poster

Coldplay: A Head Full of Dreams

 • Velká Británie

  Coldplay: A Head Full of Dreams

 • Austrálie

  Coldplay: A Head Full of Dreams

 • Nový Zéland

  Coldplay: A Head Full of Dreams

Dokumentární / Hudební

Velká Británie, 2018, 115 min

Režie:

Mat Whitecross
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cajomol
  ****

  Dokument měl své silné stránky, zejména ze začátku ze záběrů z koncertů jsem měl husí kůži. Některé pasáže mě trochu nudily a dost mě mrzelo, že se zaměřovalo hlavně na poslední desku, než na třeba povedené A Rush of Blood To The Head nebo více o Mylo Xyloto, o kterém bylo zmíněno tak 3 věty. Zdálo se mi, že někteří členové byli trochu více opomenuti než Chris & Phil, kteří tam byli bezmála polovinu času. Na konci se mi zdálo, jako kdyby ten celý dokument byl o propagaci A Head Full of Dreams. Záběry na konci pobavily :) I přes ty výhrady hodnotím dokument tak, jak hodnotím.(15.11.2018)

 • Sarinka.luc
  *****

  "Hlavne tam na zaciatok nedavaj, ako ideme na javisko. To uz bolo vsade." Mala som tu cest vidiet ich nazivo minuly rok v lete v Cardiffe a nikdy nezabudnem, ako cely stadion z plnych pluc spieval Fix you a nebolo tam jedineho cloveka, ktory by si to neuzival. Ci uz ich nenavidite alebo milujete, ich koncerty su skratka neskutocna vizualna a hudobna sou, z ktorej vam padne sanka. Cely dokument je pekne spraveny a chyti za srdce kazdeho fanusika. Brckavy Chris so strojcekom vie, o com hovori. "Niekto si moze povedat, ze su to hippie recicky, ale mne je to jedno."(16.11.2018)

 • nineweh
  ***

  Hodne barviček, hodně srdíček a lásky a "jsme kamarádi a potřebujeme jeden druhého, protože jinak bysme tu nebyli". Pár vtipných archivních záběrů ze samého začátku kapely. Coldplay jsem přestala poslouchat zhruba po Viva la Vida, od té doby s nimi mám jeden zásadní problém: působí na mě jako "jsme velká stadiónová kapela, která lidstvu předává zásadní message". Film je roztomilý, ale bezzubý, a jako proč je po titulkách ještě další asi čtvrt hodiny filmu, to mi hlava nepobrala.(15.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace