Long Lost

silentname

Je zaujímavé ak dokáže film svojim záverom urobiť absolútnu otočku a zrazu sa z filmu stane niečo úplne iné. "Long Lost" bol skutočne celkom kreatívny film. Bol som zvedavý kam sa to vyvinie, bol som zvedavý ako to dopadne a čo všetko náš hrdina Seth zažije. Už od prvého stretnutia som mal pocit, že sa počas tohto víkendu niečo stane. Otázne bolo len, o čo pôjde. Naša herecká trojica je veľmi dobrá a celkom vedia predať tú atmosféru. Adam Weppler je okey, no Nicholas Tucci si to užíva maximálne. Spôsob akým hrá Richarda je skutočne skvelý. A dal to veľmi presvedčivo. Catherine Corcoran ako Abby je tiež celkom dobrá. Miestami som nevedel čo si mám o nej myslieť. Bolo to zvláštne. Sú tu scénky, ktoré mi prídu zvláštne, no súčasne sa na ne nemôžem prestať dívať. A fungujú dobre. Nebyť toho finálneho zvratu, tak by som film oceniil asi ešte o niečo vyššie. Každopádne si do toho tvorcovia pridali pár vecí, ktoré neboli moc potrebné. Ako napríklad sme sa dozvedeli skutočnosť, že Richardova manželka zomrela. Viac-menej to nebude mať žiadny hlbší význam. Nebudem hovoriť, čo sa na konci udeje, no pravda je taká, že buď vás to poteší alebo sklame. Ja som bohužiaľ ten druhý prípad, lebo som si hovoril, že výsledok predošlej scénky mohol byť oveľa zaujímavejší. Ale z toho čo tu máme, myslím si, že film celkom funguje. Som rád, že som ho videl, mal atmosféru a to jedno zhliadnutie, ktoré som mu venoval bolo uspokojivé. Takže výsledok znie - "Film je pozerateľný".Hodnotenie: C+ ()