Moje zprávy (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018

Jaromír Soukup (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (25)

• Beckett51

"Zprávy" aneb komentáře a názory jednoho pána, který si množstvím svých pořadů kompenzuje minimálně dvojnásobně menší množství něčeho jiného. Člověk by se nad tím aspoň zasmál, ale když už takovejhle cringe vidí po sto padesátý šestý, tak už ani ten smích nepřichází. Jen smutek a stesk po kanálu TV Regina, která nebyla sice o nic míň dementní, ale aspoň nevyužívala nemohoucnost důvěřivých a snadno ovlivnitelných lidí, kteří věří všemu, co pan Jaromír řekne... a podle toho to potom taky vypadá v našich komorách.(24.11.2018)

• Kothy

Chcete se zasmát? Pusťte si Soukupovy zprávy. :D Anebo je to spíš k pláči?(19.11.2018)

• Tommassi3

Třináctitisící pořad Jaroslava "Svěrací kazajky" Soukupa už hraničí s do nebe volající zemanovskou nehorázností.. Guilty, či unguilty, pleasure lobotomizovaných naznačuje současné alarmující rozpoložení tuzemské společnosti i politické scény.. Jako světlo na konci tunelu, rozhodnutí Rady pro televizní a rozhlasové vysílání navzdory, se jeví snad jedině historická náklonnost národa vůči defenestracím.. Pogrom na televizní žurnalistice v české kotlině nebere konce..(27.11.2018)

• Korbitch

To je fakt ubohej, nemocnej mentál :-D(14.11.2018)

• Nach

Tohle nemá se zprávami vůbec nic společného. A ani kult osobnosti na tom nemůžete postavit, protože je to tak blbé až se člověk stydí i skrze obrazovku. Pseudomoderátor se snaží vyrovnat velikánům profesionálního moderování a mě je z toho do pláče. Jak kdysi říkal mnohem lepší moderátor a mudrc Werich: "Blb je blb, už když se narodil. A když umřel, umřel také jako blb, s tím se nedá nic dělat." Ano, na rozdíl od Soukupa jsou Werichova slova platná i dnes. Po slovech Soukupa minutu po jejich vyřčení neštěkne ani pes. Zcela výjimečné hodnocení: 0% (nikomu jsem ho dosud neudělil)(7.11.2018)

• Natabar

Tohle je už diagnóza...(2.12.2018)

• herr_carter

Monstrum v lidské schránce, kreatura neuznávající jakékoliv nastavené postupy, netvor, který si vymyslel vlastní formát všeho. To je Jaromír Soukup, penězi oplývající dno nikdy nevyveženého septiku............(4.12.2018)

• arcticsky

To jsem zase něco risknul - sledovat gestikulaci naprosto mimořádného moderátorského neschopy Jarina Vyskoče jsem vydržel 2 minuty...už jen ta upoutávka - panebože!(30.10.2018)

• Oyer

Tak tu máme nový rekord - alespoň za mě !! Ze všech sraček, co jsem kdy označil - tahle bezkonkurenčně vede. Největší shit všech dob.(15.11.2018)

Já nevím, jak ostatní, ale já se při sledování tohoto pořadu opravdu královsky bavím. :D A hned taky vysvětlím, proč. Jde o tohle: Už od první minuty mi přišel jeho komentář neuvěřitelně směšný, to jak se s elegancí slona, nic proti slonovi, přesunul za svůj pultík bylo přímo k popukání, jeho následné blekotání by mi nebýt toho, že jsem seděla na židli asi podlomilo nohy. Na jednu stranu chápu, že televize Barrandov potřebovala zprávy, na druhou mě však udivuje ten název, který je vlastně v rozporu s tím, co od zpráv očekávám. Jestli někdo považuje dvanácti minutové, nazvěme to komentováním, komentování událostí, které, nevím jak podle ostatních, ale podle moderátora, hýbou světem za nějaké zpravodajství, tak nevím, z jakého to vesmíru vlastně pochází. Navíc kung-fu, nebo to je jen nesmyslné máchání rukama?, které předvádí ukazuje události v úplně jiném světle. Když k tomu přičteme, že se u toho sem tam, spíše více než méně, zakoktá, voala vyjdou z toho Moje zprávy, rádoby publicistický pořad, ze kterého se vlastně nedozvíte vůbec nic! Uvažuju nad tím, jestli ho má vůbec cenu sledovat, ale ve finále, proč se sem tam nepodívat na to, jak ze sebe někdo, tím někým samozřejmě nemůže být nikdo jiný než generální ředitel této televize, dělá dobrovolně šaška. Tímto se omlouvám všem, kterým se tento pořad líbí a berou jej vážně, s mým názorem, že se Jaromír Soukup na moderování zpráv nehodí, i když tohle podle mě ani nejsou zprávy, však nikdo nepohne. Děkuju za přečtení a přeji pěkný den, večer nebo však vy víte ... :D(2.11.2018)

