Noc s háčkem (E09) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2020, 57 min

ZATÍM SNAD NEJHORŠÍ DÍL. Vtipný byl jen ten konec.(7.3.2020)

• GeusX

Seriál pravidelně nesleduji, náhoda tomu chtěla, že jsem viděl tento díl. (Asi celkem třetí.) A budu se trochu opakovat. Tentokrát si to balancuje na hraně mezi "Tak blbý..." a "Tak blbý až je to sranda". Párkrát jsem se hezky zasmál.(7.3.2020)

• troufalka

Au, to bolelo ...!(9.3.2020)

Tato epizoda má vskutku originální námět, díky němu si u mě vysloužila jednu hvězdičku navíc.(6.3.2020)

• Marze

Zábava krotká, nevýbojná, prostá jakékoli provokace, zkrátka typická zakázka na „hezký český“ příběh pro nejširší publikum. Ale pobavilo mě pár hlášek. Celý vtip ságy zasazené do maloměstské idylky třígeneračního soužití tkví v kontrastu tvrdých strážců spravedlnosti a něžné půlroční vnučky, o niž se má dědeček starat, jenže ji neustále zavléká do rizik profese, po níž se mu stýská.všechno se tu řeší v poklidu u piva, seriálová sestava vyšetřovatelů vykazuje podobně domáckou selanku jako Policie Modrava, pouze místo kantýny chodí na pospolité obědy do hospody. v duchu poučky většiny českých krimiseriálů, že u nás pachatelem bývá zpravidla statista, který se kvůli zákonům detektivky musí mihnout před kamerou alespoň s jednou větou.Také tento díl se opět kochá sluncem, děťátkem, malebností, soudržností.se kochá sluncem, děťátkem, malebností, soudržností.(22.3.2020)