poster

Nebezpečné hry

 • USA

  Wild Things

 • USA

  Sex Crimes

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Divoké hry

 • Slovensko

  Nebezpečné hry

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

 • oje
  ****

  Zpočátku nevýrazně vypadající thriller se během několika okamžiků mění v zajímavou a poutavou podívanou. Vývojem postav a nečekanými obraty celý snímek chytá druhý dech a scenáristé nutí diváka k pozornosti. Stupňující napětí hovoří pro, stejně jako atraktivní obsazení. Ač snímek není špičkou žánru, za shlédnutí rozhodně stojí a to nejen díky křivkám Denise Richards. Alternativa: Diabolique, Employee of the Month.(2.11.2009)

 • Zero_Signal
  **

  Neuveriteľne, neuveriteľne zlý scenár potápa film do ríše hnoja. Inak je to natočené pekne, lokality sú vábive, Bill Murray poteší a samozrejme Denise Richards s Neve Campbell sú erection machines. Len tieto aspekty zachraňujú film pred odpadovým hodnotením. Keby som niekedy prednášal o scenáristike, tak použijem tento film ako príklad ako môže scenár na každom bode zlyhať.(4.5.2015)

 • Fiftis
  ****

  Skvele zamotané a skvelá Denise Richards. Keď si po dvadsiatich alebo tridsiatich minútach myslíte, že film už končí, stane sa niečo, čo asi nikto nečaká. No a potom sa to stane ešte raz, dvakrát, trikrát.. Potom už radšej nič nečakáte, pretože jednoducho fakt neviete, čo máte čakať. Veľa prekvapení a celkom slušné herecké výkony. Tento film sa snažil asi získať cenu za najväčší dejový zvrat, alebo za najviac zamotaný príbeh, ktorý sa na konci dokonale rozuzlí.(17.1.2015)

 • Deverant
  odpad!

  Sled "zvratů" na závěr působí jako mrskání ryby vytažené na souš, a je natolik idiotský (a je vcelku vedlejší jestli je idiot scénarista, nebo ten považuje za idiota diváka), nesmyslný a samoúčelný, že mě dokázal jen upřímně znechutit. A dávat hvězdy za pěkné zevnějšky ženských postav je slabomyslnost.(2.2.2008)

 • Maq
  *

  Pokud bych hodnotil audiovizuální tvorbu podle vizáže hlavních hrdinek, to bych mohl nejvíc hvězdiček chrlit za reklamy na zahradní a dřevorubeckou techniku. --- Chvíli to vypadalo, že půjde o společensko-kritické drama (něco jako Human Stain nebo Life of David Gale), ale rychle to ztrácelo uvěřitelné rozměry. Vzápětí se z toho vyklubala hodně povrchní slátanina. --- Jen nechejme modelky předvádět lesbické scény. Třeba se prodá víc křovinořezů. K čemu jinému by to mělo být?(8.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace