Vzteklej pes a Glorie

Besný pes a Glória

Komedie / Drama

USA, 1993, 97 min

• mandes

rozpočet : ? tžby americke : $11,081,586(15.12.2006)

Poměrně vyvedená krimikomedie o policajtovi, který neumí získat ženu a když už ji získá, nastává problém, nejen však citový.!(1.1.2010)

• tron

Zobuďte ma, keď to skončí. Fakticky som neveril, že niekto ako Bill Murray a Robert De Niro sa môžu prepožičať AŽ TAKEJ nude. Vôbec nechápem, o čo tu ide/išlo.(26.10.2004)

Příjemná oddychovka. De Niro,Caruso a Murray se zřejmě dobře bavili a z filmu je to znát. Není to žádnej klenot, ale opravdu příjemně se na to kouká.(1.1.2007)

• Oskar

Podle mě je ten film tak nezáživný proto, že původně měl hrát Murray 'vzteklýho psa' a DeNiro, jako vždycky, mafiána. Jenže Robert DeNiro rád hraje role různých typů a žánrů, takže trval na tom, že bude hrát Murrayho roli. Podle mě v tomto případě šlápl vedle.(20.2.2003)

• - Při jedné ze společných scén omylem zlomil Bill Murray nos Robertu De Nirovi. (korbitch22)

• - Roli Franka Mila měl původně ztvárnit Robert De Niro, nakonec si však postavu zahrál Bill Murray. (Terva)

• - Ve filmu se objevuje stejná saxofonová skladba, která zazněla ve snímku 7 Women (1966). (Terva)