Reklama

Reklama

Unforgettable

  • USA Unforgettable (více)
Trailer 2

Dramatický thriller sleduje Tessu Connoverovou (Katherine Heigl), která se jen těžko vyrovnává s koncem svého manželství poté, co se její bývalý manžel David (Geoff Stults) šťastně zasnoubí s Julií Banksovou (Rosario Dawson). Nejen že Julii přivede do domu, v němž s Tessou kdysi žili, ale i do života jejich dcerky Lily. Julia, která se snaží přivyknout nové roli manželky a nevlastní matky, věří, že potkala muže svých snů, muže, který jí pomůže udělat tlustou čáru za její ponurou minulostí. Tessina chorobná žárlivost však brzy překročí všechny meze a nezastaví se před ničím, dokud se z Juliina snu nestane naprostá noční můra. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (53)

GeorginaAnne 

všechny recenze uživatele

Katherine Heigl mám ráda, je skvělá herečka a ještě k tomu krásná ale vůbec bych do ní neřekla, že dokáže zahrát takovou mrchu. Zvládla to ovšem skvěle a i když jsem soucítila s Julií, díky Tesse (Katherine) jsem si zamilovala i ji. Není to sice úplně nejlepší Thriller či Drama ale je to dobrý průměr, jsem spokojená :-) ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Katherine se po všech těch sladkých single buchtách, které nikdo nechce dopracovala k mokrému snu. Bitchoidní milfce, kterou si přejete v latexu, kozačkách a s bičíkem, kterým vás bude řezat hlava nehlava. Na to, jak je film dlouhý, je buď málo akční nebo málo temný a napínavý. Katherine hodně pomáhá povaha její role, přesto jí dává lépe a přijatelněji než rozplizlá Rosario. Každopádně, možná v tom filmu hrál ještě někdo, ale kromě Katherine s Rosario si ho po odběhnutí závěrečných titulků nevybavíte. ()

Reklama

cingi.t 

všechny recenze uživatele

Na Unforgettable som sa tešila už od prvého náznaku traileru. Napriek tomu, aké role si vyberala, som Katherine Heigl nikdy nepovažovala za hlavnú hrdinku romantických komédií a aj keď filmy ako 27 šiat alebo Život je raz taký mali originálny námet, tak sa na úlohu dievčaťa, ktoré zúfalo hľadá lásku sa proste nehodí. Toto je jej miesto, dokonalá, chladná mrcha, ktorá spraví hocičo, aby získala svoje. Výborný výkon spolu s Rosario dodávajúcou napätie, ktoré vo filme aj tak trochu chýbalo. Soundtrack slabý a výkony ostatných hercov vo vedľajších úlohách to neskutočne ťahali dole. Takéto námety mám rada, ale nie je to žiadna Gone Girl. Mimo iné, koniec ma sklamal. Za mňa 3* ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Ono je to do určité míry i zábavné, ale asi ne tak, jak tvůrci chtěli. V zásadě se jedná o nijak zajímavý thriller s tuctovou zápletkou, kdy šílená ex dělá naschvály nastávající bývalého manžela. Nicméně je docela sranda sledovat tu koncentraci všemožných klišé a největší prča je, když dojde na herecké výkony. Copak Rosario Dawson, ta to ještě jakž takž odchodila, ale Katherine Heigl přehrává takovým způsobem, že jsem se musel smát téměř pokaždé, když se snažila dostat do jakéhosi psycho-módu. A to bylo dost často. Všechno korunovala neskutečná závěrečná "bitka". Tak trošku guilty pleasure. 50% ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Nevýrazný filmový thriller s malou dávkou atmosféry, veľmi predvídateľný a plný slabých hereckých výkonov, ktoré ho skutočne posúvajú hlboko hlboko dole. Najmä Katherine Heigl je tu maximálne zlá a v prvej scénke, kde ju uvidíme z nej nebudeme mať dobrý pocit. Je to proste od pohľadu šialená ženská. Rosario Dawson je podľa mňa skvelá. Snaží sa tomu dať maximum, čo môže a celkovo to možno trošku funguje, no potom sú tu aj divné nasilu scénky ako napríklad strihy medzi toaletami a Tessou, čo chatuje na facebooku a pritom dostáva orgazmy. Nechápem. Záver je plný klišé a vôbec celý film je plný klišé a pôsobí viac TV kvality, ne ako reálny film z kina. Neodporúčam vidieť. Nemôžem povedať, že by som nevidel horšie thrillery od tohto, ale o moc lepším ho to nerobí. Nemyslím si, že by som ho zakopal pod zem, ako niektorí kritici, ktorých kanály na youtube sledujem, no určite to nebude niečo, k čomu sa vrátim, alebo by som odporúčam vidieť komukoľvek z vás. Hodnotenie: C- ()

Galerie (38)

Zajímavosti (4)

  • Počas prípitku vo firme si na začiatku filmu môžete všimnúť, že Julia (Rosario Dawson) drží pohár v každom zábere v inej ruke bez toho, aby si ho podala. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama