Pekne. Manipulacia so "sudnou mocou" sa nezvykne vyplacat...teda, ak sa na to samozrejme pride. Aspon tak tomu ukazali posledne mesiace u nas na Slovensku. Vyborna epizoda. Trochu divny bol kontrast medzi tym, co vravel "doktor" o spomaleni "prebudzania" z hibernacie a toho, ako rychlo prebudili "vlasaca". :) Tak, nemohli tusit, ze ano. Inak, vydarena a zabavna epizoda. Mrs.Willford musi riesit ozehave problemy.(18.6.2020)

Čtvrtý díl byl sám o sobě dobrý, ale tento je už někde úplně jinde. Jsem nadšen! Situace se nám nádherně mění a komplikuje. Navíc se potvrdily moje domněnky ze třetího dílu. Od teď už dobře víme, kdo je pan Wilford...(15.6.2020)

Kvality seriálu rostou. Myšlenka filmu a jednotlivé sociální rozdělení konečně dostává hlubší rozměr, stejně jako nám již známé charaktery. Jen tak dál. 75%(15.6.2020)

• - Cestující LJ Folger (Annalise Basso) hraje na konzoli Nintendo Switch. To ale není možné, protože i když se děj odehrává v roce 2021, je to již 7 let, co jsou cestující ve vlaku, tzn. od roku 2013. Nintendo Switch vzniklo až v roce 2017. (Habansz)

• - Na začátku epizody slyšíme úrivek písně „Sealed With A Kiss“ od Bobbyho Vintona. (Duoscop)