poster

Nebezpečné hry

 • USA

  Wild Things

 • USA

  Sex Crimes

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Divoké hry

 • Slovensko

  Nebezpečné hry

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

 • oje
  ****

  Zpočátku nevýrazně vypadající thriller se během několika okamžiků mění v zajímavou a poutavou podívanou. Vývojem postav a nečekanými obraty celý snímek chytá druhý dech a scenáristé nutí diváka k pozornosti. Stupňující napětí hovoří pro, stejně jako atraktivní obsazení. Ač snímek není špičkou žánru, za shlédnutí rozhodně stojí a to nejen díky křivkám Denise Richards. Alternativa: Diabolique, Employee of the Month.(2.11.2009)

 • Martin741
  ***

  Nie som fundom tychto prekombinovanych dejov, kde kazdych 10 minut vyjde najavo sokujuca udalost, a tak sa dej filmu zvrati a naberie novy smer. Ale ako obvinenie nevinneho cloveka /Matt Dillon -Ztracenci a Drave Ryby/ z toho, co nespachal, ma film rychly spad a dobre ubieha. Neve Campbell a Denise Richards boli vyborne, Dillona nemam rad. Ale odviedol dobru pracu. Rezia na urovni, sice priemerna, ale dobre natocena rutina. 66 %(6.12.2014)

 • cachina
  ***

  Film může přilákat na poměrně zajímavé herecké obsazení. Dominantou snímku je ale práce s divákovým očekáváním. V průběhu příběhu nastane několik zvratů. Velkým plusem pro filmaře je, že nic nenatahují. Když už něco divákovi dojde, ihned je to řečeno explicitně. Jedná se tedy o celkem povedený thriller. I když by se někomu mohlo zdát, že těch zvratů a překvapení je na jeden film až příliš.(31.5.2013)

 • dots24
  **

  Prvá polovica filmu ma celkom vtiahla a a zaujímalo ma čo bude ďalej. Potom prišiel mierny šok ktorý som behom pár sekúnd predýchal a potom už to začalo nudiť. V podstate to mohlo skončiť akokoľvek a bola malá šanca že to dokážete odhadnúť, ale naisto vám tá prekombinovanosť príde až moc vtipná a skôr vás to pobaví ako zaujme. Určite to je zaujímavý nápad, ale nedotiahnutý do dobrého a uveriteľného finále. Možno vás to bude baviť ako nenáročný film, ale mňa to hlavne kvôli druhej polovici nadmieru sklamalo. Bill Murray ma ale celkom bavil a určite mi spríjemnil sledovanie.(26.5.2015)

 • Gary
  ****

  Velmi dobře koukatelný snímek. Nenudí a zaujme. Matt Damon mi nijak zvlášť nevadil a velice se mi líbily výkony Bacona a Murrayho (Bill nikdy nezklame).Dívky nebyly taky k zahození, ale výkony... Celkem dobře zrežírované, ale konec lehce přehnaný.To už je problém scénáristy. Bylo to schválně, nebo omylem? To se nedozvíme ani po přestávce.(8.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace