Nebezpečné hry

Divoké hry

Nebezpečné hry

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

Příjemné překvapení o kterém jsem se dozvěděl až dnes. Film překvapí především solidní rafinovaností a častými šokujícími zvraty, které odhadnout není zrovna lehké. To vše za přítomnosti solidních herců ( Kevin Bacon, Matt Dillon), ale zaujmou i dvě ústřední svůdné krasavice. Příjemné tempo potěší také. Velmi dobré. 80%(25.2.2016)

Ano...i já jsem byl trošku na kolotoči ze všech těch scénáristických fint...mám ale pocit, že to byla jakási nevyřčená hra s divákem...jako co všechno je schopen vydržet a že si z něj scénárista dělá tak trošku legraci...(24.3.2003)

Ách, thriller dle mého gusta .. :)(26.5.2008)

Kdo od tohoto filmu nečeká nic jiného než trochu zajímavý thriller, ten zklamán nebude.(10.3.2009)

• Cival

Totální filmová hnačka. Neschopný scénárista jen zneužívá několik samoúčelných dějových zvratů a proklatě dobrý tělo Denise Richards. Není to vzrušující, není to napínavé - Nebezpečné hry jsou pro mě Trapné hry.(23.2.2003)