Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Středoškolačka Kelly Van Ryanová okatě nadbíhá světáckému školnímu poradci Samu Lombardovi. Nakonec se vetře do jeho domu, odkud však zanedlouho uteče. Její matka další den ohlásí na policii, že Lombardo její dceru znásilnil. Detektiv Ray Duquette a jeho kolegyně Gloria Perezová dívku vyslechnou a jsou přesvědčeni, že si všechno vymyslela. Zpráva o znásilnění se však rychle rozkřikne. Sam přijde o práci a otec jeho milenky Barbary mu zakáže stýkat se s jeho dcerou. A tak si najme pokoutního právníka Kena Bowdena, aby ho hájil. Svými milostnými pletkami se netají, trvá však na tom, že zásadně nespí se studentkami. Detektivové navštíví vzpurnou studentku Suzii Tollerovou, která bydlí v přívěsu za městem. Ta jim poví, že ji Sam Lombardo také před rokem znásilnil, a na základě její výpovědi je zatčen. Soudní jednání pro něj zpočátku nevypadá nadějně, potom však Bowden tvrdě přitlačí na Suzii, která přizná, že to nebyla pravda. Navíc prozradí, že Kelly si vše vymyslela, aby se pomstila za to, že ji odmítl. Výsledkem procesu je mimosoudní vyrovnání, které Samovi vynese osm a půl milionu dolarů odškodného. Sam opouští město a v zapadlém motelu se setká s oběma dívkami... (TV Nova)

(více)

Recenze (307)

viperblade 

všechny recenze uživatele

Komentář bude obsahovat náznaky SPOILERŮ!!! Nebezpečné hry je jeden z mála filmů, který nestojí ani tak na hercích, jako spíše na zvratech. V tomto filmu jsou hned čtyři, ale dělí se (teda, já jsem si je rozdělil) na tři kategorie. Do první kategorie patří první zvrat, který jsem nečekal a mile mě překvapil. Do druhé kategorie patří druhý a třetí, které patří do kategorie "to jsem věděl", kdy mě nijak nepřekvapily a poslední čtvrtý zvrat, který i když jsem fakt nečekal, patří do třetí kategorie, ale do té nejblbější "uděláme zvrat, aby se neřeklo, že tam je málo překvapivých momentů". A z právě z toho poslední jsem se začal málem smát. Nicméně jsou tu sympatičtí herci (Bacon a Dillon), krásné herečky (Denise byla zřejmě v životní formě, Neve super) a jeden výkon, který je mimo stupnici (Bill Murray je prostě king). Hlavně kvůli tomu poslednímu zvratu dávám za tři, ale tím nechci říct, že by to byl nějak špatný film, naopak, pro sobotní noc, kdy se vám nechce přemýšlet je to přímo ideální… ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Pro mě byl tenhle filmeček příjemné překvapení. Ve své době hodně populární nečekané zvraty použili tvůrci Nebezpečných her také, a pro jistotu ne jednou. Viděl jsem to už dávno, nicméně vzpomínám si na něj dost dobře. Matta Dillona mám celkem v oblibě, Denise Richards byla přiměřeně sexy, takže se jim dají odpustit ne úplně věrohodné výkony, ale scénář nebyl špatný, byť mohlo těch kombinačních kliček být o 2-3 méně. ()

Reklama

Gary 

všechny recenze uživatele

Velmi dobře koukatelný snímek. Nenudí a zaujme. Matt Damon mi nijak zvlášť nevadil a velice se mi líbily výkony Bacona a Murrayho (Bill nikdy nezklame).Dívky nebyly taky k zahození, ale výkony... Celkem dobře zrežírované, ale konec lehce přehnaný.To už je problém scénáristy. Bylo to schválně, nebo omylem? To se nedozvíme ani po přestávce. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Příjemné překvapení o kterém jsem se dozvěděl až dnes. Film překvapí především solidní rafinovaností a častými šokujícími zvraty, které odhadnout není zrovna lehké. To vše za přítomnosti solidních herců ( Kevin Bacon, Matt Dillon), ale zaujmou i dvě ústřední svůdné krasavice. Příjemné tempo potěší také. Velmi dobré. 80% ()

numi odpad!

všechny recenze uživatele

Denise Richards je krásná a erotické scény s ní jsou zajímavé, to ano, ale to opravdu tento film spasit nemůže. To si raději pustím Femme Fatale, kde k těm erotickým scénám je přiložen i hodně kvalitní a zajímavý scénář, který z diváka nedělá blázna. Dějové zvraty jsou ke konci filmu až k breku a divák na konci neví, jestli se ještě něco dalšího nestane. Ono by to ani nevadilo, kdyby k tomu byla alespoň trochu připravená půda. [srpen 2005] ()

Galerie (49)

Zajímavosti (5)

  • Pracovní název filmu byl Sex Crimes. (Chatterer)
  • Neve Campbell přijala nabídku ve filmu pod podmínkou, že se nesmí objevit ve filmu nahá. (newpage)

Související novinky

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (více)

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (více)

Reklama

Reklama