Predátor

• USA Predator (více)

Arnold Schwarzenegger má jako major Dutch v Predátorovi vcelku rutinní úkol, vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů uprostřed džungle. Nakonec se ale musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. On i jeho muži čelí děsivému mimozemšťanovi, který postaví americké hrdiny poprvé v životě před opravdový strach. (Pannonia Ent.)

Mr.FreeZer

Můj hodně oblíbený snímek s Arniem. Atmosféra by se dala krájet na malé kousíčky a k tomu mnoho akce a výborných hlášek. Prostě Predátor nemá chybu. ()

Jakubik

Naprosto klasická podívaná. Strhující děj, kvalitní napětí, povedený soundtrack a Arnold v plné parádě...co víc si přát :-) ()

Kingjiri

Nejlepší z celé trilogie Predátorů a Arnold, který tu válí v jedné z mých nejoblíbenějších rolí. Parádní příběh, který má spád, akci a ve filmu i perfektní atmosféru. Zejména musím ocenit samotný nápad vytvořit samotnou postavu Predátora (propracovanou nejen vzhedově, ale i charakterově), který skvěle funguje. Neopomenout lze ani výborné masky, zejména tu predátorovu, která je vypracovaná do nejmenšího detailu. Pěkně natočená bitka Anolda s Predátorem na konci je už jen třešničkou na dortu. Pro mě jeden z nejlepších sci-fi akčních snímku, který nikdy nezestárne a zasluhuje si pět poctivých hvězd. ()

Hulk Hogan

V Predátorovi je snad všechno co lze od dobrýho akčního filmu očekávat. Prostředí záludné džungle a neznámého útočníka vyvolává úžasnou atmosféru, dokreslenou geniální Silvestriho hudbou. Samotná postava Predátora je perfektní a za ta léta se stala už takřka legendou, za což můžeme děkovat hlavně genialitě Stana Winstona. Skvělej výběr hlavních představitelů, včetně "Apollo Creeda" a parádního Jesseho Ventury s rotačákem. Tenhle film má ale ještě jednu přednost...a to je Arnie ve svý nejlepší formě. Pro mě jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. ()

S.U.E.S.

Klasika, kde není potřeba vypisovat klady nebo zápory. ,,Jseš raněnej, vždyť vykrvácíš!" ,,Nemám čas krvácet!" ()

gazogazo

nikolivěk! ty smyčce? to vás jako bavěj Arnoldovy "hlášky"? prosim? po dlouhodobém nátlaku kamaráda jsem se na to podíval, a.... hmm, nic. ()

SimonShot

Skvělý snímek s Arniem s prostředí džungle, je to něco mezi akčňákem a horrorem, Arnie se chová a hraje skvěle tak jak jsme u něj všichni zvyklí, ostatní role byly taky slušné a herecké výkony povedené !!! Super film !!!! ()

PenaPP

Když nepočítám Terminátora je tohle nejlepší Schwarzeneggerova role. Mimo to má film skvělé masky, na tu dobu geniální efekty a atmosféru, která by se dala krájet, navíc podkresluje skvělý hudební doprovod. ()

Jajar

Ultimátní, nekompromisní akční petelice o partě drsňáků (Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Jesse Ventura atd.), kteří v džungli objeví neznámého nepřítele. Těžká osmdesátková klasika pro všechny fanoušky akčňáků na VHS. Hromada hlášek, mrtvol, vybuchujících věcí a vyprazdňujících se zásobníků. Ale určitě to není pro každého :) ()

1Legend1

Není kultovnější obrázek než vidět maskovaného Arnieho, semtam zakrváceného, se zbraní v ruce a obklopeného kouřem. Film sice není z nejlepších, ale ta Arnieho ťuk ťuk scénka je jedna z mých nejoblíbenějších vůbec. 70% ()

NightPorter

Do dnes to asi nikdo úplně nechápe, ale John McTiernan vytvořil s rozestupem pouhého 1 roku něco, co už asi navěky zůstane nepřekonatelný. Jako jo, Cameron má taky slušnej počin: 84 Termík, 86 Vetřelci, to jako můžu, nicméně udělat Predátora a rok na to Die Hard a vytvořit dvě naprostý akční klasiky, který stojí na samým vrcholu žánru a ani ten Cameron je nakonec nepřekonal, to teda respekt. ()

Torpid

"Co je s tebou? U sííáájééj teď brousíš tužky?" Arnold na vrcholu steroidového kopce. Nejtvrdší tvrďáci džunglí jdou a netuší, že na té slabší straně potravního řetězce jsou. Však budoucí guvernér tady zahájil svou volební kampaň a dobro zvítězilo nad zlem. Klasika akce a Alan Silvestri. Kolik asi mladíků zakoupilo činky po shlédnutí tohoto přírodovědného dokumentu. Film, který zraje věkem. ()

tranquill

"Takže sis vymyslel historku a hodils nás do mlejnku na maso!" Arnoldova naprostá klasika. Souboj muže a vesmírného lovce. Perfektně provedená maska Predátora je z doby předdigitální jedna z nejlepších! ()

HenryIvan

Skvelé akčné sci-fi. Asi jeden z najlepších a najpamätnejších ( asi druhý najpamätnejší ( UGLY MOTHER FUCKER ) po ASTALA VISTA BABY ( I'LL BE BACK )) Arnoldových výkonov. Musím pochváliť kameru a réžiu, ktoré boli fantastické. Dej bol kvalitne vystavaný a človek sa pri filme určite nenudil. Pár krát som sa aj zľakol, ale to som aj očakával. Zaslúžených 80 %. ()

dalziel

Obraz do oranžova s poľským simultánnym dabingom na pirátskej videokazete požičanej s prehrávačom z pirátskej videopožičovne bol pre Mňa najväčšou filmovou udalosťou 80-tych rokov. Nádhera. ()

geek.ondra

Miluju Arnolda, mám rád McTiernana ale tuhle klasiku prostě neuznávám. Je tu pěkná akce, nějaký hlášky a na svoji dobu je to pravděpodobně i dostatečně velký film. Nicméně to podle mě nikdy nepřekročilo hranici průměru a já osobně v tom nenašel nic co by mě nutilo to nazývat kultovní klasikou. 6,5/10 ()

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra