Vesmír je lhostejný (S01E07) (epizoda)

 • USA

  The Universe Is Indifferent

Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2020, 47 min

 • Scalpelexis
  **

  A jak to mělo stoupající tendenci, tak tenhle díl se vrátil zpátky k ledu. Panu detektivovi a jeho dámě nejde fandit, i když se tvůrci nás snaží k tomu dotlačit silou lokomotivy. A čirou náhodou paní šéfová se začně chovat a dělat boty tak, aby se jí to najednou mohlo všechno vymknout z jejich totálně ledově jistých pracek a každý měl příležitost se od ní odvrátit zády. Laciné.(30.6.2020)

 • Nach
  ***

  Rozhodně slabší díl v němž se jednotlivé charaktery příliš neposouvají, spíše se snaží získat informace, které je brzy někam posunou. Výjimku pak tvoří až závěr v němž se odehraje událost, která rozdá zcela nové, hlavně záporácké karty. Což kvituji a kdyby tato událost dorazila dříve, rozhodně by kvalita epizody stoupla alespoň na čtyři slunce. Takhle dávám hvězdy tři. 65%(10.7.2020)

 • warrenur
  ***

  Hviezda naviac, za George-Martinovske nekompromisne odstranenie dolezitej postavy. Ano, je to naivne a skratkovite. Heroicky vystup z predoslej casti sa zrazu meni na "villain" cislo jedna v epizode nasledujucej. To zrejme bolo nutne, ak ma dojst k nasledujucim dejovym posunom s rastucou opoziciou. Avsak divacky je to stale zabavne sledovat a to ocenujem.(1.7.2020)

 • BrkosOv
  **

  Zatím nejhorší díl. Jak by vyměnili scenáristu. Jako celek se mi serial líbí ale tento díl celou snahu uplně zazdil :-((1.7.2020)

 • PaTeXx
  **

  Až moc zřejmé nucení našich myšlenkových pochodů, abychom brali určité postavy jako kladné (Layton, teen zrzka, Till) a některé jako záporné (Melanie, vedoucí ochranky). Každý slušný člověk si ale udělá názor sám, a ten můj je úplně jiný.(2.3.2021)

 • - Když dostane Josie (Katie McGuinness) roubík, tak má jiný tvar, než když jí ho pak sundávají. (Duoscop)