Nebezpečné hry

• Kanada

• Austrálie

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

Neskutečně překombinovaný thriller, který není určený divákům, co příliš přemýšlejí o motivacích hrdinů a rýpou se v jednotlivých detailech. Nicméně hlavní hrdinka musela být geniální věštkyně, když dokázala na několik měsíců dopředu odhadnout činy a vztahy mnoha desítek hlavních i vedlejších postav :)(24.4.2003)

Naprosto skvělý thriller, sice sem to viděl už poněkolikátý, ale tentokrát se mi to líbilo asi úplně nejvíc. Film má několik fakt geniálních zvratů a docela i nečekaných a fakt výbornej děj. Jediný co bych vytknul je, že závěr je trošku moc překombinovanej, tvůrci v duchu předchozích událostí kdy všechno co se ve filmu stalo několikrát překroutili, udělali přezvratovanej konec, to znamená, že do pár minut naravali hned několik zvratů a to už bylo fakt moc, ale jinak nemam filmu co vytknout. A ta sexy scéna s Denise Richards a Neve Campbell stojí za to(1.1.2007)

• anderson

MARKÍZA (pravdepodobne premiéra so slovenským dabingom) = 30.9.2009 - réžia slovenského znenia (MARKÍZA - štúdio ENTER) = IVO TOMEČEK, Murraya dabuje MIROSLAV TRNAVSKÝ, Bacona dabuje EMANUEL HASON, Dillona dabuje MARTIN KAPRÁLIK, Campbellovú dabuje ZUZANA KAPRÁLIKOVÁ - v podstate zakladateľ "intrigánskeho" subžánru, v ktorom až do poslednej sekundy vŕšia tvorcovia zvraty, ktoré je celkom dobre možné vnímať aj ako paródiu. Až príliš absurdné, až príliš prekombinované. Tie dve hviezdičky sú za nadpozemsky zvodnú DENISE. (1.10.2009)(1.10.2009)

Thriller, který si umí hrát s divákem. Děj je tak propletený a měnicí se, že se člověk pomalu nestači vzpamatovávat. Určitě doporučuju. Tolik zvratů snad v jiném filmu člověk nenajde. Pro přiznivce Denise Richards doporučuju dvonásob, jelikoš dokonale ví, co se svým tělem a jak ho nejlip nastavit kameře :-)(2.1.2010)

NOVA CINEMA (4:3) - Byť je to téměř 16 let starý film, stále má u mě v žánru krimi-thriller slušné renomé. Super na něm je, že až do závěrečných titulků nevíte, jak to celé dopadne. Kousek po kousku se vám celou dobu poodhaluje původní plán, což drží vaší pozornost. Obsazení bylo na tehdejší dobu slušné a CZ dabing se také dle mého povedl. Nemám problém toto vše ocenit. 72% (with J.)(5.1.2014)

• - Neve Campbell přijala nabídku ve filmu pod podmínkou, že se nesmí objevit ve filmu nahá. (newpage)

• - Pracovní název filmu byl Sex Crimes. (Chatterer)

• - Sam Lombardo (Matt Dillon) nosí hodinky značky Rolex Submariner. (dyfur)