Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Další hektický den v rodině Mlejnkových. Karel se zaťatými zuby louská knihu, kterou upřímně nesnáší, aby mohl s Vlastou trávit čas na čtenářském kroužku. Monika vyráží na divokou rozlučku se svobodou. Petr si plánoval pohodový den s přáteli, ale místo toho dostal na starost Elišku, protože nikdo jiný hlídat nemůže. A Kamil dostává na starost případ únosu za bílého dne. Maskovaní muži sice při únosu dívky neuspěli, protože zasáhl pohotový Petr, ale předmět jejich zájmu zmizel neznámo kde. Kamil musí nasadit všechny pracovní síly, aby ji našel dříve než únosci. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

FuLister 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak ženský udělají v Hradci a mezi policíi trochu zmatek. Na durhou stranu jsou ale policajti jsou taky dobrý umělci. "Kolik je hodin? 11.38. To je z tý kamery! Je tři čtvrtě na dvě." A ze tří výjezdových aut jim fungují jen dvě. No nakonec to ale dobře dopadne a ukáže se, že se nejedná o albánskou mafii, ale dámskou rozlučku se svobodou. A tak se zase tak nic nestane, kromě Elišky s počmáraným obličejem. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Začínám seriálu přicházet na chuť. Člověk ho nesmí brát smrtelně vážně a uvědomit si, že je to komediální seriál, nikoliv dokument o práci policie. Navíc i v této epizodě vymysleli autoři docela originální zápletku. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama