Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Středoškolačka Kelly Van Ryanová okatě nadbíhá světáckému školnímu poradci Samu Lombardovi. Nakonec se vetře do jeho domu, odkud však zanedlouho uteče. Její matka další den ohlásí na policii, že Lombardo její dceru znásilnil. Detektiv Ray Duquette a jeho kolegyně Gloria Perezová dívku vyslechnou a jsou přesvědčeni, že si všechno vymyslela. Zpráva o znásilnění se však rychle rozkřikne. Sam přijde o práci a otec jeho milenky Barbary mu zakáže stýkat se s jeho dcerou. A tak si najme pokoutního právníka Kena Bowdena, aby ho hájil. Svými milostnými pletkami se netají, trvá však na tom, že zásadně nespí se studentkami. Detektivové navštíví vzpurnou studentku Suzii Tollerovou, která bydlí v přívěsu za městem. Ta jim poví, že ji Sam Lombardo také před rokem znásilnil, a na základě její výpovědi je zatčen. Soudní jednání pro něj zpočátku nevypadá nadějně, potom však Bowden tvrdě přitlačí na Suzii, která přizná, že to nebyla pravda. Navíc prozradí, že Kelly si vše vymyslela, aby se pomstila za to, že ji odmítl. Výsledkem procesu je mimosoudní vyrovnání, které Samovi vynese osm a půl milionu dolarů odškodného. Sam opouští město a v zapadlém motelu se setká s oběma dívkami... (TV Nova)

(více)

Recenze (299)

T2 

všechny recenze uživatele

Tých zákulisných ťahov na jeden film až strašne moc, až sa z toho človek musí prejesť a preto to ostane s celkového pohľadu len na priemernej úrovni, prvá polovica bolo fajn, tá druhá už začala tápať sama v sebe a to hlavne v tom nadbytočnom kruhu prešmyčiek. ║Rozpočet $20miliónovTržby USA $30,147,739Tržby Celosvetovo $67,200,000()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Příjemné překvapení o kterém jsem se dozvěděl až dnes. Film překvapí především solidní rafinovaností a častými šokujícími zvraty, které odhadnout není zrovna lehké. To vše za přítomnosti solidních herců ( Kevin Bacon, Matt Dillon), ale zaujmou i dvě ústřední svůdné krasavice. Příjemné tempo potěší také. Velmi dobré. 80% ()

Reklama

Superpero 

všechny recenze uživatele

Denise Richards, to je největší klad tohohle filmu. Je fakt nádherná a strašně bych jí chtěl vojet. Jinak ale film nic moc, scénář je překombinovaný až hanba, a ke konci jsou ty zvraty už spíše směšné. No ale nenudil jsem se a teď jdu spát a nechám si zdát o Denise Richards bez podprsenky politou šampaňským. Dobrou noc. ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Pro mě byl tenhle filmeček příjemné překvapení. Ve své době hodně populární nečekané zvraty použili tvůrci Nebezpečných her také, a pro jistotu ne jednou. Viděl jsem to už dávno, nicméně vzpomínám si na něj dost dobře. Matta Dillona mám celkem v oblibě, Denise Richards byla přiměřeně sexy, takže se jim dají odpustit ne úplně věrohodné výkony, ale scénář nebyl špatný, byť mohlo těch kombinačních kliček být o 2-3 méně. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Filmu ve kterém je tolik dějových zvratů a podrazů, že snad jedinej kdo byl mimo zvrat i podraz je ten krokodýl----možná!! Co bylo zajímavé kolik známých tváří se ve filmu objevilo, včetně Billa Murrayho, který byl nejlepší.Všichni opěvují sexy holky Denisku a "Nívku"jistě právem a nevím proč zrovna Matt má tu možnost je mít v pelechu obě najednou, když je tu s dovolením moje maličkost, no snad příště.Mě osobně ovšem zrovna tak přijde atraktivní Therasa Russell, ne že ne.Ta se mě líbí už od dob kdy ztvárnila děvku a nebo si to pletu s tím jak jsem platil já děvku, aby ztvárnila Theresu Russel???Uff to už nebudu dál rozvádět./ čte to i moje babička_(/ A co bylo hodně dobrý tak ten yachting za ten vážně díky!! Zvrat v mém komentáři nenastane, konec jsem neuhodl,hezký baby a to tedy kurevsky, Bill, Yachting, miamské prostředí, je to jasné 4* !! ()

Galerie (48)

Zajímavosti (5)

  • Pracovní název filmu byl Sex Crimes. (Chatterer)
  • Neve Campbell přijala nabídku ve filmu pod podmínkou, že se nesmí objevit ve filmu nahá. (newpage)

Související novinky

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (více)

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (více)

Reklama

Reklama