• holyterry

Zprávy a i zpravodajství podle jejich definic by měli být rychlé, přesné, vyvážené, nepředpojaté, poctivé při výběru a hlavně objektivní. Ani jeden z těchto bodů u těchto "zpráv" není splněn takže by se tahle šaškárna neměla jmenovat Moje zprávy ale spíš Názory Jaromíra Soukupa. Nejspíš napíšu samotnému Soukupovi aby mi dal tři čtvrtě milionu za odškodnění. Protože jsem díky jeho "zprávám" dostala rakovinu oční sítnice a na černém trhu stojí tři čtvrtě milionu.(25.11.2018)

• noizcore

Ten pán je nemocný.(8.12.2018)

Ta brilantní politicko-kulinářská analýza Francie, ach! A to elegantní spastické kung-fu, které předvádí rukama!(30.10.2018)

• tsatsiki

Zcela zbytečný pořád.Týden Jaromíra Soukupa v denní verzi A informativní činnost to má nulovou(31.10.2018)

• ESNYR

Myslím že se můžeme do budoucna těšit na to že tento chlapík, převezme Klenot TV, Barbaru, Vztahy, Tajenku, Ostříháno a další. Jedno tomuto pánovi ale uznat musím. Aby si splnil sen, tak si tu televizi koupil. Takto se plní sny. Gratuluji. Pokud jsem snad před pár lety prohlásil že Barrandov je dno televizního vysílání, tak zrovna za to bych se chtěl omluvit, protože to co je Barrandov zač teď, je na hony vzdálené tomu jak kvalitní byla tato televize před 5, 6 lety.(2.11.2018)

Když jsem to viděla poprvé, čekala jsem, jestli pro něho nepřijede záchranka a neodveze ho do blázince. Ale když nepřijeli, pochopila jsem, že je to výborný komediální seriál.(12.12.2018)

Tento formát Soukupovi svědčí, dokonce si říkám, že kdyby neměl jiné pořady, ve kterých se snaží jet naopak na vážnou notu, tak by i zde dosáhl vyššího hodnocení. To křečovité kašpárkovství, se kterým se do toho pouští, je docela zábavné, což ho odlišuje od kolegů Maryška, Šidla či Stanka, kde člověk za jejich snahou o zábavné komentování vidí to rudo před očima při pomyšlení, že se jim nedaří někoho vychovávat k neomarxistickému obrazu svému.(13.12.2018)

• buchannon

Neuvěřitelně dementní pořad, který je bohužel dost k smíchu a který mi stačilo vidět jednou - abych neutrpěl psychickou újmu. Dokonale investigativní "moderátor" jedenácti "pořadů" v akci! Tohle už je diagnóza. Na Barrandově už fakt nevědí, co by.(16.12.2018)

• xulux

Když nemáte soudnost a myslíte si, že děláte jako jediný vše dobře, vyházíte moderátory a začnete si to moderovat sám. Proč ne, možná už vyházel všechny a sám si režíruje, ovládá kamery, svítí, stříhá ... Toto je už nemoc, opravdu mu někdo nasaďte léčbu, může být nebezpečný svému okolí ... A hlavně to pojmenování pořadu MOJE, to už naznačuje hodně z jeho psychického problému ...(30.10.2018)

• Elam

Sám si peru, sám si vařím, sám si sobě hospodařím....Naprostá hrůza. Nedivím se, že mu Brožová chce dát vale, když on si Jarda nejraději dělá všechno sám...(2.11.2018)

<< předchozí 1 2