Středoškolačka Kelly Van Ryanová okatě nadbíhá světáckému školnímu poradci Samu Lombardovi. Nakonec se vetře do jeho domu, odkud však zanedlouho uteče. Její matka další den ohlásí na policii, že Lombardo její dceru znásilnil. Detektiv Ray Duquette a jeho kolegyně Gloria Perezová dívku vyslechnou a jsou přesvědčeni, že si všechno vymyslela. Zpráva o znásilnění se však rychle rozkřikne. Sam přijde o práci a otec jeho milenky Barbary mu zakáže stýkat se s jeho dcerou. A tak si najme pokoutního právníka Kena Bowdena, aby ho hájil. Svými milostnými pletkami se netají, trvá však na tom, že zásadně nespí se studentkami. Detektivové navštíví vzpurnou studentku Suzii Tollerovou, která bydlí v přívěsu za městem. Ta jim poví, že ji Sam Lombardo také před rokem znásilnil, a na základě její výpovědi je zatčen. Soudní jednání pro něj zpočátku nevypadá nadějně, potom však Bowden tvrdě přitlačí na Suzii, která přizná, že to nebyla pravda. Navíc prozradí, že Kelly si vše vymyslela, aby se pomstila za to, že ji odmítl. Výsledkem procesu je mimosoudní vyrovnání, které Samovi vynese osm a půl milionu dolarů odškodného. Sam opouští město a v zapadlém motelu se setká s oběma dívkami... (TV Nova)

Radyo

Pro mě byl tenhle filmeček příjemné překvapení. Ve své době hodně populární nečekané zvraty použili tvůrci Nebezpečných her také, a pro jistotu ne jednou. Viděl jsem to už dávno, nicméně vzpomínám si na něj dost dobře. Matta Dillona mám celkem v oblibě, Denise Richards byla přiměřeně sexy, takže se jim dají odpustit ne úplně věrohodné výkony, ale scénář nebyl špatný, byť mohlo těch kombinačních kliček být o 2-3 méně. ()

Enšpígl

Filmu ve kterém je tolik dějových zvratů a podrazů, že snad jedinej kdo byl mimo zvrat i podraz je ten krokodýl----možná!! Co bylo zajímavé kolik známých tváří se ve filmu objevilo, včetně Billa Murrayho, který byl nejlepší.Všichni opěvují sexy holky Denisku a "Nívku"jistě právem a nevím proč zrovna Matt má tu možnost je mít v pelechu obě najednou, když je tu s dovolením moje maličkost, no snad příště.Mě osobně ovšem zrovna tak přijde atraktivní Therasa Russell, ne že ne.Ta se mě líbí už od dob kdy ztvárnila děvku a nebo si to pletu s tím jak jsem platil já děvku, aby ztvárnila Theresu Russel???Uff to už nebudu dál rozvádět./ čte to i moje babička_(/ A co bylo hodně dobrý tak ten yachting za ten vážně díky!! Zvrat v mém komentáři nenastane, konec jsem neuhodl,hezký baby a to tedy kurevsky, Bill, Yachting, miamské prostředí, je to jasné 4* !! ()

T2

Tých zákulisných ťahov na jeden film až strašne moc, až sa z toho človek musí prejesť a preto to ostane s celkového pohľadu len na priemernej úrovni, prvá polovica bolo fajn, tá druhá už začala tápať sama v sebe a to hlavne v tom nadbytočnom kruhu prešmyčiek. ║Rozpočet $20miliónovTržby USA $30,147,739Tržby Celosvetovo $67,200,000()

tron

Geniálna atmosféra. Milujem južanskú výpravu, rozľahlý kraj plný bažín, lesov a temných zákutí, v ktorých vás nikto nepočuje kričať o pomoc (a ak počuje, možno príde skôr preto, aby vás dorazil, než preto, aby vám pomohol). Divoké hry sú tak troška podvod na natešenom divákovi. Nasľubujú množstvo odviazanej filmovej erotiky (preslávená scéna trojky, cena MTV za najvášnivejší bozk pre Neve Campbell a Denise Richards), v skutočnosti toho zasa až tak veľa neukážu. Neve holý chrbát, Denise prsia (ak to nie je dablérka)... len Kevin Bacon ako rázny a skúsený „mravnostný detektív“ ukáže bimbasa. Ale to uňho nie je nič mimoriadne. Našťastie snímka okrem slabého sexu ponúka tiež pôsobivo zapletený scenár (a to zvyčajne nie som fanúšikom týchto prekombinovaných trilerov, kde každých 10 minút vyjde najavo šokujúci zvrat, ktorý všetko prevráti naopak), výborné herecké obsadenie (určite treba spomenúť Billa Murraya ako advokáta) a vynikajúcu dusnú atmosféru močaristého kraju, kde môžete do mútnej kalnej vody čokoľvek šmariť a ono to tam zhnije, alebo to zožerie aligátor. A za to bez debaty a diskusie dávam nemilosrdných 80%. ()

Superpero

Denise Richards, to je největší klad tohohle filmu. Je fakt nádherná a strašně bych jí chtěl vojet. Jinak ale film nic moc, scénář je překombinovaný až hanba, a ke konci jsou ty zvraty už spíše směšné. No ale nenudil jsem se a teď jdu spát a nechám si zdát o Denise Richards bez podprsenky politou šampaňským. Dobrou noc. ()

• Pracovní název filmu byl Sex Crimes. (Chatterer)