Reklama

Reklama

Poldové a nemluvně

(TV seriál)
Krimi / Komedie
Česko, 2020, 12 h 53 min (Minutáž: 55–69 min)

Kamera:

Marek Dvořák

Hudba:

Jiří Hájek

Hrají:

Svatopluk Skopal, Taťjana Medvecká, Marek Němec, Marek Adamczyk, Jana Pidrmanová, Radek Holub, Andrea Daňková, Daniel Mavrov, (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Seriál ČT obohacuje klasické detektivní schéma o životní peripetie jedné typické české rodinky. V úvodním příběhu Karel Mlejnek (S. Skopal) – šéf oblastní kriminálky – odchází do penze a nově se smiřuje s rolí důchodce, který se stará o své vnouče a jezdí s kočárkem. Z toho má radost hlavně jeho laskavá žena Vlasta (T. Medvecká), která se vždy těšila na to, až bude mít Karel více času na rodinu. Oddělení po otci přebral jeho starší syn Kamil (M. Němec), právě jehož dceři Elišce se má Karel věnovat. Příliš mu to ale nejde a nakonec ho policajtské instinkty vždy zavedou k nějakému případu. Kamilova žena Monika (J. Pidrmanová) je vděčná, že má Karel čas, takže může navázat na studium, které musela kvůli těhotenství přerušit. Nejmladší syn Mlejnkových Petr (M. Adamczyk) jednou bude také sloužit v uniformě, zatím si ale neuvědomuje, jakou odpovědnost jeho budoucí povolání nese. Volbou škodolibého osudu ti všichni bydlí pod jednou střechou a neustále na sebe naráží. (Česká televize)

(více)

Recenze uživatele GeusX k tomuto seriálu (4)

Poldové a nemluvně (2020) 

Když chcete zabít čas, tak tento seriál, chvílemi taškařice, by vám neměl ublížit a občas i překvapivě dobře pobaví. Název docela klame, nemluvně tu je velmi sporadicky. Do vcelku sympatického průměru to zvedají herci. ()

Svatopluk Ocásek (2020) (E06) 

Tak blbý až jsme se u toho všichni hezky nasmáli! Smích je zdravý, tak to nemůže být odpad :) ()

Ema (2020) (E07) 

Rozluštění, kam se poděly ty šutry, snad muselo napadnout každého diváka... ()

Noc s háčkem (2020) (E09) 

Seriál pravidelně nesleduji, náhoda tomu chtěla, že jsem viděl tento díl. (Asi celkem třetí.) A budu se trochu opakovat. Tentokrát si to balancuje na hraně mezi "Tak blbý..." a "Tak blbý až je to sranda". Párkrát jsem se hezky zasmál. ()

Reklama

Reklama