Reklama

Reklama

Spolu sami

(studentský film)
  • angličtina Apart (více)
Krátkometrážní / Animovaný / Dokumentární
Česko, 2018, 10 min

Obsahy(1)

Když byli teenageři, zemřel jim jeden z rodičů. Tři přátelé ze stejnou zkušeností vyprávějí o svých emocích. Portrét mladých lidí, kteří museli dospět příliš brzy. (Zlín Film Festival)

Recenze (4)

TomasRichtr 

všechny recenze uživatele

I když podobnou dokumentární formu jsem už viděl, tento film na mě velmi silně zapůsobil a inspiroval, co se týče přístupu k tvorbě dokumentů. Díky za to. ()

Reklama

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Je zajímavé, že v Jihlavě vyhraje experimentální sekci film, o kterém se můžebe bavit, jestli je, nebo není dobrý - ale snad přece nikdo nebude tvrdit, že to není velmi standardní (pejorativně se mi chce říct fádní) uchopení námětu, které jede na neutrální jistotu ozkoušeně funkčních postupů. Nemám proti tomu nic, což o to... ale nelžeme si. Tohle není experiment, to je prostě aplikace velmi dobře ozkoušeného vzorce. ()

Rimsy 

všechny recenze uživatele

Zmatené, vysoce subjektivní výpovědi a střípky vzpomínek jsou pro toto poněkud opomíjené téma snad ideální formát. Podkres náladovou, impresionistickou animací dotváří intimní atmosféru, nesklouzávající k patosu. V součtu tedy nikterak převratný, avšak nápaditě a suverénně zpracovaný kraťas. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama