomáše Hnuse, Vojtu Dicka, Rytmuse, 5 Pičí, Holki a Bohuša Matuša. ()

Toren

Samberga žeru v Brooklynu a i když The Lonely Island tolik nemusím, tak mi tenhle hudební paradokument sednul. ()

Superpero

Mám rád Samberga a jeho tupě rozesmátá držka mě zatím nepřestala bavit. Film ale nic moc. Viděl jsem lepší fiktivní dokumenty a ani ty písničky nebyly extra vtipné. Lonely Island mají srandovnější věci. Spousta známejch ksichtů potěší. Mě se nejvíc líbilo, jak svýmu DJovi objednal tu robotickou hlavu, nebo co to bylo :) ()

EvilPhoEniX

Slušný a neotřelý film, který nás provádí zákulisím pop kultury. Hezky zahrané, písničky mají skvělý text, spousta známých tváří a nechybí i humor. Bavil jsem se. 75% ()

Jara.Cimrman.jr

"Chtěla, ať ji vymrdám, jako jsme vymrdali s bin Ládinem." Tak tohle nebyla úplně hudba, jejíž rytmus by dokázal postavit mé uši do pozoru, ale ty neskutečně hovadské texty udržely mou pozornost i při štěcích Ringo Stara, Mariah Carey a výběru divných černochů, kteří rychle povídají do hudby. Mě to tedy hodně bavilo v jednotlivostech, ale přesto si má bujná fantazie dokáže představit, že bych se u tohoto poťouchlého rýpání do prohnilosti hudebního byznysu dokázal pobavit o dost líp. ()

MMR

Fiktivní dokumenty mě nikdy nebraly, ale Andy Samberg je prostě génius. S ním je všechno obrovská zábava, nejde se nesmát něčemu, kde se objeví. Nejvíc mě asi dostala ta písnička s Úsámou. :D ()

Nin

Lonely Island miluju a tohle je pohodová komedie přeplněná hudebními celebritami. Na nejlepší songy (resp. videoklipy) téhle party to nemá, ale je to opravdu fungující film, který nestojí jen na té hromadě cameí. Trochu jsem se bál, ale za mě fakt povedené převedení Lonely Island do filmu. (8/10) ()

boshke

Něco jsem už od těchto pánu viděl a ač nejsem nijakým zásadním fanouškem, tak se mi ta parodická videa na youtube líbila. Náhoda mne přivedla k Popstaru a bavil jsem se jak blázen od počátku do konce. Vtipná camea celebrit, trefně vystihnutá klišé šoubyznysu, střízlivá stopáž. Super... 100% ()

silentname

Musím povedať, že tento fake dokument nebol vôbec najhoršou komédiou. Dokonca to má v sebe aj určitú myšlienku, ktorá sa dobre sleduje a má to zaujímavé momenty. Hudba je síce podľa mňa úplne otrasná (možno s výnimkou záverečnej skladby od Style Boyz) ale na druhú stranu ma veľmi bavili všetky hviezdne cameo a ako som už naznačil.. Andy Samberg nám trošku ukazuje ako to vo svete pop music funguje a zvláda to celkom dobre. Je to uveriteľné a aj jeho postoje sú veľmi uveriteľné. A chvíľku mu trvalo, kým si uvedomil skutočné hodnoty. Bavil som sa na správnych momentoch, ale čo mi vo filme chýbalo bol moment, kedy by som sa skutočne rehotal a smial na plné kolo. Väčšinou som sa sem tam pousmial a zasmial trošku, ale nič také silné tam nebolo. Je to podľa mňa film, ktorý stojí za to vidieť, má to nejakú inteligenciu, ale nečakal by som od toho zázraky. Rozhodnite sa sami. Hodnotenie: B- ()

Ivoshek

Kluci z Lonely Island mají popkulturu neuvěřitelně nakoukanou. Většina z těch pecek s úplně debilním textem by klidně mohla hrát z rádia (a být úspěšná!). Je to sranda. Dost. Někdy se for nepovede, ale o minutu později přijdou tři jiný. Hvězda navíc by určitě měla přijít za podpis na péro. ()

Kudly4

Čekal jsem trochu jinou formu, ale v pohodě. Opět vynikající Samberg, na kterém to všechno stojí, výborná necenzurovaná hudba (Usáma TOP), skvělé obsazení. A díky tomuto filmečku jsem narazil na The Lonely Island, vůbec jsem nevěděl, že něco takového existuje, Samberg je frajer a Hot Rod navždy v paměti. ()

