I bez svého tvůrce (S01E04) (epizoda)

Without Their Maker

Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2020, 47 min

Za mě konečně pořádný díl, kde je nějaké napětí a akce. Děj se po předlouhém úvodu někam konečně hnul a jsem zvědav jak se bude vyvíjet dál. Bohužel ale stále neubývá přehnané a bezúčelné "korektnosti", či jak to nazvat, která celé dílo neskutečně sráží. Jako pardon, ale jestli jsou půlka vlaku homosexuálové, tak to asi ta populace dlouho nepřežije :D(8.6.2020)

Pecka, deje sa toho hodne prakticky v kazdom obraze epizody. Pacil sa mi vsak zvrat v zavere od slecny Melanie. ;) I ked tie vizualne "oblbovaky" predtym boli pre vnimavejsieho divaka cervenymi vlajkami. Moze byt. Zatial najlepsi diel. Silne stvorhviezdie.(12.6.2020)

Zatím nejlepší díl, se zajímavým zvratem a samozřejmě i skvělou akční sekvencí. Konečně mohu říci, že kvality původního celovečerního filmu byly překonány. 80%(15.6.2020)

• Trevor

Konečne sme sa dočkali aj akcie a posunu v deji, avšak rasistické poznámky liberálneho hnoja z Netflixu (modrooké biele dievča, svojho otca neznášal - bol beloch) nemôžem nechať nepovšimnuté. Myslím že teraz v čase narastajúceho rasizmu zo strán afroameričanov by bol najvyšší čas tieto rasistické seriály z produkcie liberálnych fanatikov zaraziť.(11.6.2020)