MoiJe

The Lonely Island mam celkom rada. Vacsina pesniciek tu ale nie su ani zaujimave ani vtipne, okrem samotneho faktu ake su zle. Bin Laden Song a mozno refren k I'm So Humble su fajn. Film OK na jedno pozretie. ()

Lama.Lama

Pro milovníky The Lonely Islandu naprosto dokonalé. Jejich potrhlý humor, ale v kombinaci s poměrně výstižnými neřestmi dnešních celebrit - zaručená zábava :-) ()

luka4615

The Lonely Island mám ve velké oblibě již pár let. Kdo by neznal jejich otevřenou zpověď "Jizz In My Pants", kterou následovala příjemná Vánoční píseň "Dick In The Box". Rovněž musím vzpomenout dnes již legendární příručku pro teenagery "I Just Had Sex" či revoltu vůči systému, která byla vyjádřena písní "Threw It On The Ground". Takže, jak se těmto třem šílencům povedl jejich první film? V rámci svých vytyčených mantinelů je finální výsledek více než dobrý. Trio po celou stopáž předvádí svůj typický humor, který rámuje několik skutečně chytlavých písní, které se, stejně jako ty předchozí, stanou za nějaký čas legendárními. Také musím ocenit styl, s jakým k dané látce přistupují - jako k dokumentárnímu filmu, který je obohacen o rozhovory s osobnostmi světového showbyznysu. Film Popstar: Never Stop Never Stopping je pro fanoušky The Lonely Island takovým celovečerním "klipem" k jejich dalšímu albu. Ti, kteří jejich tvorbu znají, budou nadšení a film si užijí, avšak lidé, kteří je neznají, film pravděpodobně odsoudí jako moc vulgární. Těmto jedincům můžu vzkázat jen jedno: "I'm on a boat motherfucker take a look at me!" „Ever since I was born, I was dope.“ ()

kareen

Začátek byl takový nemastný neslaný, skoro jako by tvůrci vyplýtvali všechnu svou kreativitu na předchozím 7 Days in Hell, ale pak se to docela rozjelo. Nejvíc mě pobavila ta chytlavá hudební čísla s přiblblými texty, nebo třeba scéna s žádostí o ruku, to nemělo chybu. A hlavně se tam odvíjel moc příjemný a vtipný příběh o slávě versus přátelství (samozřejmě plný žánrových klišé, ale to byl protentokrát záměr). Film je nacpaný k prasknutí slavnými hudebními i jinými hvězdami, z nichž mě účast některých z nich docela udivuje, protože dost zapadají do obrazu toho, co tu Samberg a spol vlastně parodují. K tomu mám tři teorie. Za a) disponují překvapivým nadhledem a smyslem pro humor, za b) tomu se říká hledět do zrcadla a nevidět se, nebo za c) je jim to jedno, hlavně když jsou vidět na plátně či v televizi. Za to poslední bych se obzvlášť přimlouvala. ()

kaylin

Strašně rád bych tomuhle snímku chtěl dát víc než těch 60 %, ale ten příběh je tak neskutečně ohraný a hlavní dějová linie bez nějakého neočekávaného zvratu, že prostě nemůžu jinak. Musí se ale filmu nechat, že i tak je zábavný a postavy a jejich vystoupení, nemluvě o skutečných muzikantech, prostě zabaví. ()

PogoJoe

Tahle parodie mě bavila. Chvíli jsem jí musel sice přicházet na chuť, ale v druhé půlce jsem se už usmíval v jednom kuse. ()

Wade Wright

Já fakt nevím jak to hodnotit :D Já Lonely Island poslouchám a strašně miluju jejich humor, který chápu že ne každému může sednout. A jo je to dementní až za hrob. Ale ty vole... Jestli mám tenhle paradokument hodnotit jako komedii tak tady není co řešit . Řezal jsem se smíchy snad co 2 minuty a každé cameo nebo nějaká trefná poznámka ohledně celebrit mě nepřestávala šokovat. Můžeme se bavit o nějakých filmových postupech nebo tady řešit cokoli po vkus až po nějakou etiku, ale o tomhle to vůbec není. Ti borci jdou totiž za hranu 4 real! /75%/ ()